فولکس واگن جتا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فولکس واگن جتا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فولکس واگن جتا ۲۰۱۹ رونمایی شد

فولکس واگن جتا

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی از سال ۱۹۷۹، Volkswagen بیش از ۱۶ میلیون نمونه از Jetta در سراسر جهان فروخته است. ۳،۲ میلیون ساله این خودروها تنها در ایالات متحده فروخته شد. اما همانطور که مارک آلمان به سمت یک سری بیشتر متمرکز بر فناوری حرکت می کند، Jetta خروجی به روز رسانی به خوبی پیش رفته است. خوشبختانه، دیترویت نسل هفتم را شگفت زده خواهد کرد.

سواری بر روی پلت فرم MQB برنده جایزه VW – همان ساختار است که بر پایه خودروهای مانند گلف و آئودی A3، در میان دیگران – Jetta جدید به طور کامل از زمین بازسازی شده است. ما در میان اولین کسانی بودیم که سدان جدید با این پلتفرم به روزرسانی را نمونه برداری می کرد، و اولین تصورات، خوب، چشمگیر بود.

فولکس واگن جتا

 

فولکس واگن جتا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فولکس واگن جتا – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

استخوان های جدید محدوده محور Jetta را به ۱۰۵٫۷ اینچ (۲۶۸٫۵ سانتیمتر) طول می رساند، در مقایسه با ۱۰۴٫۴ اینچ (۲۶۵٫۲ سانتی متر) که در مدل قبلی یافت می شود. سرانجام آن در حال حاضر کوتاه تر است، بدن آن در حال حاضر بلندتر و گسترده تر است، و نسبت های بیرونی افزایش یافته به یک کابین بزرگ تر راه داد. ارقام حجم مشخصی در یک تاریخ بعد منتشر خواهند شد.

این بیرونی دراز و نشسته جدید توسط ظاهر طراحی شده توسط الهام گرفته شده عمدتا توسط Arteon و I.D. مفاهیم. به طور کلی Jetta مدرن تر، فاشیستی با ظرافت بالا است. یک جفت مشبک بزرگتر با خطوط بدن تیز و یک خط سقف شیب دار. چراغهای جلو چراغ استاندارد می آیند – ولی نگاه جدید فقط به بیرون محدود نمی شود.

کابین Jetta به طور کامل طراحی شده و بیش از چند کمیت اضافه شده به دست می آید. مواد لمسی با کیفیت با کیفیت بالا در سراسر لانه قرار می گیرند و با عناصر طراحی جدید ترسناک ترسیم می شوند. رنگ صندلی پارچه و گزینه های طراحی در حال حاضر بیش از حد بزرگ است، و با نور ۱۰ رنگ محیط زوج، آن را می سازد کل کابین قابل تنظیم است.

داخلی با شکوه می تواند به بسیاری از تکنولوژی نیز کمک کند. مدل SEL و SEL را انتخاب کنید و Jetta با یک نمایشگر Cockpit دیجیتال استاندارد می شود. رابط جدید می تواند تا حد زیادی به ترجیحات راننده تبدیل شود، به آنها می دهد چیزهای دید مانند ناوبری، و یا تنظیمات خودرو، به طور مستقیم در صفحه سرعت سنج.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

فولکس واگن جتا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فولکس واگن جتا – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

پرداخت کمی اضافی، و VW اضافه خواهد شد در مجموع مجموعه ای از سیستم های ایمنی. Jetta ویژگی های حقوقی مانند هشدار برخورد با جلو، تشدید اضطراری خود مختار، نظارت کور با نظارت با ترافیک عقب، کنترل کروز انطباقی، و اخطار خروج خط، به دست می آید. Apple CarPlay، Android Auto، و MirrorLink استاندارد می آیند و به طور مستقیم با سیستم اطلاعاتی VW Car-Net جفت می شوند.

در زیر هود، Jetta جدید توسط موتور ۱٫۴ لیتری توربوشارژ و مستقیم تزریق TSI در مدل خروجی طراحی شده است. در سال ۲۰۱۹، این کمپرسور قدرت کمی دارد – تولید ۱۴۷ اسب بخار (۱۰۹ کیلووات) و ۱۸۴ پوند فوت (۲۴۹ نیوتن متر) گشتاور در مقایسه با سال ۲۰۱۸ ۱۵۰ اسب بخار (۱۱۱ کیلو وات) و ۱۸۴ پوند فوت است. اما نگران نباشید، یک نسخه قدرتمند GLI در حال آمدن است.

قدرت به چرخ های جلو منحصرا از طریق یک استاندارد جدید شش سرعته دستی ارسال می شود، اما خریداران می توانند در صورت انتخاب خودرو جدید، هشت سرعت اتوماتیک با تکنولوژی توقف / شروع استاندارد را انتخاب کنند. جعبه دنده هشت سرعته در سطوح تر و تمیز بالاتر، بدون گزینه دستی می آید.

۲۰۱۹ Volkswagen Jetta در چهار سطح مختلف ترمز در راه اندازی: S، SE، SEL و SEL Premium در دسترس خواهد بود. در نهایت ترمز R-Line به ترکیب این خودرو اضافه خواهد شد و عناصر ورزشی مانند ترمیم بیرونی خارجی، عناصر طراحی داخلی و خارجی منحصر به فرد، نشانگر مناسب و دیفرانسیل الکترونیکی XDS را اضافه می کند.

۲۰۱۹ VW Jetta با قیمت ۱۸،۵۴۵ دلار شروع می شود و در سال بعد به فروش می رسد.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

فولکس واگن جتا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فولکس واگن جتا – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *