فورد اکواسپورت - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
فورد اکواسپورت - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین

فورد اکواسپورت ۲۰۱۸ بررسی و نقد

فورد اکواسپورت

به گزارش اجاره ماشین این یک قضاوت نیست که ما در ساخت لذت آن را تحمل کردیم، اما به تنهایی ارزان بوده و بر خلاف قیمت تقاضا زیادی دارد،این یک ماشین با مشکلات ناخوشایند بود. در حالی که در همان زمان فاقد چنگال بود، شاسی به طور جنایی تحت فشار قرار گرفت، که خیلی پایینتر از استانداردهای پیشرو در صنعت پیشبینی شده توسط فورد بود. عملکرد به تنهایی کافی بود.

مثبت اندک بود، حتی اگر Ecosport به اندازه کافی بزرگ بود و ارتفاع آن بالا برود، به این معنی بود که عمق بیشتری از لنگر روباز دارد (ما آن را هم ندیدیم)

فورد اکواسپورت - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
فورد اکواسپورت – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

و به همین ترتیب، به ماشین جدید، که فورد بی نظیر به عنوان چیزی از شروع تازه می بیند. فیلم کارتونی “جادویی”، فورد آن را به نظر می آید، به نظر می آید، اگر چه رفتار کلی بدون شک دارای اهمیت سخت تر است. چراغ های LED در روزهای جدید جدید و قاب بزرگ، به خصوص تهاجمی تر پنجره مشبک با چراغ سوراخ کردن است. باطری های جلو و عقب خنثی شده اند، رنگ های جدید رنگی زیادی ارائه می شوند و طرح هایی برای گزینه های بزرگتر چرخ – ۱۷ و ۱۸ اینچ – جدید هستند (گزینه ای از یک لپ تاپ نصب شده وجود دارد). در سطح مقدماتی Zetec، Ecosport هنوز روی چرخ های ۱۶ اینچ رول می زند.

به طور مکانیکی، اکواسپورت جدید همان طرح پایه را همانند اصل، با یک محور جلو Escrow MacPherson منجر می شود. با این حال، فورد، اکنون ماشین را به طور خاص برای اروپایی ها تنظیم کرده است، بنابراین ادعا می کند. این بدان معناست که چشمه ها، دمپر ها، فرمان ها و ESP با بهره گیری از توانایی شما – امیدوار هستند – سواری بیشتر با کنترل بدن که شما را تعجب می داند که آیا فورد به نحوی نادرست کارکنان مهندسی مسئول Fiesta رضایت بخش شدید و هچوبه ها را تمرکز کنید.

اجاره خودرو

فورد اکواسپورت - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
فورد اکواسپورت – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

دو مورد عمده برای این ۲۰۱۸ Spec Ecosport وجود دارد: یک موتور دیزلی ۱٫۵ لیتری Ecoblue جدید و سیستم هوشمند All Wheel Drive فورد که می تواند تقسیم گشتاور را بین محور ها تا حد ۵۰ درصد به سمت عقب هدایت کند تقریبا بلافاصله افسوس، شما تنها می توانید آخرین فن آوری های آن را دریافت کنید، اگر شما برای اولین بار انتخاب می کنید، و انتظار می رود که خودروهای AWD تا اواخر سال ۲۰۱۸ به نمایشگاه های فورد برسند.

این موتور جدید ۱۲۴ اسب بخار و ۲۲۱ پوند فوت را تولید می کند و با ۱٫۵ لیتری سوخت TDCi 1.5 لیتری فورد، که ۹۹ اسب بخار قدرت تولید می کند، رک و پوست کنده در مدل قدیمی، پالایش ضعیف مکانیکی و صرفه جویی در مصرف سوخت کم است.

اما تعداد بیشتری از مردم به دلیل عدم اطمینان در مورد آینده موتورهای دیزل، مدل بنزین را در خود جای داده و موتور دوگانه Ecoboost، که بسیار مورد تحسین قرار گرفته است، در دو مشخصات موجود است. یک واحد دارای سه سیلندر توربو شارژ ۱٫۰ لیتری برای ارائه ۱۲۴ اسب بخار یا – جدید برای Ecosport – 138 اسب بخار با برد بالا. سوخت مصرفی مورد تایید برای هر دو، ۵۴٫۳ مگاوات است، هرچند موتور کمتر قدرتمند با جعبه دنده اتوماتیک شش سرعته اختیاری (که در دسترس نیست بر روی ماشین قدرتمندتر است) به میزان قابل توجهی به ۴۸٫۷mpg رسیده است.

داخلی پیشرفت زیادی دارد، با استفاده از صفحه کلید سادهتر و یک صفحه نمایش اطلاعاتی مرکزی (۶٫۵ اینچ به عنوان استاندارد، ۸٫۰ اینچ برای مدلهای تیتانیوم و ST-Line، هر دو با Android Auto و Apple CarPlay) نصب شده در سطح چشم است. Ecosport کاملا از پلاستیک سخت و خراشی که سلف خود را از بین می برد، کاملا رایگان نیست. صندلی ها نرمتر و حمایتی تر هستند و به راحتی قابل مشاهده هستند. فرمان چرمی استاندارد است. به طور کلی، شروع خوبی است.

کرایه ماشین

فورد اکواسپورت - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
فورد اکواسپورت – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

موتورهای Ecoboost نیز انتظار میرود که دوست داشتنی باشند و اگرچه ترجیح ما برای نوع قوی تر است، نسخه ۱۲۴ اسب بخار برای هدف مناسب است، حتی اگر زمان ۰-۶۲ مگاپیک ثانیه در ثانیه ۱۲٫۷ ثانیه به نظر آهسته باشد.

جعبه شش سرعت اتوماتیک با احتمالا کوچکترین دست و پا زدن تغییر در وجود، نصب شده بر روی چرخ مشخص شده است. اگر شما صرفا قیچی می کنید، جعبه تمایل دارد که به اندازه کافی به اندازه کافی در سمت راست بالای ۳۰۰۰rpm حرکت کند، اما اگر شما خواستار تغییر کمربند برای انجام دور زدن باشید، اغلب مکث ناامید کننده قبل از اینکه نسبت کمتری درگیر باشد، وجود دارد. مسئله اینجا این است که موتور سه سیلندر، در حالی که مایل است به اندازه کافی از آن عبور کند، به ویژه گشتاور غنی نیست، و بنابراین این سناریو یک رخداد مکرر است. کتابچه راهنمای شش سرعت نه تنها این عقب افتادگی را بهبود می بخشد، بلکه بیشتر درگیر می شود، و این باعث می شود شرط بندی بهتر شود.

حالا شاسی. شکی نیست که تغییرات فورد باعث بهبود وضعیت می شود، اما طولانی و کوتاهی آن این است که Ecosport در هنگام سوار شدن و دست زدن به رهبران کلاس مانند آئون ساتا با یک حاشیه عادلانه.

در کنار جاده های صاف، با جابجایی کمی در جهت تغییر می کند، و در اینجا کمی از آن انتقاد می شود، به جز خستگی بسیار کمی. در واقع، گیربکس را به ششم می ریزید و ماشین به خوبی به وظایف بزرگراه ها می رسد، سر و صدای باد از آینه های بال عقب نازک جلوگیری می کند.

با این حال، در جاده های کوچکتر و موج دار بیشتر، Ecosport سقوط بیش از چرخ ها و از طریق فشرده سازی، با تعلیق و سپس نیاز به یک نیش دوم در گیلاس برای بدست آوردن بدن بلند بدن ماشین را تحت کنترل است. کیفیت سواری نیز فاقد سرعت پایین است – رانندگی شهر، به عبارت دیگر – که در سوپرمینی-SUV سخت است که ببخشد.

فورد اکواسپورت

فورد اکواسپورت - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین
فورد اکواسپورت – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

رول جانبی به اندازه کافی موجود است که ما نمیتوانستیم برای Ecosport قبلی بگوئیم، اما کسانی که امیدوار بودند Fiesta بالا میرفتند – و با آن، شما تصور می کنید، یک معیار جدید پویایی در قسمت سوپر مینی SUV، ناامید خواهد شد.

این دو ناحیه که Ecosport به نوع آبی بیضی درست است، در فرمان آن است که به سادگی وزن، سازگار، دقیق و شگفت انگیز احساس راحتی و ترمزهای آن است که سطح کمک به نظر می رسد فقط در مورد این نوع ماشین. این باعث می شود Ecosport به اندازه کافی به اندازه کافی برای رانندگی تا زمانی که شما به سرعت به اندازه کافی برای مسائل مربوط به شاسی به سطح.

یکی دیگر از اولویت های Ecosport در دسترس بودن ترمینال ST-Line ورزشی است که فورد معتقد است که ۳۵ درصد از فروش را انجام می دهد. این باعث می شود تعلیق ورزش، بدنه خودرو، تجمع تاریک و چند تخت لوکس در داخل و هزینه های ۸۰۰ پوند بیشتر از ترتیب تیتانیوم در رده متوسط باشد. اما در حالی که تعلیق ورزش ها مسائل را بهبود می بخشد، این شاسی را از حالت ذاتی آن مجهز نمی کند.

فورد اکواسپورت ۱٫۰ اکوبوست ۱۴۰

جایی که لیسبون، پرتغال در ژانویه ۲۰۱۸ قیمت ۱۷۴۹۵ پوند موتور ۳cyls، ۹۹۹cc، بنزین توربو شارژ ۱۳۸ اسب بخار قدرت در ۶۰۰۰rpm تورمز ۱۳۳lb فوت در ۱۴۰۰-۴۰۰۰rpm چرخ دنده دستی ۶ اسب بخار وزن ۱۳۳۷kg حداکثر سرعت ۱۱۶mph 0-62mph 11.8sec سوخت مصرف ۵۴٫۳mpg امتیاز CO2 119G / km مسابقات صندلی Arona، رنو Captur، Kia Stonic، Citroën C3 Aircross

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *