فورد رنجر
فورد رنجر

فورد رنجر مدل ۲۰۱۹ در خط تولید می باشد

فورد رنجر مدل ۲۰۱۹

فورد به مشتریان ۲۰۱۹ Ranger فرصت های جدیدی برای صرفه جویی بیشتر پول با معرفی مجموعه وسیعی از لوازم جانبی که توسط Yakima به طور خاص برای کامیون وانت ساخته شده است، خواهد بود. چیزی برای همه وجود دارد که طیف وسیعی از اقلام اضافی شامل قفسه ها و حامل های مختلفی است که می توانند دوچرخه، کایاک، اسکی و قایق خود را حمل کنند. برای علاقه مندان در فضای باز مشتاق به صرف شب به دنبال ستاره ها، حتی یک چادر پشت بام برای دو نفر به اندازه کافی بزرگ است.

فورد رنجر مدل ۲۰۱۹
فورد رنجر مدل ۲۰۱۹

اجاره خودرو لوکس

فورد و یاکیما همچنین با ارائه یک تخت قابل تنظیم قابل حمل قادر به حمل ۳۰۰ پا (۱۳۶ کیلوگرم) به لطف یک قفسه آلومینیومی که بر روی پایه قرار می گیرد، یکپارچه شده است. ما به سختی این سطوح را خراشیده میکنیم؛ زیرا تقریبا دو صفحه از موارد Yakima در سند مربوط به لوازم جانبی سازگار برای مشخصات جدید ایالات متحده وجود دارد. شما می توانید این PDF را برای فایل هشت صفحه ای کامل که در آن همه چیز را از عینک های fender و deflectors برای محافظان و پوشش محافظ چسبنده پیدا کنید دانلود کنید.

فورد رنجر مدل ۲۰۱۹
فورد رنجر مدل ۲۰۱۹

لوازم جانبی Yakima برای اولین بار برای رنجر ۲۰۱۹ عرضه می شوند، اما فورد می گوید این نیز برای آینده F-150 و Explorer نیز ارائه خواهد شد. خریداران می توانند اقلام را مستقیما از Blue Oval خریداری کنند، با گارانتی ۳ ساله یا ۳۶ مایل از Ford.

تولید رنجر برای ایالات متحده حدود سه هفته پیش در کارخانه مجمع میشیگان آغاز شد که در آن فورد همچنین برنکو را احیا کرد. قیمت برای رنجر جدید با قیمت ۲۴،۳۰۰ دلار (از جمله ۱،۰۹۵ دلار برای مقصد) برای XL SuperCab با دو چرخ و قیمت ۴۷،۰۲۰ دلار برای سوپرایرو Lariat SuperCrew با چرخ دنده چهار چرخ شروع می شود. نیازی به گفتن نیست که لوازم جانبی – که بعضی از آن ها یک ماه پیش به صورت آنلاین منتشر شد – برچسب قیمت نهایی را برای افرادی که تمایل دارند همه چیز را از بین ببرند افزایش می دهد.

کرایه ماشین بدون راننده

فورد رنجر مدل ۲۰۱۹
فورد رنجر مدل ۲۰۱۹
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *