عبور نارنجی پوشان جاده مخصوص از بحران - اجاره خودرو طباطبایی

عبور نارنجی پوشان جاده مخصوص از بحران

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با ارزیابی عملکرد مثبت سایپا در سال جاری گفت: سایپا در سال های اخیر با بحران شدید دست و پنجه نرم می کرد اما توانست با هدایت تیم مدیریتی از بحران رهایی پیدا کند.

سعید باستانی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره برگزاری مجامع و عملکرد خودروسازان کشور گفت: با توجه به اینکه خودروسازی های کشور نه به لحاظ برند، تنوع محصول ، حجم تولید و مشکلاتی که پیش روی آن ها است خیلی باهم قابل مقایسه نیستند اما نباید این نکته را فراموش کرد که این صنعت از یک دوران بحرانی عبور کرده است.

نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات وارد مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه تمامی خودروسازی های فعال در کشور دوران بحرانی را پشت سر گذاشته اند در این میان گروه خودروسازی سایپا از یک بحران بزرگ تری عبور کرده است.

وی افزود:سایپا در سال های اخیر با بحران شدید دست و پنجه نرم می کرد اما توانست با هدایت تیم مدیریتی از بحران رهایی پیدا کند.

باستانی با اشاره به اینکه عملکرد سایپا در سال جاری قابل قبول بود تصریح کرد:هرچند گروه صنعتی ایران خودرو نیز به عنوان بزرگ ترین شرکت خودروسازی توانست از شرایط حادی که داشت گذر کند اما اگر بخواهیم به هردوی آن ها وزن دهیم درست است که این شرکت به لحاظ حاد بودن شرایط به نسبت سایپا در سختی کمتری به سر می برد، باید توجه داشت ایران خودرو توانست با گستردگی کاری که داشت بر بحران غلبه کند.اما شرکت سایپا به لحاظ بحرانی در شرایط بسیار سخت تری قرار داشت که امسال توانست از آن عبور کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *