لندرور دیسکاوری

لندرور دیسکاوری رونمایی شد

لندرور دیسکاوری

طبق گزارشات، لندرور قصد دارد خط بین یک تازهکار سنتی و نسل جدید را برای تغییرات آینده خود به Discovery Sport در میان بگذارد. این عکس های جاسوسی در حالی که در انگلیس تست شده است SUV را تحت استتار سنگین می گیرند. در اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوائل سال ۲۰۲۰، آشکارسازی کامل را دنبال کنید.

این موشک تست هر دو بدن کامل از استتار و چند پنهان پنهان را می پوشاند اما چند تغییر قابل مشاهده است. پنجره مشبک کاملا پنهان است، اما به نظر می رسد که چراغ های جدید لاغر است. پوشش بیش از فاسیای پایین نشان می دهد مصرفی که ممکن است بزرگتر از جاری باشد. در مشخصات، SUV به نظر می رسد همانند موجود Sport Discovery است.

اجاره خودرو

لندرور دیسکاوری

لندرور دیسکاوری

انتهای عقب با پنهان کردن تغییرات در زیر پانل های اضافی و استتار، شبیه به جلو است. به عنوان انتهای دیگر، چراغ های عقب کوچکتر به نظر می رسد کوچکتر است. ظاهرا ریزش در هر گوشه و در درب عقب، به نظر می آید که جعلی است تا ما را از شکل واقعی بیرون ببرد.

در داخل، انتظار می رود که Discovery Sport چندین صفحه نمایش دیجیتال مانند آخرین Evoque را وارد کند. یکی از آنها ابزارها را نمایش می دهد و دیگری از مرکز پشته برای انجام وظایف اطلاعاتی به سمت خارج حرکت می کند. سومین کنترل کننده های HVAC را نشان می دهد.

اجاره ماشین بدون راننده

لندرور دیسکاوری

لندرور دیسکاوری

در زیر پوست، Discovery Sport با استفاده از یک نسخه تجدید نظر شده از پلت فرم موجود خود اجازه می دهد تا برای نصب باتری برای ارائه یک پلاگین قدرت هیبریدی. این تغییرات همچنین ممکن است برخی از اتاق ها را در داخل کابین آزاد کند تا SUV به اندازه ای بزرگتر باشد.

به غیر از علاوه بر این هیبرید، ما انتظار نیست که محدوده قدرت تعلیق در ایالات متحده بسیار تغییر کند. اروپا ممکن است گزینه ای از ۱٫۵ لیتری سه سیلندر، علاوه بر آهنگ های موجود از ۲٫۰ لیتری توربو چهار سیلندر را انتخاب کند.

Discovery Sport جدید ممکن است بسیار دور از انتظار نباشد زیرا Land Rover در حال حاضر نسل جدیدی را بر روی پلت فرم PTA خود آماده می کند. ما انتظار داریم که این محصول در اسرع وقت مدل سال ۲۰۲۲ به فروش برسد.

لندرور دیسکاوری

لندرور دیسکاوری

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *