فراری کالیفرنیا T - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فراری کالیفرنیا T - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فراری کالیفرنیا T مدل ۲۰۱۷ نقد و بررسی

فراری کالیفرنیا T

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی فراری مقاومت بسیاری از روندهای عمده صنعت خودرو را در پی دارد. گفته می شود که حتی فراری هم با آن ها مواجه بود و خودروی معقول تر و روزمره را ارائه می داد. و در نتیجه، کالیفرنیا متولد شد.

با حفظ سنت فراری، T California به عنوان نسل دوم کالیفرنیا به فروش نمی رسد. با این حال، به نظر می رسد شبیه یک چهره سازی است. اما تغییر بزرگی است که در زیر هود وجود دارد: فراری موتور قدیمی ۴٫۳ لیتری را به نفع یک توربو ۳٫۹ کاهش داد. از این رو “T” نام دارد.

 

فراری کالیفرنیا T - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فراری کالیفرنیا T – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

اگر چه تمام پانل های بیرونی جدید هستند، کالیفرنیا T همان نشانه های یک ظاهر طراحی شده را به عنوان کالیفرنیا قبلی، تصفیه شده توسط Pininfarina و حتی همان ابعاد بیرونی نگه می دارد. یک طراحی مشبک ساده دارای سه نوار لهجه کروم و اسب معروف است. بال های عضلانی در هر دو طرف هود شامل چراغ های LED ایده آل می شوند. همانطور که توسط ورودی هوا در فیشیا جلو پایین نشان داده شده، حضور موتور توربو نیاز به اضافه کردن دو intercoolers هوا به هوا.

دو عقب گرد، یک علامت طراحی کلاسیک فراری، تعریف عقب عضلانی را نشان می دهد. مخزن بزرگ دوقلو به وسیله یک diffuser سخاوتمندانه قرار دارد. کابینت کالیفرنیا دارای یک آلومینیومی از نوع سخت افزاری است که به عنوان یک کوپه و به عنوان یک عنکبوت به نظر می رسد. چرخ های استاندارد ۱۹ اینچ هستند، با چرخ های ۲۰ اینچی به عنوان یک گزینه. بیش از ۲۰ رنگ بیرونی موجود است که می توانید انتخاب کنید.

در داخل، کالیفرنیا T یک ترفند تجدید نظر شده و ارتقاء تر و تمیز می کند. صندلی های جلو صندلی های قدرت در دسترس با چهار الگوی دوخت مختلف هستند، و انتخاب زیادی از رنگ ها و مواد برای اثاثه یا لوازم داخلی است. هیچ گزینه ای برای صندلی های گرم وجود ندارد، اما کنترل آب و هوا در دو منطقه استاندارد است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

فراری کالیفرنیا T - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فراری کالیفرنیا T – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

بر خلاف ماشین های “منظم”، فرمان کالیفرنیا T یک کنترل کننده برای پاک کن، سیگنال های نوبت و پرتو بالا را در خود دارد. این علاوه بر دکمه های برای شروع موتور، تغییر تنظیمات تعلیق و سطح کنترل ثبات است.

پانل دستگاه دارای یک تچمتر آنالوگ بزرگ در مرکز، با سرعت سرعت آنالوگ به یک طرف و صفحه نمایش TFT به دیگری است. یک سیستم سرگرمی جدید با صفحه نمایش لمسی ۶٫۵ اینچی وجود دارد. اگر شما می خواهم تحت تاثیر قرار دادن بیش از ظاهر و عملکرد کالیفرنیا T، یک سیستم صدای جادویی ۱۲ ماهه اختیاری با خروجی ۱۲۸۰ وات در دسترس است.

کالیفرنیا T 2 + 2 Grand Tourer است، اما انتظار نداریم صندلی های عقب بسیار راحت باشند و یا فضای بسیار زیادی را ارائه دهند. مقدار قابل توجهی از حجم تنه، ۱۲ فوت مکعب دقیق است، اما وقتی که سخت افزاری عقب نشینی شود، این قطره فقط ۸٫۵ فوت مکعب است. به هر حال ۱۴ ثانیه طول می کشد تا سقف را خاموش کند.

در مورد ویژگی های فناوری، به غیر از USB، بلوتوث و رادیو ماهواره SiriusXM، چیزهای زیادی وجود ندارد، اما T California یکی از اولین اتومبیل هایی است که قابلیت استفاده از Apple CarPlay را دارند.

فراری کالیفرنیا T

 

فراری کالیفرنیا T - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فراری کالیفرنیا T – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

جالبترین ابزار، مهندس توربو عملکرد (TPE) است. نمایش گرد آن بین دریچه های هوای مرکزی قرار می گیرد و با لمس صفحه به مدت سه ثانیه فعال می شود. ابزار عملکرد دارای پنج حالت نمایشگر: زمان، دمای محیط، فشار توربو، پاسخ توربو و بازده توربو است. پاسخ توربو نشان می دهد که درصد پاسخ حداکثر موتور در دسترس راننده بسته به سرعت موتور است. بازده توربو نشان دهنده درصد حداکثر بازدهی که موتور در حال اجرا است (گشتاور در مقابل مصرف سوخت).

از دکمه “سرعت گودال” در سمت چپ فرمان استفاده نکنید. این یک ابزار جادویی نیست. بیشتر شبیه یک کنترل کیمیاوی اولیه است.

Ferrari از یک موتور توربو در یکی از اتومبیل های جاده ای خود استفاده نکرده است، زیرا F40 از سال ۱۹۹۶ خارج شد. Purists در V8 با ۳٫۹ لیتری V8 با کنترل متغیر تقویت شده است که توسط Maserati نیز استفاده می شود اما برای ۵۵۳ اسب بخار و گشتاور حداکثر ۵۵۷ پوند فوت، در ۴۷۵۰ دور در دقیقه. لازم به ذکر است که گشتاور پیک فقط در دنده ۷ می تواند به دست آید. فراری وعده داده است که مهندسانش برای غلبه بر نقص موتور توربو، مانند ریزش توربو، کمترین حداکثر راندمان و “صدایی کمتر از هیجان” تلاش کرده اند.

V8 کالیفرنیا T به یک انتقال ۷ سرعته دو کلاچ با بارگیرهای دست و پا زدن، همان جعبه دنده استفاده شده در مدل کالیفرنیا قبلی، اما با جیره های بیشتر، متصل است. با تشکر از تغییرات انتقال، کالیفرنیا T به ۶۲ مایل در ساعت در ۳٫۶ ثانیه، ۱۲۴ مایل در ساعت در ۱۱٫۲ ثانیه، و حداکثر سرعت بالا ۱۹۶ مایل در ساعت است. همچنین دارای کنترل عملکرد راه اندازی است. شما احتمالا اهمیتی نمی دهید، اما از آنجا که تعداد مصرف سوخت در دسترس است، ما قصد داریم پیش برویم و آنها را به شما تحویل دهیم: ۱۶ شهر MPG، ۲۳ بزرگراه.

Ferrari T کالیفرنیا با سیستم تعلیق دوبعدی مغناطیسی و سیستم ترمز کربن سرامیکی Brembo، با دیسکهای ۱۵٫۴ اینچی در جلو و ۱۴٫۲ در عقب قرار گرفته است. این خودرو فقط ۱۱۱ فوت است و باید به یک توقف کامل از سرعت ۶۲ مایل در ساعت برسد.

ایمنی
ویژگی های ایمنی در کالیفرنیا T به اصول اولیه محدود می شود. این خودرو ABS و ESC بسیار پیشرفته و همچنین کیسه های هوا و جلو را دارد. دوربین های جلو و عقب به عنوان گزینه های در دسترس هستند. این، مگر اینکه ما معنای ایمنی را گسترش دهیم و شروع به اشاره به چیزهایی مانند چراغهای تطبیقی کنیم تا این بخش را طولانی تر کنیم تا دو جمله. یا ما می توانیم با جزئیات بی فایده درباره ABS و ESC صحبت کنیم. اما ما نمی خواهیم.

نتیجه
ایالات متحده بزرگترین بازار فراری است و کالیفرنیا T کاملا مناسب برای راه اندازی بزرگراه های ساحلی است. اما رقابت با سایر تورنمنت های بزرگ، سخت است و کالیفرنیا هنوز به اندازه کافی از تکنولوژی و لوکس برخوردار نیست. برای اضافه کردن توهین به آسیب، بسیاری از مردم احساس خواهند کرد که فراری شخصیت خود را با راه رفتن به یک موتور توربو با کارآمد تر، به خطر اندازد.

فراری کالیفرنیا T - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فراری کالیفرنیا T – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *