فورد برنکو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فورد برنکو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد برنکو ۲۰۲۰ : هرآنچه باید درباره این خودرو باید بدانید

فورد برنکو

برای مدت طولانی انتظار فورد را برای احیای اسمارتفون برنکو دارند. این ممکن است بازار را در سال ۱۹۹۶ ترک کند، اما هرگز واقعا قلب علاقه مندان که آن را دوست داشتند را ترک نکرد. در سال ۲۰۲۰، یک نسخه کاملا جدید خواهیم دید. فورد در نمایشگاه خودروی دیترویت ۲۰۱۷ تایید کرد که این خودروی لوکس فقط در چند سال آینده در بازار خواهد بود و در فستیوال مونتاژ میشیگان تولید می شود.

فورد می گوید، مانند جیپ Wrangler و بسیاری از جاده های خوب قبل از آن، فورد می گوید که Bronco جدید بدون فشردگی، ۴x4 بر روی چهار قاب ساخته خواهد شد تا بر روی برخی از سخت ترین حوضچه ها قرار بگیرد. این ویژگی ها مانند جلوی و عقب های جامد و “سقف هوا” می باشد. فورد آن را به عنوان یک ابزار کمکی ۴x4 بدون فشردگی برای افرادی که علاقه مند به هیجان هستند و می خواهند راه فراتر از این شهر را توضیح دهند، توصیف می کنند. اما ممکن است یک گزینه دو درب نداشته باشد.

فورد برنکو

 
 
فورد برنکو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فورد برنکو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
 
طبق گفته Raj Navir رئیس بخش توسعه محصولات، به نظر می رسد قاب خود را با وانت رنجر، که اولین بار در اوایل امسال ساخته شد، به اشتراک می گذارد. با تغییر جیپ Wrangler به آلومینیوم تا سال ۲۰۱۸، ما فرض می کنیم که Bronco همان کار را انجام می دهد (مانند F-150) در تلاش برای نگه داشتن چیزهای کوچک.
خوب، دقیقا مطمئن نیستیم ارائه اولیه ما یک طراحی مبتنی بر رپتور را پیشنهاد کرد، اما شایعات دیگر توسط Reddit (از طریق راه و مسیر)، پیشنهاد کرد که برنکو می تواند “بسیار شبیه به فورد اورست کنونی” باشد، به غیر از چهره سازی کوچک. اورست، شما ممکن است به یاد داشته باشید، یک SUV پنج درب بر اساس پلت فرم خروج رنجر است که در حال حاضر در بازار خارج از ایالات متحده در دسترس است.
 
 
ظاهر کلاسیک کلی به مراتب بیشتر از یورست است – حتی با رندر بر اساس رپتور ما. یک سقف مخروطی و یک چرخ یدکی که به عقب برسد، برنکو را به یک جرقۀ جیپ شبیه سازی می کند – حداقل تا جایی که می توانیم بگوییم. این شکل همچنین شباهت هایی با تریلر برزیل فورد دارد که به عنوان الهام بخش برای نگاه نهایی نیز اشاره شده است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 
 
فورد برنکو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فورد برنکو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
 
بهترین حدس ما این است که احتمالا فورد موتور EcoBoost را به خلیج Bronco جدید خواهد ریخت. این شرکت یکی از آن ها را در خودروی رپتور و سوپراسپرت GT نیز قرار داده است. این باید جایی تولید کند که بیش از ۳۲۵ اسب بخار (۲۴۲ کیلووات) تولید کند و مقدار گشتاور سالم را نیز پمپ کند – رنجر رپتور ۳۶۹ پوند (۵۰۰ نیوتن متر) را برای آنچه که ارزش دارد، تولید می کند. ما انگشتان خود را برای یک موتور دیزل جدید، همانطور که در آن بود عبور دادیم.
 
هر دو رنجر و برنکو در کارخانه فورد در وین، میشیگان تولید می شوند، اما استرالیا بیشترین مهندسی و توسعه را به ویژه در مرکز مهندسی آسیا و اقیانوس آرام فدرال در ویکتوریا انجام می دهد. رنجر جدید نیز در زیر توسعه یافت و با توجه به این که دو نسخه کوتاه از پلت فرم T6 را به اشتراک خواهند گذاشت، ما انتظار داریم که Bronco تقریبا همه توانایی های یکسان را داشته باشد – اگر نه بیشتر.
 
با توجه به اینکه این محصول به میشیگان منتقل خواهد شد و رقبای نسبی مانند Wrangler و ۴Runner به ۳۵۰۰۰ دلار نزدیکتر خواهد شد، می توانیم حدس بزنیم که Bronco در حدود همان – کاهش قیمت شروع به پایین تا اواسط ۳۰s.
فورد Bronco را در مسیر ۲۰۱۹ قرار داده است، احتمالا در سال ۲۰۲۰ مدل فروش خواهد شد. ما انتظار داریم که آن را در صفحه نمایش ۲۰۱۹ Detroit Auto Show ببینیم، اگر همه به صورت برنامه ریزی شده باشد. در نهایت برونکو با یک سوپروایز کوچکتر به نام “جیپ ناقض” رقابت خواهد کرد.
 
فورد برنکو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فورد برنکو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *