شورلت تاهو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
شورلت تاهو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

شورلت تاهو سفارشی با نسخه نهایی رونمایی شد

شورلت تاهو

اکنون براش Midnight Edition شورولت تاهو سفارشی را رنگ کرده است. از اوایل بهار، تاهو سفارشی Midnight Edition در نمایندگی های فروشندگان برای مشتریانی که خواهان نگاه شومانه و کمی ناپایدار SUV خود هستند، ارائه می شود.

تاهو سفارشی سال گذشته به عنوان یک گزینه جدید برای SUV معمول تاهو معرفی شد. از کجا استاندارد Tahoe دارای سه ردیف صندلی است، نوع سفارشی فقط دو بار برای مشتریان فراهم می کند که بیشتر کالاهای بیشتری را از مردم می گیرند.

شورلت تاهو

شورلت تاهو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
شورلت تاهو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

به طور خاص، نسخه جدید Midnight Edition بر روی سطح لودر تاهو سفارشی با چرخ های ۱۸ اینچ رنگ شده با رنگ مشکی Goodyear Wrangler DuraTrac تایر خنک کننده، مشبک سیاه و سفید، نشانگرهای چادری Chevy و گامهای جانبی ساخته شده است. این اساسا آینه هایی است که ما برای سایر وسایل نقلیه نسخه Chevy Midnight Edition دیده ایم که به طور مشابه تمایل به تزیین بیشتر قسمت های بیرونی را دارند. به عنوان مثال، به Colorado ZR2، و همچنین Tahoe و Suburban Midnight Editions مراجعه کنید. نام تجاری Sibling GMC نیز ارائه نسخه های مشابه سیاه و سفید از Acadia و Terrain Crossovers آن است.

خریداران می توانند Tahoe Custom Midnight را با هر چرخ دنده عقب یا چهار چرخ خود انتخاب کنند. در هر صورت، آنها یک موتور ۵٫۳ لیتری V8 را برای ۳۵۵ اسب بخار و ۳۸۳ پوند گشتاور گنجانده و به همراه یک گیربکس اتوماتیک شش سرعته نیز می توانند استفاده کنند. سایر موارد استاندارد در SUV شامل یک سیستم سرگرمی ۸ اینچی با صفحه نمایش لمسی با Apple CarPlay / Android Auto، یک کانون WiFi 4G LTE، راه دور و یک دوربین پشتیبان است. قیمت گذاری با قیمت ۴۵،۹۹۵ دلار با مقصد شروع می شود. Tahoe Custom Midnight همچنین می تواند ۶،۶۰۰ پوند را بفروشد.

با استفاده از گزینه سفارشی به طور کلی، و در حال حاضر این مدل بصری نیمه شب نسخه متمایز، شورلت ارائه می دهد حتی انتخاب بیشتر به خریداران از SUV های کامل اندازه آن است. هر دو تاهو و خواهر و برادر بزرگترش همچنان موفقیت های بزرگی برای شورلت، با فروش هر دو مدل تا کنون امسال نسبت به سال ۲۰۱۷ است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

شورلت تاهو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
شورلت تاهو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *