سیتروئن C2 VTS - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
سیتروئن C2 VTS - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین

سیتروئن C2 VTS نقد و بررسی

سیتروئن C2 VTS

به گزارش اجاره خودرو در اوایل دهه ۱۹۹۰، مجله Max Power بر روی صحنه موتور حرکت کرد و بسیاری از راه های خیره کننده (اغلب به معنای واقعی کلمه) را برای رانندگان جوان برای جادو کردن موتورهای خود منفجر کردند.

سیتروئن C2 VTS

این یک پیشرفت به موقع بود. تا آن زمان تولید کنندگان بزرگ انگلیسی بریتانیا کاملا خوشحال بودند که به فرآورده فرآورده اصلی که به شدت پررنگ و پررنگ شده بود به بازار اسیر عرضه شود. تات مارکینگ خود را برای en-jazzing التماس کرد. یک مجله که راه را برای یک بازار پس انداز پر جنب و جوش که هدف آن ارائه چنین اعتقادی بود، به خوبی به صنعت مربوط می شد. پس از همه، هزینه آن هر چیزی نیست، و برخی از ماشین های بچه ها ایجاد ساخته شده اند کوچک Astras و Fiestas و مانند نگاه تقریبا هیجان انگیز است.

چیزهایی تغییر کرد که تولیدکنندگان متوجه شدند که خودروهایی که در خط تولید جذاب هستند، جذابیت بالقوه درآمد را دارند. راه اندازی سیتروئن C2 در سال ۲۰۰۳ در این رابطه بسیار قابل توجه بود؛ زیرا این اولین تلاش شرکت فرانسوی برای ضرب و شتم متقلبان های تند و زننده در بازی های خود بود.
این طرح ساده بود. اگر C2 به اندازه کافی خنک بود برای شروع، مشتریان تمایل به هدر دادن پول خود را در مورد با آن، و سیتروئن می تواند اضافی برای این نگاه “سفارشی” کار می کند.

 

سیتروئن C2 VTS - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
سیتروئن C2 VTS – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

 

متاسفانه C2 به خوبی فروش نمی کرد، نه فقط به این دلیل که رانندگان جوان خلاق دوست ندارند که گفته شود چه چیزی توسط The Man خریداری شده است، بلکه دلیل این بود که ماشین با مواد داخلی داخلی از دست رفته، الکترونیک ناامید «پیشرفته» (یعنی غیرقابل اعتماد) حتی بدتر از انتقال اتوماتیک SensoDrive، و دست زدن به آن باعث شده است که شما تعجب کنید که در آن مهندسان شاسی مسئول AX GT ناپدید شده اند.

حداقل سیتروئن در حال تولید یک نسخه عملکرد VTS مانند آنچه که در اینجا مشاهده می کنید، اما حتی با این تفاوت بین انتظارات ۱۲۵ اسب بخار و آنچه که در واقع در جاده ها بود، ناامید کننده بود. بیمه شدید بود، اما سطح هیجان نبود. علاقه مندان امیدوارند که AX GT یا ۱۰۶ GTI مدرن از PSA خارج شوند و به نمایشگاههای Renault برای Clios ورزشی منتقل شوند.

اجاره خودرواجاره ماشینکرایه ماشین

 

سیتروئن C2 VTS - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
سیتروئن C2 VTS – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

 

سیتروئن در سال ۲۰۱۰ C2 سقوط کرد، که به طور تصادفی (یا نه) تنها یک سال پس از Max Power برطرف شد. این صنعت با ساختن اتومبیل هایی که سخت بود برای تغییر (و یا حتی خدمات) ساخته شده بود، چگونگی کشتن ثروت ثروت سود آور را دزدیده بود. جایی برای خودروهایی که سریع نگاه می کردند نبود اما واقعا نمی شد.
 
همه می توان گفت که این مقدار C2 ارزش جادویی جالب است. MOT طولانی است و تاریخ نسبتا ترسناک است، اگر چه عبارت “نشت خنک کننده” به عنوان یک مشاور مطرح می شود. این می تواند چیزی شبیه به یک شلنگ سوراخدار باشد. با نگاهی به چهره ای شادتر، مطمئنا همه ما در این زمان یک ساله کمی نشت خنک کننده را مجاز می بینیم؟
 
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *