قیمت خودرو جدید مدیران خودرو 10 روز دیگر اعلام می شود - اجاره خودرو طباطبایی

قیمت خودرو جدید مدیران خودرو ۱۰ روز دیگر اعلام می شود

شرکت مدیران خودرو همزمان با آغاز شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو در مشهد طی مراسمی از جدید ترین قطعه S MVM X33 رونمایی کرد.

مدیر عامل شرکت مدیران خودرو در حاشیه این نمایشگاه در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: شرکت مدیران خودرو ماه گذشته خودرو آریزو ۵ را در نمایشگاه شیراز به بازار معرفی نمود و انتظار می رود با مدل های متنوعی که مدیران خودرو به بازار معرفی می نماید زمینه انتخاب بهتر را برای مشتریان فراهم نماییم.

ژانگ افزود: با توجه به تغییرات تکنولوژی و ظاهری که در این خودرو صورت گرفته انتظار می رود شرایط فروش خوبی را برای این خودرو در بازار شاهد باشیم.

وی گفت: هدف گذاری بسیار خوبی را برای خودرو S MVM X33 در نظر گرفته ایم اما در نهایت این بازار و مشتریان هستند که تعیین می کنند این خودرو چقدر این محصول مورد استقبال بازار قرار گرفته است.

وی همچنین از اعلام قیمت این خودرو طی ۱۰ روز آینده خبر داد و گفت: طی سه ماه آینده می توان از میزان استقبال بازار از این خودرو اطلاعات لازم را کسب کرد .

وی تصریح کرد: پیش بینی می شود با عرضه این محصول ۶۰% فروش مدیران خودرو در سال جاری افزایش یابد.

وی هم چنین در خصوص میزان استقبال از خودروهای جدید MVM و چری در سایر بازارها گفت: این خودروها یکی از محبوبت ترین خودروهای چینی در سراسر دنیا هستند و فروش جهانی یک میلیون دستگاه در بازار چین و سایر بازارهای دنیا را داشته اند.

وی افزود: با توجه به حضور مدل های قبلی این خودرو در بازار ایران و با توجه به قیمت مناسب و پیشرفت های بسیار زیادی که در مدل های این خودرو داشته ایم پیش بینی خوبی از حضور این خودرو دربازار ایران داریم.

وی تاکید کرد: در مدل MVM X33 s با توجه به تغییرات تکنولوژیی ظاهری و به روزی که داشته اند همچنان پیش بینی می شود فروش خوبی رادر بازار ایران داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد معتقدیم این خودرو یکی از انتخاب های بسیار مناسب مشتریان می تواند باشد.

وی در ادامه در خصوص محصولات داخلی سازی محصولات مدیران خودرو درایران گفت: در حال حاضر کارخانه این شرکت در شهر بم کرمان قرار دارد و قطعات مربوطه در کارخانه درحال تولید است و برنامه های بلند مدتی در خصوص داخلی سازی این محصول در نظر داریم ضمن این که در محصولات جدیدی که عرضه می شود به درصد داخلی سازی که مورد تایید وزارت صنعت و معدن است دست یابیم.

وی همچنین افزود: البته ۴۰% داخلی سازی در آغاز عرضه محصولات جدید هرچند نرخ گمرکی را بالا می برد اما شرکت مدیران خودرو به برای این که بتواند هزینه تمام شده را پایین بیاورد و قیمت خودرویی که به دست مشتری می دهد مناسب باشد و مشتری دچار مشکل نسبت به افزایش قیمت نشود برنامه سختی را برای ساخت قطعات شروع نموده ایم.

وی گفت: در این راستا یک پارک صنعتی را در منطقه ارگ بم احداث نموده ایم که با حضور سازندگان قطعات ایرانی و خارجی بتوانیم درصد ساخت داخلی را به حداکثر برسانیم.

وی در ادامه از معرفی دو خودرو جدید MVM و یک مدل فیس لیفت جدید تا پایان امسال خبر داد.

مدیر عامل شرکت مدیران خودرو همچنین در خصوص قیمت خودروی MVM X33 اسپرت در نظر دارد تا قیمت این خودرو را رقابتی عرضه نماید و با توجه به قیمت دو مدل قبلی که در بازار وجود دارد احتمالا قیمت این خودرو نزدیک به دو مدل گذشته خواهد بود و قیمتی خواهدبود که قطعا مشتریان را راضی خواهد کرد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *