فراری ۴۸۸ جی تی بی - اجاره خودرو
فراری ۴۸۸ جی تی بی - اجاره خودرو

فراری ۴۸۸ جی تی بی رونمایی شد

فراری ۴۸۸ جی تی بی

فراری ۴۸۸ بزرگتر به نظر می رسد، اما تیونر می تواند GTB به طور منظم نگاه عصبانی دید. این جایی است که طرح های میشا برای بازی کردن سوپراسپرت V8 از Maranello به یک توجه ویژه توجه می کند. چندین سال پیش ۴۵۸ ایتالیا را ترمیم کردیم، تیونر هیچ غریبه ای برای ارائه بسته های وسیع بدن فراری نیست و این دوتا از GTB ها نمونه ی اولیه ی این است که چگونه می توانند ظاهر یک اسب پیش رونده را تغییر دهند.

فراری 488 جی تی بی - اجاره خودرو
فراری ۴۸۸ جی تی بی – اجاره خودرو

افرادی که در Creative Bespoke بودند، مسئولیت نصب دو مدل ۴۸۸ GTB را با کیت بدنه Misha Designs داشتند و همچنین باید از چرخ های استاندارد برای جایگزینی آنها با رینگ Forgiato استفاده کنند. ما به خصوص رنگ سفید، نه فقط به خاطر رنگ، بلکه عمدتا به دلیل طراحی پیچیده ای از آلیاژ ها است.

تا آنجا که در بخش های پس از فروش، این همه با استفاده از نقاط نصب و راه اندازی اصلی نصب شده اند و جایگزین اجزای نصب شده بدون نیاز به هیچ گونه تغییری در ۴۸۸ GTB هستند. این قطعه ها از فیبر کربن ساخته شده یا در معرض و رنگ اند.

اجاره خودرو بدون راننده

فراری 488 جی تی بی - اجاره خودرو
فراری ۴۸۸ جی تی بی – اجاره خودرو

به نظر می رسد که یک خودرو سفید یا یکی دیگر از خودروهایی که تقریبا یکسان به نظر می رسد، برای تبلیغات در وب سایت خلاق Bespoke است و می تواند برای ۳۷۸۰۰۰ دلار سرد باشد. این آگهی می گوید که آن فقط برای ۵۸۷ مایل (۹۴۴ کیلومتر) رانده شده است و کیت آیر کیت Misha Design را به ارزش ۴۰،۰۰۰ دلار و چرخ های جعلی سه تکه Forgiatio با تیوپ Pirelli با قیمت ۱۲۰۰۰ دلار به عنوان مجموعه کامل ارزیابی کرده است. همچنین دارای یک کیت ورزشی نزول از منصوری (۴۰۰۰ دلار) و پوشش سرامیکی و اصلاح رنگ با قیمت ۱،۳۵۰ دلار است. نصب و راه اندازی کیت بدنه خودرو و قطعات آن ۱۵۰۰۰ دلار بود.

در مجموع، بیش از ۷۳،۵۰۰ دلار برای سفارشی کردن این نگاه به من فراری در طول سه ماه صرف شد.

اجاره ماشین

فراری ۴۸۸ جی تی بی - اجاره خودرو
فراری ۴۸۸ جی تی بی – اجاره خودرو

مدارک لازم برای کرایه ماشین

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *