طراحی تویوتا سوپرا
طراحی تویوتا سوپرا

طراحی تویوتا سوپرا در سال ۲۰۲۰ آشکار شد

طراحی تویوتا سوپرا

ما حدود یک ماه فاصله از نمایشگاه پیش بینی شده تویوتا سوپرا دوباره متولد شده ایم، اما تا ۲۰۱۹ Detroit Auto Show برای دیدن فاشیای جلویی کوپه صبر نمی کنیم. دوستان ما بیش از در انجمن SupraMKV یک تصویر از آنچه که به نظر می رسد Supra تولید آماده بدون هر گونه استتار منتشر شده است.

طراحی تویوتا سوپرا
طراحی تویوتا سوپرا

BMW E4 که متعلق به یکی از کامیون های حمل و نقل بود، در حال عقب نشینی بود و پوشش ماشین به طور عمده از راه خارج شده بود، به این ترتیب ما اجازه می دادیم نگاهی دقیق به طراحی جلویی تهاجمی پیش بینی شده توسط مفهوم FT-1 نزدیک به پنج سال پیش. در اینجا یک مقایسه در کنار هم قرار گرفته ایم تا ببینید که چگونه یک ظاهر طراحی شده از مفهوم به تولید به روز شده است:

بینی دایمی مفهوم برای ماشین جاده ای کم شده است، که همچنین دارای چراغ های LED بزرگتر و کاپوت کمتر نمایان است بدون پانل شفاف برای نشان دادن موتور. به نظر می رسد که مصرف هوای سمت راست تقریبا به همان اندازه در FT-1 قرار داشته باشد و این یک قطعه مرکزی است که به نظر می رسد Superra بسیار پرخطر است. یک سوال به ذهن می آید: کجا می خواهید شماره پلاک را وارد کنید؟

اجاره خودرو تویوتا

طراحی تویوتا سوپرا
طراحی تویوتا سوپرا

با نگاه به عقب، ما به راحتی می توانیم سقف دوگانه حباب، ستون های A-blacked out و همچنین کمان آینه های جانبی سیاه و سفید را ببینیم که کاملا سازگار با رندر هایی هستند که چند ماه پیش به اشتراک گذاشته ایم. این بیشتر از یک شات در تاریکی بود، زیرا رندر (تصویر زیر) براساس تصاویر منتشر شده بخش های رسمی منتشر شده بود. در همان مجموعه، یک تصویر دیجیتال دیگری وجود داشت که پیش نمایش قسمت داخلی Supra را داشت.

طراحی تویوتا سوپرا
طراحی تویوتا سوپرا

اجاره ماشین پرادو

ما در حال حاضر مشتاق هستیم تا ببینیم که آیا مفهوم FT-1 مفهومی جذاب در ارتباط با سوپرا در حال حرکت است یا خیر. با توجه به اینکه جلوی خودروی این خودرو در مدل تولید قرار گرفته است، باید یک داستان مشابه با پشت کوپه داشته باشد. در همین حال، در اینجا خلاصه ای از مفهوم پشت در مقایسه با یک شات اخیر جاسوسی پنجم Genus Supra در تر و تمیز GR تر و تمیز:

طراحی تویوتا سوپرا
طراحی تویوتا سوپرا
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *