لامبورگینی اورس - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کریه ماشین
لامبورگینی اورس - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کریه ماشین

لامبورگینی اورس رونمایی شد!

لامبورگینی اورس

به گزارش اجاره ماشین لامبورگینی اورس به ۶۵۰ اسب بخار ۶۲۷ پوند گشتاور. ۰-۶۲ در ۳٫۶ ثانیه سرعت بالای ۱۹۰ مایل در ساعت. به عنوان چهره های سرچشمه، دشوار است انکار کند که اینها تعداد زیادی از لامبورگینی ها هستند. بنابراین قبل از اینکه اورس را به عنوان فرزند پر از شمارنده و پایه های لوبیا انتخاب کنید، اجازه دهید آن را فرصتی برای اثبات نمودن خودمان با استفاده از نشان نشیمن داشته باشیم.

لامبورگینی اورس - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کریه ماشین
لامبورگینی اورس – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کریه ماشین

ورود “اولین وسیله نقلیه سوپر اسپرت خودرو”، به عنوان Sant’Agata آن را تعمید داده است، مسلما تعیین می کند برای یک عصر خودرو جدید. بله، اتومبیل هایی مانند LM002 قبل از آن، Porsche Cayenne (که این توپ را نورد گذاشته اند) بوده است و بنتایگا بنتلی، به سختی یک تراکتور معمولی قدیمی چلسی است. اما در سالهای آینده با استفاده از سیستم های مشابه با عملکردی که از آستون مارتین، فراری و حتی لوتوس انتظار می رود، انتظار می رود استاندارد Urus را تنظیم کند که با توجه به آن، پالایش، عملکرد و دست زدن آنها اندازه گیری خواهد شد. و این نوار بسیار بالا است.

تولید این شش صد و پنجاه اسب جلو و عقب ۴٫۰ لیتری توربو دوقلو V8 و قرار دادن آنها از طریق یک انتقال اتوماتیک هشت سرعته یک سیستم چهار چرخ است که از گشتاور فعال و فرمان چهار چرخ استفاده می کند بهینه سازی دست زدن به هر سطح. در عین حال استاندارد تعلیق هوای تطبیقی و ترمز کربن سرامیک – آوردن اورس به توقف از ۶۲ مایل در ساعت در ۳۴ متر – همه چیز را در چک نگه دارید.

به لطف استفاده گسترده از آلومینیوم در ساخت آن – برای وزن حدود ۲،۲۰۰ کیلوگرم – Urus دارای بهترین نسبت قدرت به وزن هر SUV است. این خودرو نه تنها می تواند با سرعت ۶۲ مایل در ساعت در ۳٫۶ ثانیه حرکت کند، بلکه حتی در مدت ۱۲٫۸ ثانیه نیز می تواند به ۱۲۴ متر مکعب برسد. پیش از رفتن به سرعت بالای ۱۹۰ مگاپیکسل، Bentayga به عنوان سریعترین SUV جهان با سرعت ۳ مایل بر ساعت در این فرایند است.

کرایه ماشین

لامبورگینی اورس - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کریه ماشین
لامبورگینی اورس – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کریه ماشین

“اوروز کاملا در داخل خانواده لامبورگینی به عنوان یک ماشین با کارایی بالا … [آن] SUV را افزایش می دهد به سطح که قبلا امکان پذیر نیست، سوپر SUV است. این لامبورگینی واقعی از نظر طراحی، عملکرد، رانندگی و احساسات مدیرعامل استیفانو دومنیکالی می گوید: “هر روز در محدوده ای از محیط ها، هر روز در حال حرکت است.”

و آنچه از که قابلیت رانندگی روزمره را باید داشته باشد؟ خوب، هنگامی که به ویژگی های عملی می آید، اورس ناامید نمی شود. غیرفعال کردن سیلندر باعث کاهش مصرف سوخت، صندلی های عقب می شود تا ۶۱۶ لیتر فضای بوت را به طور قابل ملاحظه ای گسترش دهد و در جایی که دیگر لامبورگینی ها باید بینی خود را بالا ببرند تا بتواند ضربه های سرعت را پاک کند، “Easyload Assist” Urus عقب ماشین را کاهش می دهد دسترسی کمتری دارد.

به عنوان استاندارد شما می توانید مانند سنسورهای پارکینگ جلو و عقب، سیستم هشت بلندگو و کنترل کروز دریافت کنید. با گزینه هایی از جمله باند و اولوفسن ۲۱ بیتی تنظیم شده، صفحه نمایش سرپوش، تیونر تلویزیون و منتظر آن، یک حالت اتصال دو طرفه است. برای اتصال یک تریلر. به لامبورگینی شما.

یک ظاهر طراحی شده عاقلانه، خوب، آن را قطعا قابل توجه است. نسبت خودرو، “دو سوم ارتش، نسبت پنجره یک سوم از اتومبیل های فوق العاده ورزشی لامبورگینی را اتخاذ می کند … سر و صدای کوتاه آن قدرت، عضله، شخصیت پویا تسلیم کننده و موقعیت موقعیت جاده ای را بیان می کند.” باشه. این شبح سبک کوپه است که با دربهای بدون قاب ساخته شده است، اگرچه الزاما زیبا نیست، مخصوصا ورزشی است. کسانی که شما را به دنبال منابع LM002 می گردند، باید توجه خود را به ورودی های هوائی Y شکل و هوای چرخ شش گوشه، هر دو ویژگی ظاهرا توسط رقیب Humvee الهام گرفته شوند.

اجاره خودرو

لامبورگینی اورس - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کریه ماشین
لامبورگینی اورس – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کریه ماشین

پس از آن چرخ ها وجود دارد. با امکان انتخاب از تابستان، زمستان، تمامی فصل ها، تمام زمین یا تایر ورزشی، همه به خصوص برای اوروس توسط Pirelli توسعه یافته، آنها از ۲۱- تا ۲۳ اینچ در قطر، آنها را بزرگترین موجود در بخش. آنها نیاز به بیش از حد، مسکن به عنوان آنها کسانی کربن عظیم ترمزهای سرامیکی – که اندازه گیری ۴۴۰ X درایو ۴۰mm در جلو و ۳۷۰ X 30mm و در عقب است.

در داخل، کابین Urus به عنوان “تکنولوژیکی پیشرفته، در عین حال بصری عملی”. موقعیت های صندلی ها به عنوان ماشین ورزشی فوق العاده ای شناخته می شود اما بسیار راحت است. آنها باید بیش از حد، با اجزای قابل تنظیم به طور کامل الکتریکی، گرم، ۱۲ با قابلیت تنظیم به طور استاندارد، و حتی لوکس تر صندلی های جلو صندلی های ورزشی ۱۸ گزینه اختیاری است. صندلی Urus پنج با گزینه – در ارتباط با آن صندلی های جلو صندلی ورزشی – برای یک “منحصر به فرد” دو صندلی عقب طرح.

صرف نظر از انتخاب چرم، Alcantara، آلومینیوم، فیبر کربن و تر و تمیز کردن چوب، موضوع شش ضلعی آشنا لامبورگینی به طور مرتب نمایش داده می شود، از جمله دریچه های هوا، دستگیره های درب و حتی نگهدارنده های فنجان. کنسول مرکز دوباره توسط LM002 الهام گرفته شده است، و صفحه نمایش سرگرمی صفحه نمایش دوگانه و همچنین مسلما مهم ترین ویژگی Urus: Tamburo.

از این طریق، یکی از چهار حالت استاندارد و دو حالت اختیاری درایو انتخاب خواهد شد، به این وسیله اجازه می دهد تا خودرو را به انجام رساند. Strada، Sport و Corsa تقریبا آنچه را که بر روی قلع می گویند انجام می دهند، در حالی که استاندارد Neve (برف) و حالت های Terra (جاده ای) و Sabbia (شن و ماسه) اختیاری است که به عنوان بخشی از یک بسته جاده ای بدون استفاده از فلزی ضربه گیرها و حفاظت زیر زمینی اضافی – بهتر است اورس را برای هر فعالیتی که مشتریان میلیاردر خود را برای آن انتخاب می کنند، مناسب تر کنید. لامبورگینی سبک ژرف تعریف SUV با حالت غیر جاده ای به عنوان استاندارد نمی رود، تصمیم تقریبا به اندازه سخت است برای درک آن به عنوان خود وجود دارد.

لامبورگینی اورس

لامبورگینی اورس - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کریه ماشین
لامبورگینی اورس – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کریه ماشین

عرضه اورس ها در اواسط سال ۲۰۱۸ شروع می شود، با قیمت پیشنهادی حدود ۱۶۵،۰۰۰ پوند. هر چه که هزینه دارد هرچند و هر چه توانایی دارد، نظرات پیشگویی بعید است تغییر کند. به برخی از آن، لامبورگینی آزاد شده است، عملکرد خودروهای سوپراسکی و طراحی را فراتر از ماشینهای محدود شده به جاده یا مسیریابی می کند. برای دیگران فقط یک Q7 قهوه ای است، یک پول نقاشی در کتاب کپی لامبورگینی و منحرف کردن غیر ضروری از کسب و کار ساخت supercars مناسب است. با این حال، به عنوان همیشه برای ما، اثبات در رانندگی خواهد بود. بیشتر در مورد آن در سال جدید.

لامبورگینی اورس - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کریه ماشین
لامبورگینی اورس – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کریه ماشین

 

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *