صادرات دانش فنی مترو به کشورهای منطقه - اجاره خودرو طباطبایی

صادرات دانش فنی مترو به کشورهای منطقه

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: چشم انداز شرکت بهره برداری مترو تهران تبدیل شدن به یکی از شرکت‌های بزرگ تخصصی منطقه است و امیدوارم به زودی دانش خود را در زمینه صنعت مترو به کشورهای همسایه صادر کنیم.

دکتر محمد احمدی بافنده با اشاره به اینکه ارتقای توان فنی و مهندسی با کمک دانشگاه علمی کاربردی و استفاده از توان شرکت های دانش بنیان در بومی سازی قطعات جزو اولویت های کاری در این شرکت است، افزود: مهم ترین رسالت شرکت بهره برداری مترو تهران جابجایی مسافر و ارائه بهترین خدمات در زمینه حمل و نقل ریلی است و با توجه به گسترش روز افزون مترو تهران، نیاز به نیروی متخصص در ایستگاه ها و بخش راهبری افزایش یافته است.

احمدی بافنده با تاکید براینکه از توان دانشگاه های کشور در زمینه ارتقای فنی و مهندسی شرکت بهره برداری مترو تهران استفاده خواهد شد افزود: اکنون ما در شرکت بهره برداری مترو متخصصانی داریم که دانش فنی آنها در کشور بی نظیر است و با کمک این افراد در دانشکده علمی کاربردی مترو توان علمی مجموعه را بیش از پیش ارتقاء خواهیم داد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران تصریح کرد: در گام اول نیروهای اداری و داخلی شرکت که توان انجام کارهای تخصصی در بخش های عملیاتی مترو را دارند برای آموزش و کسب تخصص های لازم فراخوانده می شوند؛ ضمن آنکه برای آموزش های ضمن خدمت و ارتقاء توان فنی متخصصان شرکت هم برنامه ریزی جامعی در دست تدوین است.

بر اساس گزارش روابط عمومی مترو، وی ادامه داد: شرکت بهره برداری متر تهران امروز یک مجموعه فوق تخصصی در بین شهرداری های کشور است و به همین خاطر باید کارکنان آن هم از بهترین افراد متخصص باشند.

احمدی بافنده در ادامه به اهمیت بومی سازی قطعات مورد نیاز صنعت مترو اشاره کرد و گفت: این ارتقای توان تخصصی در کنار مشارکت با شرکت های دانش بنیان زمینه لازم را برای بومی سازی صنعت مترو فراهم می کند و این امر به طور جدی در حال پیگیری است.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *