لکسوس RC F GT

لکسوس RC F GT معرفی این خودرو

لکسوس RC F GT

به یاد مفهوم Lexus RC F GT؟ این در ماه ژوئن ۲۰۱۵ منتشر شد و برای مقابله با صعود Hill Hill International Pikes Peak توسعه یافت. این مدل تولید شده به طور طبیعی V-5 لیتری V8 بود، اما ماشین مسابقه ای با توجه به استفاده گسترده از فیبر کربن، ۸۰۰ پوند قابل توجه بود (۳۶۳ کیلوگرم). رژیم غذایی رژیمی به این مفهوم کمک کرد وزن خود را به ۳،۱۳۰ پوند (۱،۴۲۰ کیلوگرم) کاهش دهد.

لکسوس RC F GT
لکسوس RC F GT

همانطور که برای عکس های جاسوسی در دست، شما خوشحال به لکسوس در حال کار بر روی نسخه تولید از آهنگ آماده RC F GT. این احتمالا قادر نخواهد بود وزن بسیار زیادی را از بین ببرد، اما دیدن این که هود فیبر کربنی تخلیه نشانه گواهی است، عملکرد دستگاه چندین کیلو وزن خواهد داشت. ما انتظار داریم مجموعه ای از دیگر بیت های فیبر کربن و احتمالا یک کابین خالی از سقف. بال های بزرگ در پشت نشان می دهد برخی از پیشرفت های مهم آئرو در دوچرخه سواری RC هستند.

اجاره ماشین

با وجود اینکه نمونه اولیه در استتار فرو می ریزد، به راحتی می توان به جلوگیری از روشنایی چراغهای عقب و چراغهای عقب نیز اشاره کرد که چند ماه پیش به نمایش گذاشته شد. ورودی های سخاوتمندانه هوا یک نگاه جدید دارند و آنهایی که در گوشه های پایین مشبک مشبک شرکت نیز ظاهر می شوند کمی متفاوت هستند.

لکسوس RC F GT
لکسوس RC F GT

اجاره خودرو

جالب خواهد بود که ببیند آیا V8 در یک خروجی از دست خواهد داد یا با ۴۶۸ اسب بخار R و ۳۸۹ پوند (۵۲۷ نیوتن متر) گشتاور چسبیده است. حتی اگر این چهره های قدرت باقی بمانند، با توجه به وزن کم، GT همچنان سریعتر می شود. به عنوان یک تازه کار، استاندارد RC F با وزن ۳،۹۵۸ پوند (۱،۷۹۵ کیلوگرم) در مشخصات ایالات متحده، ۰ تا ۶۰ مایل در ساعت (۰-۹۶ کیلومتر در ساعت) در ۴٫۴ ثانیه و در سرعت ۱۶۸ مایل در ساعت (۲۷۰ کیلومتر در ساعت) به پایان می رسد.

با رفع استاندارد RC در حال حاضر و در مورد آن، تنها موضوع از زمان قبل از اینکه ما دیدن RC F و همراه جدید GT خود را. این می تواند در اوایل ماه جاری در نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس یا در ژانویه ۲۰۱۹ در NAIAS در دیترویت رخ دهد.

لکسوس RC F GT
لکسوس RC F GT
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *