شش ماشین الکتریکی هزینه کمتر در هر کیلووات ساعت معرفی شد

شش ماشین الکتریکی

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی راه های زیادی برای ارزیابی ارزش وسیله نقلیه وجود دارد. در دنیای پلاگین EV، ممکن است بخواهید سکه را که در هر کیلووات ساعت (کیلووات ساعت) از ظرفیت باتری کاهش می دهید را بررسی کنید. ما با استفاده از این روش نیمی از بهترین خریدی که در حال حاضر در ایالات متحده موجود است (هرچند که فقط در برخی از کشورها موجود است) ساخته شده است. ما باید بگوییم نتایج کمی شگفت انگیز بود.

در حال حاضر، ما از تولید کنندگان پیشنهاد قیمت خرده فروشی (MSRP) استفاده کرده ایم، اما ممکن است که فروشنده محلی شما ممکن است برخی از تخفیف را ارائه دهد. همچنین، برخی از وسایل نقلیه که این فهرست را نداشتند، در گذشته، از طریق اجاره فوق العاده مقرون به صرفه (ما به شما در مورد Fiat 500e نگاه می کنیم) ارائه می شود، بنابراین این چیزی است که باید در نظر داشته باشید.

هجوم بی سابقه ای از مدل های جدید که در طول سال های آینده می آید، این لیست ممکن است به شدت تغییر کند، اما ما سعی خواهیم کرد تا شما را در جریان فعلی به روز نگه دارید. در حال حاضر، در اینجا شش بهترین معامله در جهان پلاگین است، زمانی که قیمت در برابر ظرفیت انرژی باتری خود را وزن است.

شش ماشین الکتریکی

 

شش ماشین الکتریکی - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
شش ماشین الکتریکی – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

۶٫ تسلا مدل S 100D – 940 $ در هر کیلووات ساعت

اگر فکر می کنید این لیست پر از اتومبیل های نسبتا ارزان است، اولین ورود ما باید روشن شود که لزوما این مورد نیست. اندازه باتری تاثیر زیادی بر نتایج ما دارد. همانطور که از نام آن پیداست، این سدان تمام الکتریکی دارای یک بسته ۱۰۰ کیلووات ساعت در زیر طبقه است. بنابراین، با وجود قیمت پایه ۹۴،۰۰۰ دلار، باتری بزرگ آن را در مقایسه با یک سکه به ازای هر کیلووات ساعت برآورد می کند. علاوه بر این، هنوز هم می تواند بهترین رنج EV در دسترس را داشته باشد، با ۳۳۵ مایل از محدوده EPA در هر شارژ.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

شش ماشین الکتریکی – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

۵٫ فورد فوکوس الکتریک – ۸۶۹ $ در هر کیلووات ساعت

پس از افزایش باتری خود را برای ۲۰۱۷، این نسخه الکتریکی از فورد تمرکز ورزشی بسته ۳۳٫۵ کیلووات ساعت است. در مقایسه با قیمت ۲۹،۱۲۰ دلاری نسبتا پایین، قبل از مشوق ها، این نوع سوپاپ یک نسبت بالا به kWh-to-MSRP دارد. در حالی که بعضی از آنها ممکن است بعنوان “خودروی انطباق” دیده شوند، یعنی در پاسخ مستقیم به دستورالعملهای هیئت مدیره منابع هوایی کالیفرنیا (CARB) ساخته شده است که خودروسازانی که محصول را در آن کشور خریدند، برای تولید EVs یا خرید اعتبارات EV، در حال حاضر در چند مکان خارج از “کشورهای CARB” موجود است.

 

شش ماشین الکتریکی - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
شش ماشین الکتریکی – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

۴٫ فولکس واگن گلف الکترونیکی – ۸۵۲ $ در هر کیلووات ساعت

این مدل گلف باتری با شبیه به فورد الکتریک فورچون فوق العاده است، به طوری که در اصل برای احتراق داخلی انگیزه طراحی شده است – در واقع، این دو در اغلب موارد با یکدیگر مقایسه می شوند. هرچند مهندسان آن آلمان راهی برای ساندویچ باتری ۳۵٫۸ کیلو وات ساعت مناسب و با قیمت پیش گران قیمت ۳۰٫۴۹۵ دلار پیدا کرده اند، اما این به اندازه کافی برای به دست آوردن این نبرد است. اگر شما می توانید آن را پیدا کنید، این است. با توجه به وب سایت Volkswagen e-Golf، این مدل “فقط در نمایندگی های شرکت کننده در کشورهای انتخابی موجود است.” ما باید توجه داشته باشیم که این نیز برای فروش در اروپا که فروش آن نسبتا قوی است، ارائه شده است.

 

شش ماشین الکتریکی - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
شش ماشین الکتریکی – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

۳٫ نیسان LEAF – 750 دلار برای هر کیلووات ساعت

پس از دریافت یک بسته جدید ۴۰ کیلو وات ساعت در به روز رسانی دراماتیک خود برای سال ۲۰۱۸، EV مقرون به صرفه مقرون به صرفه رتبه بالا را در عرصه ارزش بزرگ حفظ می کند. با استفاده از متریک سکه به ازای هر کیلووات، قیمت آن ۲۹،۹۰۰ دلار نسبتا کم قبل از انگیزه تضمین می کند که LEAF یک معامله بزرگ با هر اندازه گیری است. ما فقط می توانیم تصور کنیم نسخه ۶۰ کیلو وات ساعت در سال ۲۰۱۹ میلادی موقعیت خود را در این لیست قرار داده است.

 

شش ماشین الکتریکی - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
شش ماشین الکتریکی – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

۲٫ Chevy Bolt – 610 دلار برای هر کیلووات ساعت

این هچوبه الکتریکی با توجه به بسته بندی ۶۰ کیلووات ساعت که درون شاسی آن قرار دارد، تعداد جعبه های خریدار را افزایش می دهد، که دارای امتیاز ۲۳۸ مایل در هر بار از EPA می باشد. با قیمت ۳۶،۶۲۰ دلار، شما می توانید یک نسبت بسیار مثبت انرژی ذخیره سازی به قیمت به لیست دلایل را برای یک برای یک درایو تست اضافه کنید. Bolt در سراسر ایالات متحده (و کانادا) موجود است، تعهد GM به برق را تاکید می کند و احتمالا پلت فرم آن را با مدل های جدید از سازنده خودرو در نسبتا نزدیک آینده به اشتراک می گذارد.

 

شش ماشین الکتریکی - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
شش ماشین الکتریکی – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

۱٫تسلا مدل ۳ بلند مدت – ۵۴۷ دلار برای هر کیلووات ساعت
اگر چه سازنده خودرو الکتریکی کالیفرنیا به طور خودکار با نام وسیله نقلیه ورودی خود را به اندازه وسیله نقلیه ورودی خود مشخص نکرده است، اما در مقایسه با نسخه های پیشین آن، این دو نسخه برنامه ریزی شده توسط “Standard Battery” یا “Range Range” را نشان می دهد. مدل ۳ با یک بسته باتری نسبتا عظیم با ظرفیت ۸۰٫۵ کیلووات ساعت مصرف کنید. در کنار قیمت ۴۴۰۰۰ دلار برای محدوده طولانی، پیکربندی چرخ دنده عقب که در حال حاضر به طرفداران رزرو تحویل داده می شود، باید مدت زمان بیشتری را در این لیست در نظر بگیرد.

در حال حاضر مدل Long Range Model 3 با توجه به بسته Premium Premium Upgrade، ۴۹۰۰۰ دلار هزینه خواهد کرد. با این حال، ریاضی هنوز سدان تسلا را پیش از بولت در لیست ما قرار می دهد، در حدود ۶۰۹ دلار برای هر کیلووات ساعت.

بسته شدن
چندین روش برای مشاهده ارزش وجود دارد. شما می توانید بهترین قیمت را به عنوان بهترین قیمت تعیین کنید. شما می توانید فهرست تجهیزات استاندارد را برای تعیین انفجار خود را برای جفت ارز مورد بررسی قرار دهید. اما در جهان EV، باتری ها یک معامله بزرگ هستند، بنابراین ما فکر می کنیم که این ارزیابی دلار-هر کیلو وات بیشتر مناسب است.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *