لامبورگینی جایگزین آونتادور - اجاره ماشین
لامبورگینی جایگزین آونتادور - اجاره ماشین

لامبورگینی جایگزین آونتادور دارای V12 الکتریکی است

لامبورگینی جایگزین آونتادور

لامبورگینی اخیرا به شدت پیشنهاد کرده است که جایگزینی Aventador خود را به برق متصل می کند و مدیر عامل شرکت در حال حاضر کاملا واضح است که مدل گل سرسبد شرکت یک مجموعه ترکیبی را فراهم می کند. استفانو دومنیکالی در مصاحبه ای با خودروی اکسپرس در جشنواره Goodwood از سرعت اعلام کرد که جایگزینی Aventador V12 را حفظ خواهد کرد و یک جزء الکتریکی را برای ایجاد یک ترکیب هیبریدی اضافه خواهد کرد.

لامبورگینی جایگزین آونتادور - اجاره ماشین
لامبورگینی جایگزین آونتادور – اجاره ماشین

اجاره خودرو

او ادامه داد که تصمیم گرفته شده است و با انجام این کار، لامبورگینی اجازه می دهد با ارائه یک موتور احتراق بزرگ با یک افزایش هیبریدی، برجسته شود. علاوه بر این، Huracan با استفاده از نگه داشتن V10 و کار با یک موتور الکتریکی، همان مسیر هیبریدی را برای نسل بعدی خود خواهد داشت.

اما این اورس است که برای اولین بار الکتریکی، با یک نسخه هیبریدی پلاگین سوپر SUV به پایان رسیدن دهه آینده می رسد. جدیدترین فن آوری Intel نشان می دهد که گشت مهاجم هیبرید شده از سازگاری نیروی ترانسفورماتور موجود در Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid استفاده می کند، یک Vurich 4.0 V8 باتری الکتریکی با قدرت ۶۷۱ اسب بخار (۵۰۷ کیلو وات) و ۶۲۶ پوند فوت (۸۵۰ نیوتن – متر) گشتاور.

فکر می کنم، Urus PHEV ممکن است در ابتدا اولین مدل تولید الکتریکی لامبورگینی نبود (Asterion یک مفهوم بود). گزارشات می گویند که یک Hyper Hybrid Hypercar گفته می شود خریداران بالقوه در حال حاضر نشان داده شده است. اگر شایعه دقیق باشد، تولید تنها ۶۷ واحد در ۲،۵ میلیون پاپ عرضه خواهد شد و طراحی با تاثیر مفهوم آینده گرایی Terzo Millennio تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

لامبورگینی جایگزین آونتادور - اجاره ماشین
لامبورگینی جایگزین آونتادور – اجاره ماشین

بازگشت به Aventador، جانشین آن به آغاز دهه آینده می رسد. در عین حال، نسل فعلی همچنان دارای یک آستین بیشتر است: Supereloce Jota. شگفت زده شده است که Porsche 911 GT2 RS را به عنوان سریع ترین ماشین تولید در Nürburgring شکار می کند، بالطبع Aventador شکل گیری یک آیتم جمع کننده بی صدا است، با توجه به این که آخرین ماشین V12 خالص از Sant’Agata Bolognese خواهد بود.

لامبورگینی همچنین می تواند نمونه کار خود را برای چهار خط مدل تولید کند، اما هنوز تصمیمی گرفته نشده است. Domenciali هشدار داده است که این شرکت باید نگاهی به چگونگی پیشرفت بازارهای بالایی داشته باشد تا دریابند که آیا نیاز به چنین مدل وجود دارد یا این که پیگیری از مفهوم سدان Estoque یا چیزی دیگر است.

لامبورگینی جایگزین آونتادور - اجاره ماشین
لامبورگینی جایگزین آونتادور – اجاره ماشین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *