فورد فیستا ST - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد فیستا ST مدل ۲۰۱۸ سوپر مینی جدید برای اولین بار

فورد فیستا ST

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی فورد فیستا ST 2012-2017 نه تنها بهترین دریچه سریع کوچک در کسب و کار بود. این یکی از بهترین فورد های سریع بود. اما بدون گسل هایش نبود. اتاق مسافر عقب نسبت به یک فروشنده پورشه در جنگ نزاع قوای تیزتر بود و پاکسازی نیز یک کت و شلوار قوی نبود. ST به رقبای خود یک سردرد واقعی تبدیل کرد، اما آنها تنها کسانی نبودند که برای نوروفن می آمدند …

فورد فیستا ST

فورد فیستا ST - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد فیستا ST – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

فورد برای شرکت ST جدید ترتیب این لبه های خشن را در حالی که حفظ و حتی بهبود در لبه پویایی قاتل خودرو قدیمی است.

بزرگترین تغییر بین ST و ST جدید موتور است که در حال حاضر یک توربوشارژ ۱٫۵ لیتری سه برابر به جای یک توربوشارژر ۱٫۶ لیتری چهار. گرچه یک گلدان و دو رقیب از توانایی اسکوتر ها از دست رفته، خروجی های قدیمی و جدید بسیار مشابه هستند. ST اصلی به ۱۷۸ اسب بخار رسید اما در واقع ۱۹۷ اسب بخاری بر روی overboost (شکل استفاده شده توسط فورد آمریکا) ساخته شده است. دقیقا همان چیزی است که ماشین جدید پمپ می کند، همراه با ۲۱۴ پوند گشتاور. ST200 دارای ST200 با قدرت بالا ۲۳۶ اسب بخاری (با قدرت بیش از حد)، به طوری که واضح است که فورد در سال های آینده مکان هایی برای چیزهای سریع تر را در اختیار دارد.

تنها انتخاب انتخاب این است که یک راهنمای شش سرعته رانندگی چرخ های جلو، اگر چه شما می توانید انتخاب تفاوت نصب شده در داخل آن جعبه را انتخاب کنید. اتومبیل های استاندارد یک بردار گشتاور باز و ترمز را فراهم می کنند، اما یک مکانیک مناسب (اما به صورت الکترونیک کنترل نشده) Quaife محدود لغزش diff اختیاری به عنوان بخشی از یک بسته عملکرد است که شامل موضوعات مانند یک نور تغییر است.

 

فورد فیستا ST - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد فیستا ST – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

اولین چیزی که اعتصابات این است که موقعیت رانندگی قابل تنظیم است. برای سال ها فورد های سریع توسط صندلی هایی که به طرز قاطعانه ای تنظیم شده اند را از بین می برند و شما احساس می کنید که شما فینال ویمبلدون را در اختیار دارید و نه یک چاقوی بسیار گرم.

شما هنوز هم می توانید بنشینید، اگر دوست دارید، اما شما همچنین می توانید صندلی را به کف خم کنید، و سپس پایه را بچرخانید تا یک صندلی مخصوص صندلی مناسب ایجاد کنید. سایر موارد مورد توجه شامل فرمان است که ۱۴ درصد سریعتر از ST200 قدیمی است (خود سریعتر از ST 2012 اصلی است) و شیرینی شیرینی کوتاه، اما پدال، که به نظر می رسد ناامید کننده به دور از هم جدا برای blip-smoothing shifter.

اما برای این خروج فورد محدود ما را به صندلی مسافر. با این حال، شما می توانید مقدار زیادی از طرف تنبل از ماشین. من می توانم به شما بگویم که موتور به نظر می رسد به لطف ترکیبی از صدای خروجی واقعی و افزایش الکترونیکی، و حتی هنگامی که شما انتخاب حالت ورزشی و یا آهنگ برای باز کردن شیر پروانه دریچه اگزوز است، حتی بهتر است. من همچنین می توانم تأیید کنم که مانند بیشتر سه گانه این یکی به مرور نسبت به آهستگی حرکت می کند، اما از نظر قهرمانی قوی در اواسط محدوده است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

فورد فیستا ST - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد فیستا ST – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

هیچ گزینه مخفی – دمپر و هیچ تعلیق عقب مستقل وجود ندارد. اما پرتو عقب سنجی ضخیم تر با چشمه های شبیه موز شکل گرفته است که به افزایش سختی جانبی کمک می کند، در حالی که شوک ها به فرکانس های مختلف پاسخ می دهند، حرکت می کند و در اطراف لوله حرکت می کند تا نیروی محرک را تغییر دهد. نتیجه کنترل بدن عالی است، اما پیشرفت قابل ملاحظه ای در راحتی سواری بر ماشین قدیمی است.

در مورد این LSD اختیاری چیست؟

ما هنوز نمی دانیم چقدر هزینه خرید خواهد داشت، اما بر این شواهد ارزش هر پنی دارد. ماشین استاندارد بسیار چشمگیر است: چنگال گرفتن مکانیکی در جلو و سیستم برش گشتاور گشتاور بر پایه ترمز کمک می کند با خنثی کردن کمربند به عنوان شما را از هر گوشه خارج می شود. در ضمن، عقب به نظر خنده دار تلفن همراه است، به آرامی تحت فشار قرار می گیرد، اگر شما سیستم ثبات را خاموش کرده اید یا حالت ردیابی را برای خنثی کردن یقه خود درگیر کرده اید. مهندسان فورد می گویند که بین چرخ های ۱۷ و ۱۸ اینچ تفاوت کمی وجود دارد زیرا پچ واقعی تماس بسیار مشابه است.

اما ماشین Quaife احساس کاملا متفاوت می کند، به طور صحیح غواصی برای قله تحت قدرت و واقعا استفاده از لاستیک های ST است. شما قصد ندارید این تفاوت را در اطراف شهر احساس کنید، اما هنگامی که شما واقعا در آن هستید، ماشین کشف در یک لیگ متفاوت است. و در حالی که ما نمی توانیم در مورد چرخش گشتاور اظهار نظر کنیم تا اینکه در پشت چرخ چرخید، همه چیز از صندلی دیگر آرام بود

فورد تا زمانی نزدیک به تاریخ فروش آپریل عرضه نخواهد کرد، اما شما می توانید انتظار داشته باشید که این مبلغ در حدود ۲۰ کیلوگرم در نظر گرفته شده برای رقابت با Clio و Corsa VXR داغ باشد. سطوح تراز استاندارد ST، ST-2 و ST-3 وجود خواهد داشت و گزینه Performance Pack احتمالا حدود ۲ کیلوگرم به قیمت لیست اضافه خواهد کرد.

 

فورد فیستا ST - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد فیستا ST – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

ما باید منتظر بمانیم تا فرصت داشته باشیم که در صندلی دیگری اسلاید کنیم یا آن را در برابر رقبای خود قرار دهیم تا بتوانیم یک حکم قطعی در ST ارائه دهیم. اما براساس این سواری و آنچه ما در حال حاضر در مورد راه Fiesta استاندارد درایو، به نظر می رسد احتمالا ما به قهرمان کلاس نگاه کنید. از نو.

مشخصات
قیمت جدید: £ ۲۰،۰۰۰
فروش در انگلستان: آوریل (انگلستان)
موتور: ۱۴۹۹cc 12v turbocharged 3cyl، ۱۹۷bhp @ 6000rpm، ۲۱۴lb ft @ 1600-4000rpm
انتقال: شش سرعت دستی، چرخ دنده جلو
عملکرد: ۶٫۵sec 0-62mph، ۱۴۴mph، ۵۱mpg (est)، ۱۲۵g / km (est)
وزن / مواد: ۱۲۰۵kg (est) / فولاد
ابعاد (طول / عرض / ارتفاع در میلیمتر):

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *