سیتروئن C5 جدید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
سیتروئن C5 جدید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

سیتروئن C5 جدید به زودی رونمایی می شود

سیتروئن C5 جدید

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی گروه PSA در تلاش برای صرفه جویی در سدان معمولی به عنوان مبارزه با غول SUV بازی می کند. Peugeot 508 با نام تجاری جدید درست در اطراف گوشه قرار دارد و دلایل بر این باور است که این هوا یک نفس هوای تازه در بخش کوچکی است که قضاوت بر اساس نمونه های جذابی است که در ماه های اخیر به چشم می خوریم. در همان زمان، نام تجاری سیتروئن خواهر نیز با ایجاد جایگزینی برای سن آن C5 با ایجاد یک سدان جدید تمام شده است که پس از سقوط C6 نیز خالی خواهد بود.

این یک سدان معمولی دیگر نیست که توسط بسیاری از SUV ها که در همه اشکال و اندازه ها قرار دارد، تحت تاثیر قرار گیرد. رئیس لینکلن دوتایی لیندا جکسون به مجله Top Gear گفته است که جانشین C5 / C6 یک سدان کلاسیکی نخواهد بود، زیرا این نوع ماشین «در اروپا به مراتب مرده است». برای اینکه آن را از بسته و در همان زمان جدا کند آن را از نام تجاری حق بیمه DS، سیتروئن اتخاذ “ذهنیت کاکتوس” در روند توسعه از سدان جدید خود است.

سیتروئن C5

 

سیتروئن C5 جدید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
سیتروئن C5 جدید – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

با در نظر گرفتن الهام از مفهوم CXeperase عجیب و غریب در اینجا، خودرو با هدف “مجددا” سدان معمولی در تلاش برای آن را به عنوان جذاب به عنوان SUVs. برای اینکه این اتفاق بیافتد، کدهای طراحی SUV در ژنهای سدان خواهند بود و این بدان معنی است که این بالابرهای پلاستیکی در داخل سدان بعدی سیتروئن قرار می گیرند.

این شرکت با تمرکز بر ساختن اتومبیل های جدید خود به همان اندازه که ممکن است راحت باشد، شانس خوبی برای تعلیق C5 Aircross وجود دارد. “Cushions هیدروژنی پیشرفته” در سدان جدید اجرا می شود. این فن آوری شامل ثبت ۲۰ اختراع شده است، بنابراین برای بیشتر و بیشتر مدل ها از تعویض دو مرحله ای با دو توقف هیدرولیکی، یکی برای بازپس گیری و دیگری برای فشرده سازی استفاده می شود.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

سیتروئن C5 جدید - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
سیتروئن C5 جدید – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

“طراحی پانچ” وعده داده شده است، اما جکسون آگاه است که سدان جدید شانس کمی برای تبدیل شدن به یک فروشنده بزرگ برای این شرکت است. با توجه به تحریم های SUV وعده داده شده، شاید خودرویی که هنوز نامش فاش نشده است، چند موردی را با کشور سوپر ولو S60، یکی دیگر از سدان SUV معرفی خواهد کرد، اما با سلیقه معمول سیتروئن، شما هم عاشق یا نفرت دارید.

سیتروئن C5 جدید در سال ۲۰۲۰ رونمایی می شود.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *