فورد کا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد کا رونمایی شد

فورد کا

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی اگرچه Focus همه چیز را با حضور خود در آینده موتورولا ۲۰۱۸ نشان نخواهد داد، فورد هنوز چیزی (نسبتا) تازه برای نشان دادن دارد. ارزان ترین ماشین آبی بلو، در اروپا در حال فروش است که در سال گذشته میلادی از سوی شرکت Fiesta Active راه اندازی شد.

این شبه کراسور جدید بیش از یک بسته یک ظاهر طراحی شده به جای کنار گذاشتن پوسته های معمولی پلاستیکی است، همچنین از یک سوسپانسیون یخ زده (+۲۳ میلی متر / ۰٫۹ اینچ)، یک ردیف گسترده تر و همچنین یک رینگ جلو بزرگتر بار. نه تنها این، بلکه مهندسان فورد نیز با فرماندهی نیروی الکتریکی فرورفته اند تا Ka + Active بیشتر به عنوان یک متقاطع به جای یک ماشین شهری تبدیل شود. به روز رسانی های دیگر شامل دامپر های عقب افتاده است که می تواند سوار مسطح در هنگام رانندگی در جاده های پر از دست رفته، در حالی که سیستم پیشگیری فعال Rollover تجدید نظر افزایش امنیت را فراهم می کند زمانی که شما دارای چمدان بر روی سقف.

فورد کا

 

فورد کا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد کا – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

فراتر از مشخصات جدید اضافه Active، Ka + یک موتور ۱٫۵ لیتری توربوجزیل با قدرت ۹۴ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۲۱۵ نیوتن متر را با سرعت ۱۷۵۰ دور در دقیقه تولید کرده است. در کیف پول، واحد TDCi فقط ۹۹ گرم / کیلومتر از CO2 تولید می کند و مزایای استفاده از یک سیستم “شارژ هوشمند احیا کننده” را برای افزایش بهره وری سوخت، به طور خودکار جذب ژنراتور برای شارژ باتری زمانی که وسیله نقلیه است ترمز و ساحلی.

در سمت بنزین، ۱٫۲ لیتر Duratec قدیمی از بین رفته است؛ در عوض خودروی پینت شده، یک موتور جدید Ti-VCT با جابجایی مشابهی داشته که می توان آن را با ۶۹ اسب بخار یا ۸۴ اسب بخار داشته باشد. این ویژگی های بسیاری دارد که با سازنده بزرگتر ۱٫۵ لیتری EcoBoost در داخل جدید Fiesta ST Euro-spec شناخته می شود و هدف آن ارائه کارایی بهتر و همچنین عملیات ساکت تر است، با سر و صدای کمتر موتور نفوذ کابین. بدون در نظر گرفتن اینکه آیا این بنزین یا دیزل است، یک جعبه دنده دستی ۵ سرعته مسئول ارسال نیرو به چرخ های جلو برای هر دو Ka + و Ka + Ka جدید است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

فورد کا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد کا – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

علی رغم ارائه مقدماتی فورد در قاره ی قدیمی، Ka + بر روی ویژگی های شگفت انگیز نیست. سیستم اطلاعاتی SYNC 3 این شرکت با یک صفحه نمایش لمسی ۶٫۵ اینچ و همچنین ادغام Apple CarPlay و Android Auto است. حتی از ویژگی های ظریف مانند صندلی های جلو جلو، پاک کننده های باران سنجی، شیشه جلو اتومبیل گرم، همراه با سنسورهای پارکینگ عقب و کنترل اتوماتیک کنترل آب و هوا هم استفاده می شود – در حالی که تعداد زیادی از اتاق برای یک خودرو در این بخش ارائه می شود.

فورد کاین + و مشتقات فعالتر آن را در اروپا در سال جاری به فروش می رساند.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

فورد کا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فورد کا – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *