ساماندهی و مدیریت محورهای ترافیکی در محدوده شرق تهران - اجاره خودرو طباطبایی

ساماندهی و مدیریت محورهای ترافیکی در محدوده شرق تهران

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۸، از اجرای برنامه های ویژه ایام بازگشایی مدارس در سه محور ،آموزش،ایمنی وحمل ونقل عمومی در شرق پایتخت خبر داد.

میرزا بیگی با اعلام این مطلب گفت: در راستای ساماندهی و مدیریت محورهای ترافیکی که همه ساله ابتدای مهر ماه اجرا می شود؛ در سه حوزه آموزش وایمنی وحمل و نقل هماهنگی ها و برنامه ریزی های لازم انجام شده است.

وی افزود: در زمینه ی حمل و نقل عمومی ، اقداماتی نظیر بهسازی پایانه های تاکسی و اتوبوس اجرایی شده که شامل نورپردازی و روشنایی وایجاد سرپناه بوده است.همچنین خطوط “بی آر تی” نیز مورد مرمت و بهسازی قرار گرفته است.

میرزا بیکی با اشاره به افزایش ناوگان حمل ونقل عمومی در آغاز مهرماه گفت: این طرح در راستای تعیین فواصل تردد ناوگان شهری وافزایش سرویس دهی اتوبوس و تاکسی ها،اجرایی می شود.

وی در ادامه در رابطه با ساماندهی سرویس مدارس افزود: با هماهنگی ها و جلساتی که با پلیس راهور وآموزش پرورش و سازمان تاکسیرانی برقرار شد، تا کنون اقدامات اجرایی و تشکیل پرونده تمام رانندگان سرویس های مدارس تایید شده و مانند رانندگان تاکسی دارای پرونده و شناسنامه کاری هستند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۸، اظهار داشت: همچنین هماهنگی های لازم برای فعالیت ازابتدای سال تحصیلی با سازمان تاکسیرانی انجام شده و در رابطه با ایمنی نیز اقدامات ایمن سازی شامل نصب علایم و تجهیزات در حدود ۲۰۰ نقطه در سطح منطقه انجام پذیرفته است.

میرزابیگی خط کشی و بلوک گذاری عابر پیاده در محدوده ی مدارس را نیز از دیگر طرح های اجرایی برشمرد و گفت: با برنامه ریزی انجام شده مباحث ترافیکی توسط افراد متخصص در سرای محلات و بوستان ها به دانش آموزان آموزش داده می شود.

وی افزود: در این طرح آموزش ۱۲۵ هزار خانوار منطقه در خصوص موضوع خط سفید دردستور کار قرار دارد.

وی در پایان ازآمادگی کامل این معاونت برای مدیریت ترافیک و حمل و نقل دانش آموزا ن و رفاه شهروندان درآغاز مهرماه خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *