لوئیس همیلتون: اگر آلونسو نباشد مسابقات فرمول یک ضربه می خورد - اجاره خودرو طباطبایی

لوئیس همیلتون: اگر آلونسو نباشد مسابقات فرمول یک ضربه می خورد

لوئیس همیلتون فکر می‌کند اگر فرناندو آلونسو در مسابقات فرمول یک سال آینده شرکت نکند، مسابقه دیگر برای او لذتی ندارد. آلونسو چندین بار اعلام کرده که اگر از نسل جدید خودروهای فرمول یک که در سال آینده ارائه خواهند شد، رضایت نداشته باشد، بدون توجه به رده‌بندی مک‌لارن دیگر مسابقه نمی‌دهد.

فرناندو آلونسو از شرایط فعلی قرمول یک رضایت ندارد. طبق گفته ی آلونسو فرمول یک در حال حاضر تبدیل به رقابتی شده است که راننده ها باید بیشتر به فکر حفظ لاستیک ها و میزان مصرف سوخت باشند تا این که به سریع ترین نحو ممکن رانندگی کنند. همیلتون راجع به برخی ناراحتی های آلونسو از نسل جاری خودروها سخن به میان آورده و می گوید اگر آلونسو برود، فرمول یک وضعیت خوبی نخواهد داشت.

همیلتون به روزنامه ی اسپانیایی El Pais گفت: «شخصاً معتقدم که او یکی از بهترین ها است و واقعاً امیدوارم مک لارن برای او خودرویی فراهم آورد که رضایت او را جلب نموده و من بتوانم با او مسابقه بدهم. اگر او سال بعد کنار بکشد، بسیار ناراحت کننده خواهد بود. فرمول یک بدون حضور او معنی نخواهد داشت. به هیچ عنوان استعداد بی نظیر او را در فرد دیگری نمی توان یافت و اگر فرصت دوباره ی مسابقه از او گرفته شود این استعداد ناباورانه فراموش می شود و این امر جالب نیست.» همیلتون در ادامه در خصوص فرناندو آلونسو گفت:در حال حاضر شرکت در مسابقات فرمول یک اعتبار فرناندو نیست. او پیش از این دو بار قهرمان جهان شده و به یک افسانه مبدل گشته است. او هر سال خود را برای کسب عنوان قهرمانی آماده می کند اما فرصت و امکانات لازم به وی داده نمی شود. او در این سال ها عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته است.در این سال ها او بسیار تجربه کسب کرده است و امیدوارم آن ها برای او خودرویی فراهم آورند که بتواند به خوبی در مسابقات ظاهر شود. می خواهم او را همیشه در صحنه ببینم و با او مسابقه دهم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *