اجاره ماشین

شاسی‌بلند لوتوس،در راه است!

شاسی‌بلند

خودروی APX را به یاد می‌آورید؟ با زیباترین خودروهای تولیدی توسط بریتانیایی‌ها فرسنگ‌ها فاصله دارد اما اولین تلاش برند لوتوس برای ورود به قلمرو کراس‌اوورها محسوب می‌شود. اگرچه این کراس‌اوور پرفورمنس آلومینیومی ۱۱ سال پیش رونمایی شد و هرگز به خط تولید راه نیافت اما به نظر می‌رسد این شرکت بریتانیایی احتمالاً در آینده‌ای نه چندان دور شاسی‌بلند خاص خود را خواهد داشت.

۲۰۰۶ Lotus APX Concept

روزهای بد لوتوس می‌تواند به پایان برسد زیرا کمپانی چینی جیلی بخش اعظم سهام این کمپانی را در معامله‌ای ۶۵ میلیون دلاری خریده است و توافق یاد شده تا پایان ماه جاری نهایی خواهد شد.

اجاره ماشین
اجاره ماشین

شاسی‌بلند لوتوس

به لطف تصویر برندی که خراب نشده لوتوس می‌تواند پول‌ساز شود. جیلی می‌گوید این برند کلاسیک بریتانیایی پتانسیل فوق‌العاده‌ای برای افزایش فروش ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دستگاهی کنونی خود در سال دارد.

افزایش فروش لوتوس می‌تواند با فروش هر خودرو در هر ابعادی صورت گیرد. محصولات لوتوس همواره به وزن کم و سواری لذت‌بخش شهره بوده‌اند. یکی از مدیران ارشد جیلی معتقد است تولید این‌گونه محصولات برای لوتوس بد نخواهد بود. او تصمیم پورشه در سال ۲۰۰۲ برای تولید کاین را مثال می‌زند که در نهایت موفقیت عظیمی را برای آلمان‌ها به ارمغان آورد.

اجاره ماشین
اجاره ماشین

این مدیر ارشد جیلی که مدیرعامل کمپانی تاکسی ساز لندن نیز می‌باشد گفته که تاکسی اخیر شرکت بر پایه پلتفرم آلومینیومی سبک‌وزن مشابه با آنچه که لوتوس استفاده می‌کند ساخته شده است. جیلی می‌تواند با همکاری نزدیک این دو کمپانی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نماید.

 اجاره خودرو
اجاره خودرو

به یاد داشته باشید که ولوو نیز زیر چتر جیلی بوده و شاید محصولات این شرکت نیز از تجارب لوتوس در بحث تنظیمات سیستم تعلیق استفاده نمایند. بخش پولستار می‌تواند اولین موسسه‌ای باشد که از این همکاری احتمالی سود می‌برد.

 پایان مقاله شاسی لوتوس /در اجاره خودرو بدون راننده

مدارک مورد نیاز اجاره خودرو

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *