سوبارو BRZ TS
سوبارو BRZ TS

سوبارو BRZ TS مدل ۲۰۱۸ نقد و بررسی

سوبارو BRZ TS

Subaru BRZ 201S قدرت بیشتری نسبت به همتای اصلی خود در برزیل ندارد. اجازه ندهید که بال بزرگ شما را فریب دهد با این حال، این خودرو دارای یک تعلیق سفت و محکم است که با استفاده از کیت بدنسازی پر جنب و جوش، و همچنین یک برچسب قیمت که باعث خراب شدن بانک نمی شود، باعث بهبود حرکت، افزایش نیروی اضافی می شود.

برای ۳۳،۴۹۵ دلار، Subaru BRZ tS معامله عملکردی نسبی است – فرض کنید شما واقعا می توانید دست خود را بر روی یکی (فقط ۵۰۰ ساخته خواهد شد). Chevrolet Camaro Turbo 1LE با صندلی های Recaro هزینه ای کمتر از ۳۲۵۹۰ دلار می گذارد و Mazda Miata RF قابل مقایسه با گزینه هایی مانند چرخ های BBS، صندلی های Recaro و ترمزهای Brembo خواهد شد که قیمت آن بیش از ۳۷،۰۰۰ دلار است.

BRZ tS با تمام این اصطکاک ها از جعبه می آید: صندلی های Recaro، کیت بدن دیوانه و ترمزهای Brembo همه به عنوان بخشی از ترمز مخصوص چاپ می شوند. هر دو Mazda و Chevy این ویژگی ها را به طور انحصاری به عنوان گزینه های ارائه می کنند.

سوبارو BRZ TS
سوبارو BRZ TS

کرایه ماشین لوکس

Subaru BRZ tS به نظر می رسد که آن را در فیلم سریع و خشمگین و یا بازی های ویدئویی Need For Speed تعلق دارد. بالهای عقب بزرگ پلی کربنات پلیمر تقویت شده (CFRP)، چرخ های ۱۸ اینچ عظیم سیاه و لکه های قرمز، “به من نگاه می کنند!” در بالای کوپه ظاهر شده است. در هسته آن، BRZ یک ماشین بسیار زیبا است و بسته به شخصیت راننده، این افزودنیها از یک ظاهر طراحی جذاب یا مضر است. ما به سمت سابق می رویم Fanboys هوندا Civic Type R و سابورو Subaru BRZ، WRX STI، باید این خودرو را نیز دوست داشته باشد.

BRZ tS، مانند هر خودروی ورزشی مورد آزمایش و درست، بر آسایش متمرکز نیست. صندلی های Recaro تقویت شده، کار خود را از دست می دهند تا الاغ خود را در محل نگهداری کنید، اما آنها راحت نیستند.

تعلیق تنظیم شده بیش از حد سفت و سخت است – جاده های رو به زوال درد پشت من را پشت سر گذاشت – و پس از چند دقیقه استفاده از کلاچ پرش بهار، شما مایل به سوارو ارائه خودکار. و کابین با صدای بلند است – یا حداقل به اندازه BRZ معمولی.

گفت که هر کسی که با آرزوهای راحتی تنها خود را شوکه کند. فقط به این دلیل که BRZ tS دارای سوپاپ است به این معنی نیست که آن را برای هر کسی بزرگتر از یک کودک نو پا ساخته شده است. این ماشین برای یک یا دو نفر ساخته شده است و ترجیح می دهد یک مسیر یا یک عقب صاف، پیچ خورده. نشستن در ترافیک یا تلاش برای پریدن در اطراف شهر در جاده های پرجمعیت برای مدت زمان طولانی، شما را از خودتان متنفر می کند.

با وجود اینکه کابین بسیار پراکنده است، BRZ tS در بخش تکنولوژی کم نیست. این گوشی با هر دو Apple CarPlay و Android Auto و سیستم اطلاعاتی Starlight Subaru Subaru همراه است. صفحه نمایش لمسی هفت اینچی پیشرفته ترین نیست (پاسخگو بودن لمسی ضعیف است و گرافیک لایه ای است)، اما در این نرم افزار کار درستی دارد.

سوبارو BRZ TS
سوبارو BRZ TS

نادیده گرفتن مخالفانی که می گویند که تحت فشار است، چرا که در چرخش BRZ می تواند اتومبیل های گرانقیمت تر و گرانقیمت را در گرد و غبار قرار دهد. چشمه های آن ۱۵ درصد قوی تر از جلو و ۳ درصد قوی تر در عقب نسبت به مدل استاندارد است که به تشدید ماهیت واکنش پذیری اتومبیل های ورزشی کمک می کند. چرمی های Michelin Pilot Sport 4 ارتقاء چشمگیری نسبت به تجهیزات کارخانه ماشین استاندارد است. BRZ tS را به یک گوشه بریزید و به دلیل عدم وجود یک کلیشه بهتر ماشین را مانند ریل می چرخاند.

روتورهای ۱۲٫۸ اینچی در جلو قرار دارند و توسط کلاپر های چهاربعدی Brembo خم می شوند. در عقب، روتورهای ۱۲٫۴ اینچی با دو Brembos پیستون جفت می شوند. این یک ارتقا بزرگ در مورد روتورهای ۱۱٫۶ و ۱۱٫۴ اینچ است که بر پایه مدل قرار دارند. و این قدرت ترمز اضافی زمانی نشان می دهد که ترمزها را پایین می آورید – شرکت های پدال بسیار سریع عمل می کنند.

راهنمای شش سرعت تنها انتقال موجود در این سطح تر و تمیز است، اما فوق العاده مبهم است. با این حال، کلاچ بهار لود شده است، به طوری که دوست داشتنی نیست. نقطه ضعف کوچک و پدال سنگین آن را بسیار سخت می کند برای مقابله با گیر کرده در ترافیک میامی، به جای از بین بردن برخی از عقب گرد و غبار در جایی.

کرایه ماشین بدون راننده

سوبارو BRZ TS
سوبارو BRZ TS

ایمنی؟ ما به کجا میرویم ایمنی نداریم نزدیکترین چیزی که BRZ tS از لحاظ ایمنی ارائه می دهد، دوربین پشتیبان است … که در حال حاضر مورد نیاز همه خودروهای جدید است. در خارج از آن، رانندگان عمدتا به دستگاه های خود منتقل می شوند.

BRZ tS با وجود موتور چهار سیلندر آن بسیار کارآمد نیست. کوپه ورزشی می تواند ۲۰ مایل در هر گالن در شهر، ۲۷ در بزرگراه و ۲۳ ترکیب، با توجه به EPA. مقایسه آن با Miata RF (26/35/29)، و Camaro چهار سیلندر دستی (۲۰/۳۰/۲۳) – بدون بسته رقابتی Turbo 1LE – و BRZ گزینه کمترین کارایی این دسته است.

سوبارو BRZ TS
سوبارو BRZ TS
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *