لامبورگینی اوروس ST-X
لامبورگینی اوروس ST-X

لامبورگینی اوروس ST-X مفهوم سوپر SUV رونمایی شد

لامبورگینی اوروس ST-X

تقسیم لامبورگینی سی، Squadra در کرس، به تازگی کاملا مشغول بوده است. که از آشکار از SC18 اهریمنی، Squadra در کرس اولین سفارشی ساخته شده است یک فعال برای ضبط اموال بیگانگان ایتالیایی، بچه ها آیا کمی استراحت نیست و نشان داد که نسخه مسابقه از اوروس سوپر SUV – در اوروس ST-X مفهوم.

لامبورگینی اوروس ST-X
لامبورگینی اوروس ST-X

اجاره خودرو لوکس

در طراحی Concept Urus ST-X، استفاده از تخصص Motorsport Squadra Corse مورد استفاده قرار گرفت. همانطور که به شدت برای مسابقه ساخته شده است، از نسخه تولید با عملکرد بهینه، مایع Verde Mantis لایو، و عناصر ایمنی مورد تایید FIA، از جمله فولاد
قفس رول، سیستم سرکوب آتش، و مخزن سوخت FT3.

به غیر از رنگ رنگ چشمگیر چشمگیر، Urus ST-X مفهوم کابین فیبر کربن را با در نظر گرفتن مصرف هوا افزایش داد تا هوا بیشتری را در موتور دوقلوی توربو V8 در داخل کابینت عرضه کند. این نیز با یک بال عقب، خروجی های مسابقه ای شش ضلعی و یک مجموعه ای از ۲۱ اینچی آلیاژهای آلومینیومی با یک هسته ی آلومینیومی پیچیده شده با لاستیک های Pirelli می آید.

لامبورگینی اوروس ST-X
لامبورگینی اوروس ST-X

کاهش وزن قابل توجهی نیز به Urus ST-X Concept اختصاص یافته است. این ۲۵ درصد سبکتر از نسخه تولیدی آن است که مکمل مسابقه خود است. همچنین با نصب یک قفس رول بر روی جعبه SUV، تنظیم شده است و سفتی های پیچشی اضافه شده است. نیروی گیرنده آن باقی می ماند، هنوز هم ۶۴۱ اسب بخار (۴۷۸ کیلووات) و ۶۲۷ پوند (۸۵۰ نیوتن متر) گشتاور تولید می کند.

نسخه مسابقه سوپر SUV فقط برای نمایش نیست، چرا که لامبورگینی قصد دارد مدل را در مسابقات قهرمانی تنها یک برند معرفی کند که مسابقه ی مسابقه ی مسابقه ای و مسابقه ی خارج از جاده را در یک مسابقه ی ترکیبی قرار می دهد. این در سال ۲۰۲۰ در اروپا و خاورمیانه در مسابقه ای است که بر روی مدارهای مورد تایید FIA آماده می شود. این همچنین میزبان رویداد “رسیدن و رانندگی” است که طراحی شده است برای رهایی از مشتریان معروف مارکت.

اجاره ماشین بدون راننده

لامبورگینی اوروس ST-X
لامبورگینی اوروس ST-X
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *