شورولت کلرادو ZR2
شورولت کلرادو ZR2

شورولت کلرادو ZR2 مدل ۲۰۱۸ نقد و بررسی

شورولت کلرادو ZR2

برای مدت زمان طولانی، ساده ترین راه برای داشتن یک وسیله نقلیه آماده به کار با ماشین کارخانه، این بود که فقط جیپ Wrangler را خریداری کنید. این بدن بر روی فریم است، تفاوت های قفل، رویکرد و زاویه خروج عالی است، و آن را به عنوان ساده به عنوان یک اجاق گاز چوب سوز است. این یک دستورالعمل برای موفقیت در خارج از جاده است.

اما آیا تا به حال سعی در زندگی با Wrangler دارید؟ من به طور منظم شوخی می کنم که منتظر هر آزمایش Wrangler هستم … تا زمانی که حدود ۱۰ دقیقه رانندگی آن را صرف کردم. بین سوار بی رحم و کابین پر سر و صدا – حتی در Wrangler JL بیشتر تصفیه شده – جادوگر جیپ در خارج از جاده ها سخت است زندگی می کنند.

و به همین دلیل من بسیار هیجان زده به نمونه جایگزین جاده ای. ۲۰۱۸ شورولت کلرادو کلرادو ZR2، به ویژه در کابین خلبان کابین، کلرادو بی نظیر و آمپر را در اختیار می گیرد و منجر به وسیله ای می شود که بهترین جنبه های Ford F-150 Raptor و افسانه ای Wrangler را به یک بسته ای تبدیل می کند که قابل کنترل تر از سابق و همه کاره تر از دومی.

قیمت کلرادو  ZR2 خدمه کابین شروع می شود از $ ۴۲،۰۰۰، در حالی که تستر به شدت گزینه خود را درخواست $ ۴۸،۳۰۰٫ این شروع قیمت بیش از ۱۴۰۰۰ دلار بیشتر از قیمت اصلی ترین چهار درب کلرادو است در حالیکه قیمت آزمایش شده بیش از ۲۰ هزار دلار بیشتر است – سرزنش نمره ناامید کننده ZR2 در مورد این حقایق.

ZR2 با کمترین امتیاز خود، دارای همان دنده ای است که از $ ۳۷،۸۹۵ Colorado Z71 استفاده می کند. صندلی های گرم، ۳٫۶ لیتری V6 با یک سیستم هشت سرعته، یک سیستم سرگرمی سیستم لمسی ۸٫۰ اینچ و یک کانون WiFi 4G LTE وجود دارد. چنگ زدن به ZR2 می افزاید: یک جفت چرخ دنده بدون جاده، از قفل تفاوت در هر دو محور، به یک جعبه انتقال سرعت دوچرخه، به لاستیک گوشتی خارج از جاده. شوک های DSSV چندمنظوره نوآورانه از بسته بندی خارج می شوند.

شورولت کلرادو ZR2
شورولت کلرادو ZR2

اجاره خودرو لوکس

ماشین آزمایشی من همه چیزهای سرگرم کننده و همچنین یک نسخه Midnight Edition است که شامل چندین لوازم جانبی نصب شده، رنگ براق سیاه است. هزینه ۳،۴۲۵ دلار برای زیبایی شناسی، نمره گذاری قیمت کلرادو ZR2 را به هیچ وجه انجام نمی دهد، اما چرخ های سیاه، مدالها، کیت روشنایی بیرونی و رنگ سیاه به اندازه کافی شوم است که یک نقطه اضافی برای طراحی را فراهم می کند. خوشبختانه ۱۸۸۰ دلار باقیمانده در گزینه ها را نیز در اختیار شما قرار می دهم، زیرا هیچ چیزی بیش از یک سیستم صوتی متوسط ​​Bose نیست، یک عملکرد ناوبری برای صفحه نمایش لمسی مجهز به Apple CarPlay / Android و دیگر نسخه های نصب شده توسط فروشنده است. ZR2 پایه ای استدلال قیمت گذاری را در اختیار شما قرار می دهد، اگر شما از tchotchkes هایی که به این مزایای سود خالص سود می برند، اجتناب کنید.

مشاوره من را بیاورید و شما با یک ZR2 که قیمت چهارگانه Wrangler Rubicon است، با تجهیزات بیشتری خواهید بود. Rubicon Unlimited با ۴۱،۴۴۵ دلار شروع می شود اما نیاز به گزینه هایی مانند انتقال اتوماتیک، صندلی های چرمی گرم و یک سیستم اطلاعاتی ۸٫۴ اینچ (اگرچه نمایشگر استاندارد Rubicon 7.0 اینچی قابل مقایسه است).

یکی از گزینه های قابل مقایسه تر نسبت به ZR2 Toyota Tacoma TRD Pro است که از ۴۲،۶۶۰ دلار شروع می شود و دارای پیشرفته ترین وسایل ایمنی فعال مانند ترمز خودکار اضطراری، پرتوهای اتوماتیک و هشدار خروج خط بدون هیچ گونه هزینه اضافی است.

ویژگی غالب این است که کلیپ جلو بازبینی شده است، که بسیار بالاتر و تهاجمی تر است، همه به نام افزایش زاویه دید کلرادو. ZR2 در ترکیب با حفاظت تحتانی بدن قابل مشاهده است و مقدار زیادی از DNA Baja Truck را در خود دارد. هود نیز به ZR2 منحصر به فرد است، اما ناامید کننده است که چروک ها و چروک ها واقعا عملکردی ندارند.

کلیدهای جلو نیز در مشخصات ZR2 تاثیر می گذارد، اما نه به اندازه آرک های چرخدار، کلاچ های Goodyear Wrangler، ریل های سنگی و نوار “Sport off-road” که در آزمون من استفاده می شود. در حالی که آرک های چرخ و Wrangler لاستیک استاندارد می شوند در ZR2، این نوار ورزشی بخشی از نسخه ۳٫ ۴۲۵ ZR2 Midnight Edition است، مانند چرخ های سیاه و سفید، چرخ های ۱۷ اینچی و مدال های کلاسیک سیاه در این کامیون تست.

شورولت کلرادو ZR2
شورولت کلرادو ZR2

تغییرات در کابین تقریبا به اندازه گسترده ای نیست. در حقیقت، تفاوت های عمده بین ZR2 و هر کلرادو دیگر دشوار است. فرمان و صندلی ها – دو مورد که باید بر روی یک مدل با عملکرد بالا مانند ZR2 منحصر به فرد یا خاص باشند، از بخش عمومی جنرال موتورز است.

اگر عناصر منحصر به فردی وجود داشته باشد، ممکن است بتوانم برخی از پلاستیک های بسیار ناخوشایند کلرادو را ببخشم. اما هیچ چیز وجود ندارد. کابین ZR2 – مانند محدوده وسیع تر کلرادو – احساس ارزان و شکننده می کند و علاوه بر دستگیره های لاستیکی و سوئیچ ها نیز مانند اسباب بازی ها.

به عنوان کامیون های وانت، Colorado ZR2 خود را به خوبی می شناسد. این ممکن است صندلی های خود را با کامیون های کمتر به اشتراک بگذارد، اما آنها راحت و حمایتی هستند. موقعیت صندلی خود را به هیچ وجه کامیون مانند (شما نشستن نسبتا کم در کابین کلرادو)، اما هر دو دلپذیر و آرام است. فضای در هر دو صندلی جلو کافی است، اگر چه ارتفاع ZR2 افزایش می یابد ورود و خروج گاهی اوقات به چالش کشیدن، به خصوص برای افراد کوتاهتر. برای مثال، همسرم پنج پا، سه اینچی از اینکه مجبور به رفتن به صندلی مسافر می شود خسته شده است.

صندلی عقب کافی است دو بزرگسالان می توانند از پشت به راحتی به راحتی به راحتی به راحتی قابل استفاده در بدن کابین خلبان ZR2 باشند، هرچند که سه نفر فضای شانه ای را در بر می گیرند. مانند بسیاری از کامیون ها، نیمکت عقب ZR2 برای ایجاد یک محموله بار قابل استفاده است.

با این حال، فضای بار در بستر می تواند یک مشکل باشد. نیروهای Chevy ZR2 خریداران را مجبور به انتخاب بین سبک چهارچرخ کابین کابین یا تخت طولانیتر ۶٫۲ پا می کنند. اگر بخواهید راحتی کابین خلبان را بدست آورید، سپس با رختخواب ۵٫۱ پا گیرید. اگر شما می خواهید همه کاره جعبه طولانی، و سپس شما با Cab Cab و بخش باز عقب باز آن گیر کرده اید.

اعتبار که در آن به علت است، شورلت کار فوق العاده با محتوای پایه آن انجام داده است. هر کلرادو، از مدل پایه تا ZR2، حداقل سیستمعامل ۷٫ ۰ اینچی صفحه نمایش لمسی را دریافت می کند که هر دو Apple CarPlay و Android Auto و همچنین اتصال بلوتوث را پشتیبانی می کند. در مورد تستر من یک صفحه نمایش لمسی ۸٫۰ اینچی با قابلیت غیر فعال وجود دارد، اما شما نیز ممکن است ۴۹۵ دلار صرفه جویی کنید و به گوشی هوشمند خود و تنظیم استاندارد بپردازید.

اجاره ماشین

شورولت کلرادو ZR2
شورولت کلرادو ZR2

گفت که صفحه نمایش ۸٫۰ اینچی خوب است. این یک سیستم عامل قدیمی تر از آنچه در Silverado جدید پیدا می کنید متکی است، اما گرافیک ها به اندازه کافی خوب هستند و صفحه نمایش بسیار پاسخگو است. در عین حال، این نیز یک سیستم سرگرمی سرگرمی برای یادگیری است، اگر چه نه به آسانی به عنوان Apple CarPlay یا Android Auto. همانطور که در مورد بیشتر محصولات جدید Chevy است، یک کانال WiFi 4G LTE WiFi استاندارد می شود.

از نظر چرخ دنده اختیاری، Colorado ZR2 بر روی آن نور است. این صفحه نمایش ۸٫۰ اینچی یکی از کمیته های موجود در بازار است، همانطور که سیستم صوتی Bose 500 دلار است. همانطور که در کمی میبینم، به سختی هیچ ابزار ایمنی فعال وجود دارد.

بخش عمده ای از پیشرفت های مکانیکی ZR2 محدود به تعلیق و محرک است. نیروی برق، با این حال، بدون تغییر است. این تستر دارای یک موتور ۳٫۶ لیتری V6 با گاز است، اگرچه یک موتور ۲٫۸ لیتری Inline-4 دارای موتور دیزلی نوشابه ای با توربوشارژر نیز در دسترس است. برو با موتور بنزینی استاندارد و ۳۰۸ اسب بخار و ۲۷۵ پوند گشتاور گشتاور – که برای کامیون های متوسط ​​مانند این است.

کلرادو مشتاق حرکت است و با وجود ریزش ۴۰۰۰ دور در دقیقه، گشتاور فراوان در سراسر محدوده چرخش دارد. قدرت در سرعت های بالاتر موتور هم تضعیف نمی شود. به گفته این شرکت، ۳٫۶ لیتر کلرادو به عنوان برخی از محصولات GM با این موتور اصلاح شده یا دلپذیر نیست. این گهواره در زیر دریچه سنگین قرار دارد، اگر چه V6 به اندازه کافی آرام است، فقط کافی است در مورد شهر صحبت کنید.

همانند هر کلرادو V6 دیگر، ZR2 تنها با یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته در دسترس است. در حالی که این یکی از موارد فوق العاده ZF نیست، هیدرا ماتیک هشت سرعت هلو است، مدیریت قدرت را به خوبی و تغییرات بالا و پایین حرکت قابل پیش بینی است. این تغییرات هم صاف و سریع هستند. گفتم، به عنوان یک ماشین سواری، من می خواهم یک گزینه دستی بهتر برای هشت سرعت – دکمه راک در Shifter unengaging و نیروی دست راننده از چرخ.

شورولت کلرادو ZR2
شورولت کلرادو ZR2

به جای تغییر مکان های دست و پا زدن، کلرادو ZR2 دارای یک سوئیچ روغنی در سمت چپ اهرم ترمز کنسول است. این یک رابط کاربری دشوار است. هنگامی که شما در مسیر هستید، آخرین چیزی که باید انجام دهید این است که دستان خود را از چرخ بردارید.

اما تمرکز بر نیروی ترانسفورماتور، کار خسته کننده ای را برای کارهای عالی انجام می دهد. از DSRV Multimetry ZR2 نوشته شده است – شما می توانید اولین برداشت های Motor1 را در اینجا بخوانید، اما هیچ یک از آنها عدالت را نمی بینند. ZR2 قابل توجهی در جاده ها مطابقت دارد. در حقیقت، این ممکن است یکی از راحت ترین کامیون ها در این قسمت از هواپیمای معلق Ram 1500 باشد.

ZR2 ساخته شده است، بدون سوار جدا و گاه وحشیانه متمرکز خارج از جاده. طول می کشد به نوبه خود به خوبی، و حتی زمانی که با یک ناقص گوشه سمت چپ ارائه شده، ZR2 به قطعه نمی افتد. گفته می شود، شاسی و پاسخ های فرماندهی آن – همانطور که انتظار می رود – بی توجه و بی نظیر است. این خودروهای بزرگ Goodyear Wrangler به طور کامل به عنوان بازخورد برای کارهای دنباله دار مورد استفاده قرار می گیرند.

دو دلیل برای نمره ناراحتی کلرادو وجود دارد. اول، صرفا بر روی چگونگی سقوط است، که به خوبی می گوید، به خوبی نیست. کلرادو فقط چهار ستاره را در تست NHTSA به دست آورد، از جمله امتیاز سه ستاره در تست rollover. عملکرد در آزمایش IIHS بهتر است، با رتبه بندی “خوب” در تمام آزمون های تصادف، اگر چه کلرادو به دلیل چراغ های هالوژن که به عنوان “ضعیف” به عنوان غیرقانونی رتبه بندی شده است، موفق به کسب رتبه برتر ایمنی نشد. تنها سیستم های ایمنی فعال، هشدار برخورد با جلو است و شامل ترمز خودکار اضطراری نیست. NHTSA ادعا می کند هشدار خروج خطوط اختیاری است، اگر چه من نمی توانم آن را در هر جای پیکربندی Chevy پیدا کنم.

کرایه ماشین بدون راننده

شورولت کلرادو ZR2
شورولت کلرادو ZR2

با مصرف سوخت EPA از ۱۶ مایل در هر گالن و بزرگراه ۱۸ مایل در ساعت، Colorado ZR2 چیزی نیست که من بتوانم آن را با موتور V6 مجهز کنم. در حقیقت، تنها در حدود ۱۸ مایل در هکتار شهر و بزرگراه ۲۲ مایل در هکتار، آن را به خصوص با دیزل اختیاری است. به گفته این شرکت، بر خلاف برخی از کامیون های با کارایی بالا، Colorado ZR2 کاملا سوختن سوخت ۸۷ اکتان است.

تجربه واقعی دنیای من، تا حدودی بدتر بود، همانطور که در محدوده ۱۵ مایل در هر گالن، در حالی که در جنوب شرقی میشیگان قرار داشتم، به طور میانگین حدود ۱۵ مایل در هر گالن بود.

لیست قیمت اجاره خودرو طباطبایی

مراقب باشد!! با توجه به اینکه برخی مراکز اجاره خودرو از برند اجاره خودرو طباطبایی سوء استفاده میکنند، لازم به ذکر است که این مجموعه در قبال سودجویانی که از نام این موسسه استفاده میکنند و هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


۰۹۱۲۱۰۱۰۲۰۰

۰۲۱-۲۲۰۰۰۱۰۰

۰۲۱-۳۳۰۰۰۱۰۰

۰۹۱۲۱۰۱۰۹۰۰

۰۲۱-۷۷۰۰۰۱۰۰

# تصویر خودرو مدل رنگ روزانه ماهیانه
۱ اجاره خودرو پورشه باکستر مازراتی گرن کبریو ۲۰۱۲ مشکی ۱۷,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲ اجاره خودرو پورشه پانامرا پورشه پانامرا ۲۰۱۰-۲۰۱۲ قهوه ایی ۹,۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۳ اجاره خودرو پورشه باکستر پورشه باکستر ۲۰۱۲ مشکی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۴ اجاره خودرو بنز E350 کروک بنز E350 کروک ۲۰۱۳ سفید ۵,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۵ اجاره خودرو بنز E250 بنز E250 ۲۰۱۴ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۶ اجاره خودرو بنز CLS بنز CLS ۲۰۰۸ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۷ اجاره خودرو بی ام و 428 کروک بی ام و ۴۲۸ کروک ۲۰۱۶ آبی ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۸ اجاره خودرو بی ام و X6 بی ام و X6 ۲۰۱۱ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۹ اجاره خودرو بی ام و X4 بی ام و X4 ۲۰۱۵ سفید ۴,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۰ اجاره خودرو بی ام و 220 بی ام و ۲۲۰ ۲۰۱۷ سفید ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۱ اجاره خودرو بی ام و 328 بی ام و ۳۲۸ ۲۰۱۷ سفید ۳,۸۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۲ اجاره خودرو فولکس تیگوان فولکس تیگوان ۲۰۱۸ مشکی ۴,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۳ اجاره خودرو کیا سورنتو نبو کیا سورنتو نبو ۲۰۱۶ سفید ۳,۶۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۴ اجاره خودرو کیا اسپورتیج QL کیا اسپورتیج QL ۲۰۱۷ سفید ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۵ اجاره خودرو کیا اپتیما حی تی لاین کیا اپتیما حی تی لاین ۲۰۱۶-۲۰۱۸ سفید , مشکی ۳,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۶ اجاره خودرو کیا اسپورتیج سراتو آپشنال ۱۳۹۸ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۷ اجاره خودرو کیا سراتو نیو کیا سراتو نیو ۲۰۱۶ سفید , مشکی ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۸ اجاره خودرو کیا پیکانتو کیا پیکانتو ۲۰۱۵ سفید ۱,۲۰۰,۰۰۰ توافقی
۱۹ اجاره خودرو هیوندای توسان نیو هیوندای توسان نیو ۲۰۱۶ سفید ۲,۹۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۰ اجاره خودرو هیوندای سوناتا YF هیوندای سوناتا YF ۲۰۱۴ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۱ اجاره خودرو هیوندای ولستر هیوندای ولستر ۲۰۱۶ سفید ۲,۳۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۲ اجاره خودرو هیوندای النترا هیوندای النترا ۲۰۱۴ سفید ۲,۰۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۳ اجاره خودرو برلیانس H320 برلیانس H320 ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۴ اجاره خودرو دانگ فنک اچ سی کراس دانگ فنک اچ سی کراس ۱۳۹۷ سفید ۸۵۰,۰۰۰ توافقی
۲۵ اجاره خودرو پژو پارس پژو ۲۰۶ ۱۳۹۷ سفید ۵۰۰,۰۰۰ توافقی
۲۶ اجاره خودرو پژو 206 پژو پارس ۱۳۹۷ سفید ۵۵۰,۰۰۰ توافقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *