لزوم افزایش هزینه های جابه‌جایی مسافر در شب - اجاره خودرو طباطبایی

لزوم افزایش هزینه های جابه‌جایی مسافر در شب

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با اشاره به لزوم افزایش هزینه های جابه‌جایی مسافر در شب گفت : پس از بررسی و مطالعات بدست آمده در این زمینه در سال ۹۶ هزینه های جابجایی مسافر در شب تغییر خواهد کرد.

پیمان سنندجی اظهار داشت : هزینه های جابجایی مسافر در روز نسبت به شب متفاوت است لذا در تمام دنیا هزینه کار شبانه دو برابر هزینه فعالیت در روز است اما هرگز هزینه ها بر اساس قیمت تمام شده از مسافران دریافت نمی شود.

وی با اشاره به چند نرخ متفاوت برای جابجایی مسافر در شرکت واحد اتوبوسرانی بیان کرد : هزینه جابجایی مسافر با استفاده از کارت بلیت در یک خط مشخص نرخ کمتری نسبت به پول نقد دارد ضمن اینکه از ساعت ۲۲ به بعد ،هزینه جابجای مسافر ، نرخ متفاوتی نسبت به روز دارد .

وی با تاکید بر تخفیف های ارائه شده برای اقشار مختلف جامعه تصریح کرد : شرکت واحد اتوبوسرانی برای تمامی اقشار خاص ، معلولین ، جانبازان ، محصلین ، سالمندان و جامعه فرهنگی کارت تخفیف صادر کرده است تا در این راستا شامل تخفیف قیمت بلیت اتوبوس گردند .

وی در خصوص استفاده افرادی خاص و مخاطبین اصلی خطوط شبانه اتوبوس اذعان داشت : برای مشخص شدن مخاطبین اصلی خطوط شبانه اتوبوس و افراد خاص از جمله سربازان و کارگران شهرداری ، اقداماتی از سوی شرکت واحد اتوبوسرانی انجام گرفته است تا تسهیلات بیشتری در اختیار آنها قرار گیرد .

وی با تاکید بر تلاش شهرداری در کاهش فشار اقتصادی بر اقشار کم درآمد خاطر نشان کرد : شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران اقدام به بررسی و مطالعاتی نموده تا مشخص شود تسهیلات باید در اختیار کدام یک از اقشار قرار داده شود تا در لایحه سال آینده ، این موضوعات بیشتر مورد دقت نظر قرار گیرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *