لزوم ایجاد محدودیت زمانی برای تردد انواع کامیون و کشنده - اجاره خودرو طباطبایی

لزوم ایجاد محدودیت زمانی برای تردد انواع کامیون و کشنده

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: تردد انواع کامیون و کشنده ها توسط پلیس راهور نظارت و کنترل می شود و در جهت کاهش ترافیک و آلودگی هوا اقدامات موثری انجام گرفته است.

ابوالفضل قناعتی در ادامه اظهار داشت: یکی از موثرترین اقدامات در جهت کاهش آلودگی هوا و روان سازی ترافیک شهر تهران ایجاد محدودیت های زمانی برای تردد انواع کامیون ها و کشنده ها در کشور است .

وی تصریح کرد: برای تردد انواع کامیون و کشنده ها در سطح شهر ساعات مشخصی از شب در نظر گرفته شده تا خللی در فعالیت های آنها ایجاد نشود .

قناعتی ابراز داشت: به دلیل آلایندگی بالای این خودروها ضرورتا شرایط فنی خودرو، معاینه فنی خودرو، سلامت موتور و میزان مصرف استاندارد بنزین خودرو باید مورد بررسی و تایید قرار گیرد .

وی در ادامه با اشاره به نوسازی تاکسی های فرسوده و تاثیر آن در کاهش آلودگی هوا خاطرنشان کرد: با کمک بانک های عامل و همچنین خودروسازان ۱۰ هزار دستگاه تاکسی فرسوده تا پایان امسال نوسازی و به رانندگان تحویل داده می شود .

وی اذعان داشت: امیدواریم با نوسازی این تاکسی ها گام موثری در کاهش آلودگی هوا برداشته شود .

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در پایان تاکید کرد: نوسازی ۹۰ هزار دستگاه تاکسی فرسوده در کل کشور یکی از اهداف و رویکردهای دولت در سال گذشته بوده که تاکنون در حال اجرا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *