فولکس واگن Jetta - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فولکس واگن Jetta مدل ۲۰۱۹

فولکس واگن Jetta

فولکس واگن Jetta 2019، که در حال حاضر نسل هفتم از سدان جمع و جور، نیز برای اولین بار از پلت فرم MQB مدولار VW استفاده می کند. طرفداران خودرو و طرفداران VW احتمالا قبلا می دانند که این بدان معنی است، اما برای بقیه شما، به من اجازه می دهد که آن را به پایین: این Jetta بزرگتر، فضایی، ویژگی های غنی تر، سوخت کارآمد تر و ارزان تر از آخرین. خیلی خوب، درست است؟

البته همه اینها به معماری وسیله نقلیه محدود نیست، اما مزایای MQB، همراه با یک طرح حمله هوشمند در چشم انداز جاده کمپرسور خودرو، می تواند این جتتا را به سمت صفوف رهبران فروش افزایش دهد. حداقل، اگر شما در بازار برای یک سدان کوچک و نه یک SUV کوچک هستید – اول از همه، خدا شما را برکت دهد – این مدل ۲۰۱۹ مستلزم آن است که نمایندگی VW یک توقف در سفر شما باشد.

فولکس واگن Jetta

فولکس واگن Jetta - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فولکس واگن Jetta – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

همانطور که همیشه، این سفر با چشم آغاز می شود. بسیاری از این خودروها به شکل مبهم کمتری از Jetta نگاهی بیندازند، که به وسیله دوران کنونی طرح های چالش انگیز برای خودروهای مسکونی ساخته شده است. مدنی، برای همه که من آن را اگگم حفاری، ورق فلز نیست که هر کس دوست داشتنی است. در عین حال این سدان VW، با خط کاراکتر قوی خود، بدنه بی نظیر و عناصر روشنایی طراحی شده، زیبایی محافظه کارانه است. در اینجا یک چهره بزرگ وجود دارد، اما تقریبا در سطح هر کدام از طراحان LSD-microdosing در حال حاضر تویوتا را اجرا می کند.

اکثر این روزها R-Line Jetta را در میان می گذارم و این نسخه از VW نیز را پیدا می کنم. مشبک توری و کفی های آینه به کمربند ورزشی کمک می کنند و چرخ های ۱۷ اینچی – و در عین حال کوچک به نظر می رسند – طراحی منحصر به فردی از سهام نورد هستند. اتومبیل های SEL با کیفیت بالا بیشتر از یک جلیقه، کروم-یو نگاه می کنند که یک تصور قابل قبول از آئودی کم اجاره ای است.

در داخل، تفاوت در تر و تمیز کردن می تواند به شدت و به شدت. طراحی ترس و مواد معمول همه تیز، آلمانی و بیش از قابل قبول است. صندلی چرم دوطرفه در طراحی R-Design واقعا از فنجان چای من نیست، اما کمتر برای بیان مد (اکثر تسترها اظهار داشتند که آنها دوست داشتند)، و بیشتر برای مسطح بودنشان، و ضعیف بودن کلی، کجاست نگه داشتن من به طور محکم کاشته شده در اواسط گوشه نگران بود.

 

فولکس واگن Jetta - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فولکس واگن Jetta – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

اما تکنولوژی در مقابل چهره ی خود یک جهش عظیم در SEL (24،۴۱۵ دلار) و SEL Premium (26،۹۴۵ دلار) دارد. من مانند آنالوگهای اصلی Jetta به اندازه کافی به اندازه کافی می توانم، اما SEL نسخه VW از کابین مجازی آئودی را خریداری می کند: یک صفحه نمایش ۱۰٫۲۵ اینچ در خوشه سنج که می تواند پیکربندی شود تا همه چیز را از نمای کلی نقشه برای نمایش اطلاعات در لیست پخش فعلی شما مدل های بالای Jetta همچنین دارای یک صفحه نمایش لمسی هشت اینچی به جای پایه ۶٫۵ اینچ، رابط کاربری با کیفیت تر و با کیفیت تر (از جمله نرم افزارهای دیگر) Apple CarPlay یا Android Auto را ارائه می دهند.

این نیز در داخل بیشتر از همیشه قبل از آن cavernous است. طول کلی خودرو تا ۱٫۷ اینچ است و فاصله دو باند با ۱٫۳ اینچ افزایش یافته است و بیشتر این افزایش ها برای آزاد کردن کابین اختصاص یافته است. با نوار، VW فضای جلو و عقب در تقریبا هر بعد افزایش یافته است؛ در دنیای واقعی این بدان معنی است که برای من، در شش و پنج اینچ، “پشت سر خودم نشسته” … و نه خیلی ناراحت کننده است. چهار استاندارد پانزده فوت، بزرگسالان ۹ اینچی باید اتاق را داشته باشند.

فضای محفظه ای نیست که شما در Civic، Elantra، Forte و یا چند نفر دیگر در بخش آن پیدا کنید، اما در ۱۴٫۱ فوت مکعب با صندلی های تاشو استاندارد ۶۰/۴۰ تقسیم شده، نیازهای روزانه

در همین حال، تجربه رانندگی تنها با تنوع ظریف از تر و تمیز رنگ آمیزی شده است. در هنگام پرتاب، تمامی Jettas با یک موتور ۱٫۴ لیتری موتور چهار سیلندر با موتور توربوشارژ تحت هود، دارای ۱۸۴ پوند گشت و گذار سالم و ۱۴۷ اسب بخار ناامید کننده است. بر پایه Jetta S، شما می توانید انتخاب کنید که خروجی را با یک انتقال شش سرعته دستی، اما بسیاری از این اتومبیل ها با یک بسیار راحت، بدون تماس من DSG، هشت سرعت اتوماتیک فروخته می شود.

 

فولکس واگن Jetta - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فولکس واگن Jetta – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

این رقم اسب بخار در مقایسه با دیگر سدان های فشرده توربو شارژ از هوندا، نیسان و چی (به نام چند) کم است، اما گشتاور در طبقه بالا یا در نزدیکی آن قرار دارد. بنابراین، حتی با وزن محدودی که فقط کمی پوشیده از ۳۰۰۰ پوند است، Jetta احساس می کند به سرعت به اندازه کافی که در آن شمارش: ادغام، عبور و سرعت بخشیدن به هموار. کسانی که به دنبال هیجان های بیشتری می آیند باید منتظر Jetta GLI آینده.

سود واقعی ۱٫۴T در پمپ گاز، جایی که MK7 Jetta می شود امتیاز قابل توجهی از ۳۰ مایل در هر گالن در شهرستان، ۴۰ در بزرگراه، و ۳۴ ترکیبی (برای هر دو اتوماتیک و دستی انتقال، بدون کمتر) می آید. و در واقع من معتقدم که این تعداد در دنیای واقعی امکان پذیر است؛ در طول مسیر واقعا سخت رانندگی از شمال کشور کارولینای عقب، من هنوز تنها چند مایل در هر گالن تحت این ترکیب ترکیب شده برآورد شده است. در حقیقت این فقط Honda Civic است و از جمله فورد Focus 1.0T و Hyundai Elantra Eco است که این رقم ها را مطابقت می دهد و یا ضرب و شتم می کند.

احساس Jetta در جاده ها درجه ای است کاشت و جامد تر از برخی از سدان های جمع و جور دیگر. این خودرو فقط به خوبی سوار می شود، با یک تعلیق خوب و کم نظیر در کنترل کابین هوا، حتی تا سرعت ۸۰ مایل در ساعت. مسیر رانندگی ما به زودی یک مسیر دست زدن بود، اما فولکس واگن فرمان خوبی با حسن نیت را در طول زاویه دید ارائه داد. Jetta کاملا به سرعت به عنوان هموطنان هوندا و مزدا چرخش نمی کند، اما تعادل سوار شدن با این حال فوق العاده است.

 

فولکس واگن Jetta - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فولکس واگن Jetta – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

در خروجی های سخت گوشه من نیز از یک ریز طراحی واقعی به عملکرد، علاوه بر دیفرانسیل گشتاور XDS، همانطور که در GTI دیده می شود، نیز سودمند بود. عجیب و غریب، بسته R-Design همان حالت ورزشی موجود در SEL / SEL Premium را ارائه نمیدهد … یک بسته بندی بسته بندی که حتی طرفداران VW در دست، زمان سختی برای من توضیح داد. کافی است بگوییم تفاوت در تمیز کردن خروجی های گوشه ای برای این ماشین بسیار عالی است، اگر چه من باید حدس بزنم که بیشتر صاحبان R-Design برای تصاویر به جای ارتقاء دستکاری انتخاب خواهند کرد.

Jetta 2019 به بازار عرضه می شود – اساسا در حال حاضر – با نقطه ورود فقط ۱۸،۵۴۵ دلار (به اضافه ۸۵۰ دلار برای مقصد و تحویل) و قیمت گذاری تهاجمی در مقابل محتوای تقریبا هر تر و تمیز. بخش سدان جمع و جور ممکن است فروش به SUV های کوچک را کاهش دهد، اما برای آن خریداران هنوز هم به دنبال ارزش خوب، دینامیک خوب و اقتصاد سوخت بسیار عالی هستند، جایگزین برای شاه Civic در حال حاضر قوی تر از همیشه است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

فولکس واگن Jetta - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فولکس واگن Jetta – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

فولکس واگن Jetta
  موتور توربوشارژر ۱٫۴ لیتری Inline-Four
  خروجی ۱۴۷ اسب بخار / ۱۸۴ پوند فوت
  انتقال ۸ سرعته اتوماتیک
  نوع رانندگی چرخ دنده جلو
  وزن ۲۹۷۰ پوند
  اقتصاد سوخت ۳۰ شهر / ۴۰ بزرگراه / ۳۴ ترکیبی
  ظرفیت اداری ۵
  حجم کالس ۱۴٫۱ فوت مکعب
  آماده برای فروش
  قیمت پایه ۱۸،۵۴۵ دلار
  قیمت تست شده ۲۳،۸۴۵ دلار است

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *