لکسوس مدرسه‌ آموزش مهارت های رانندگی تاسیس می‌کند - اجاره خودرو طباطبایی

لکسوس مدرسه‌ آموزش مهارت های رانندگی تاسیس می‌کند

در ابتدای پاییز امسال، لکسوس مدرسه‌ی خود را با نام “مدرسه‌ی آموزش مهارت‌های رانندگی لکسوس” تاسیس خواهد کرد. لکسوس در این مدارس خود از خودروهای مدل F و اسپرت F استفاده می‌کند.

مدارس آموزش مهارت های رانندگی، مدارس جالبی هستند و خودروسازهای مختلفی برای ارزیابی و تحسین عملکرد برترین خودروهایشان این مدارس را برپا کرده اند. این مدارس به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید در محیطی کنترل شده، از تمام ظرفیت و قابلیت خودروهای شرکت های مختلف نهایت استفاده را کنید. همچنین، می توانید از دانش و مهارت مدرسان کارکشته ی این شرکت ها نیز بهره ببرید.

پیش از این، شرکت لکسوس چنین مدارسی برپا نکرده بود، اما این کمپانی به زودی، مدرسه ی آموزش مهارت های رانندگی خود را تاسیس خواهد کرد.

لکسوس سه دوره ی مختلف برای استقبال کنندگان از مدرسه اش ارائه می دهد. یکی از آن دوره ها، دوره ی “تجربه ی سریع” است که قبل از رفتن به پیست، یک آموزش کلاسی کوتاه دارد. یکی دیگر از این دوره ها، “نیم روزه” نام دارد که حاوی همان برنامه های دوره ی قبل است اما زمان تمرین آن بیشتر است. در آخر در دوره های “یک روزه”، تئوری هایی از مهارت های پیشرفته ی رانندگی و قوانین مسابقه ای ارائه می شود. لکسوس تعداد قابل توجهی از مدل های F و اسپرت F را برای داوطلبان این مدارس مهیا می کند. همچنین به دارندگان مدل GS 350 F نشان می دهد که گران قیمت بودن مدل های GS F بی دلیل نیست. همین موضوع در رابطه با دارندگان مدل های RC نیز صادق است.

دوره های آموزشی لکسوس در تاریخ و مکان های زیر اجرا خواهد شد:

پیست بین المللی پام بیچ در ژوپیتر ایالت فلوریدا – ۳۰ سپتامبر تا ۲ اکتبر باشگاه کشوری اتوبان در جولیت ایالت ایلینویز – ۷ تا ۹ اکتبر موتوراسپرت نیوجرسی واقع در میل ویل ایالت نیوجرسی – ۲۷ تا ۲۹ اکتبر پیست مسابقه ی اتوکلاب واقع در فونتانا ایالت کالیفرنیا – ۱۰ تا ۱۲ فوریه

دوره ی “تجربه ی سریع” رایگان است و هزینه ای برای شما نخواهد داشت. هزینه ی دوره های نیم روزه و یک روزه به ترتیب ۴۹۵ و ۸۹۵ دلار است که اصلا ارزان نیست و هیچ زمانی برای آزاد راندن در زمین ندارید، اما قطعا راندن لکسوس در زمین مسابقه جالب خواهد بود، به خصوص که این خودرو متعلق به خود شما نباشد.

اما با این هزینه ی بالا برای دوره های یک روزه ی این شرکت، شاید رفتن به کلاس های دریفت به صرفه تر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *