سوزوکی کاپوچینو - اجاره خودرو
سوزوکی کاپوچینو - اجاره خودرو

سوزوکی کاپوچینو مدل ۱۹۹۱ بررسی و نقد این خودرو

سوزوکی کاپوچینو

کاپوچینو سوزوکی با ماشین های Mazda Autozam AZ-1 و Honda Beat به عنوان ماشین های ژاپنی ژاپنی Kei که در حال حاضر بیشتر از ۲۵ سال سن دارند، برای واردات به ایالات متحده بسیار مطلوب است. در حال حاضر، یک نمونه اصلاح شده از این کاپوچینوها از طریق سرویس بین المللی Pacific Coast Auto در راه ایالات متحده در راه است. در حالی که ما نمی توانیم آن را رانندگی کنیم، این ویدیو حداقل نگاهی دقیق به یکی از این ماشین ها دارد که هنوز در ایالات متحده به ندرت دیده می شود.

 

سوزوکی کاپوچینو - اجاره خودرو
سوزوکی کاپوچینو – اجاره خودرو

اجاره ماشین

در زیر هود، این یک موتور استاندارد ۶ سیلندر توربوشارژر سه سیلندر است، اما چند اصلاحیه وجود دارد. پس از ورود به بازار، شیر تخلیه و خروجی با یک تیتانیوم باید قدرت نیروی کمتری را نیز بهبود بخشد، علاوه بر تقویت عملکرد. شلنگ های خنک کننده طلا نیز ظاهر خلیج موتور را پوشانده اند. کارگزار مراقبت از گرفتن ماشین به ایالات متحده همچنین گزارش می دهد تعلیق تجدید نظر وجود دارد اما جزئیات زیادی در مورد تنظیمات ارائه نمی شود.

از کارخانه، این موتور کوچک ۶۳ اسب بخار (۴۷ کیلووات) تولید می کند، اما با این وجود می توان از آن لذت ببرید در ماشین سبک وزن، چرخ عقب. علاوه بر این، صاحبان می توانند پانل های سقف را حذف کنند تا بتوانند به طور کامل موتورسیکلت را بدون استفاده از موتور و یا T-top به کار ببرند تا کمبود محافظ اضافی سربار را ارائه کنند.

 

سوزوکی کاپوچینو - اجاره خودرو
سوزوکی کاپوچینو – اجاره خودرو

کرایه ماشین

این کاپوچینو به برخی از لوازم آرایشی نیاز دارد اما به نظر می رسد یک راننده جامد باشد. در خارج از آن، نور نشانگر مسافر جانبی از دست رفته است، و عقب هنوز هم از اتصال اسپویلر است که دیگر وجود ندارد. چراغهای پس از فروش بسیار زشت هستند. همچنین برخی از خرابی های کوچک وجود دارد. در داخل، مالک جدید باید بلافاصله جایگزین فرمان موتور Momo را پس بگیرد، زیرا نه تنها ناخوشایند است، بلکه دست زدن به ماشین در سرعت های پایین ممکن است دشوار باشد، زیرا قطر کوچک به این معنی است که تلاش های بیشتری برای چرخاندن چرخ های ناخواسته لازم است. فشار سنج نفت بعد از فروش ممکن است به درستی نگارش نکند یا ممکن است مشکلی وجود داشته باشد چرا که نور هشدار کم فشار روشن می شود.

سوزوکی کاپوچینو - اجاره خودرو
سوزوکی کاپوچینو – اجاره خودرو
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *