لکسوس UX - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
لکسوس UX - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

لکسوس UX رونمایی از این ماشین بینظیر

لکسوس UX

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی بخش کامپکت لوکس کراسویو آماده است تا با یکی دیگر از اعضای جدید به عنوان Lexus تولید UX آماده در موتور نمایش ژنو نشان داد. با وجود اینکه این مفهوم از لحاظ ظاهری به عنوان مفهوم نامزدهای در پاریس در سال ۲۰۱۶ معرفی نشده است، مدل جاده هنوز هم در این بخش به طور فزاینده ای شلوغ است.

مشبک چرخ مشبک بزرگ (شاید خیلی بزرگ است) و قطعا تحمیل، اجازه UX به ایجاد تصور در جاده ها – همچنین توسط بدنه بدنه کمک می کند. چراغهای عقب تمام عرضی که از مفهوم فوق الذکر به ارث برده اند، نقش خود را در طراحی ظاهر UX ایفا می کنند و با حداقل ۱۲۰ LED اختصاصی عرضه می شوند. چرخ های آلیاژی ۱۷ و ۱۸ اینچی که به طور خاص برای متقاطع ساخته شده است، بیشتر به شیوه ی ظریف و جسورانه کمک می کنند و در تونل باد برای افزایش جریان هوا تنظیم شده اند.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

لکسوس UX - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
لکسوس UX – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

لکسوس UX

بیشتر از UX به نظر می رسد که ظاهر آن به نظر می رسد، زیرا لکسوس افتخار می کند که جدیدترین سواری خود را ارائه دهد که دایره چرخشی پیشین را از ۳۴ فوت (۱۰٫۳ متر) نشان می دهد و اولین مدل برای سوار شدن بر روی شرکت جدید است پلت فرم GA-C پایه های جدید به پایینترین مرکز جاذبه ی بهترین کلاس خودرو کمک کرده اند، که باید به ویژه در جاده های پیچ خورده کمک کند. اگر شما در مورد اندازه آن بدانید، UX 177 اینچ (تقریبا ۴٫۵ متر) طول دارد و بخشی از آن یک فاصله دوقلو ۱۰۳٫۹ اینچ (۲٫۶۳ متر) است.

داخلی ممکن است قادر به مطابقت با طراحی آوانگارد از بدن نیست، اما هنوز احساس بسیار خاصی دارد و نفس هوای تازه در این بخش چالش انگیز است. لکسوس می گوید که از سنت ژاپنی الهام گرفته است و شما می توانید آن را در اثاثه یا لوازم جانبی چرمی با نشانه ها از sashiko ببینید، یک روش معمول ژاپنی quilting نیز برای لباس های جودو و کوانت های هنر رزمی استفاده می شود.

کابین هر دو به گذشته و آینده ای با تکنولوژی بالا توجه می کند که دریچه های هوای مورد استفاده توسط LED ها از یک سیستم بیسیم توسعه یافته استفاده می کنند و منبع نور با استفاده از رزونانس الکترومغناطیسی بین دو سیلندر با همان فرکانس ارتعاش می یابد.

 

لکسوس UX - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
لکسوس UX – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

در رابطه با بیت های روغن، UX 200 توسط موتور ۲٫۰ لیتری بنزینی با چهار سیلندر با قدرت ۱۶۸ اسب بخار تولید خواهد شد و بهره وری حرارتی آن حدود ۴۰ درصد است. خروجی به وسیله یک انتقال مداوم متغیر مستقیم (CVT) به جاده هدایت می شود، همچنین یک پیشرفت جدید از لکسوس است.

کسانی که مایل به افزایش مدل UX 250h هستند، نه تنها با یک ترابایتی هیبریدی رتبه بندی شده در مقایسه با کمترین میزان تولید ۱۷۶ اسببخار برآورد شده، بلکه با یک سیستم چرخ دنده به عنوان یک نتیجه از اجرای یک عقب نصب شده موتور الکتریکی. هر زمان که کامپیوترهای جانبی و سنسورها از دست دادن عقب در محور عقب تشخیص دهند، ۸۰ درصد از کل قدرت به طور خودکار در هنگام چرخش در عقب با سرعت ۷۰ کیلومتر در ساعت حرکت می کند.

مدل F Sport یک طراحی کمی تهاجمی و برخی از لوازم داخلی را تصویب کرد، اما همچنین برخی از تغییرات سخت افزاری. تنظیم تعلیق شده در کنار آن وجود دارد و شما حتی می توانید آن را با تعویض متغیر Adaptive Variable ایجاد کنید تا هر زمان تغییر خطوط یا چرخش به حداقل رسیده باشد.

لکسوس بعد از اولین نمایشگاه ژنو در نمایشگاه خودرو ژنو، تولید این خودرو را از پاییز امسال آغاز خواهد کرد و از ماه دسامبر، فروش کاملی در آمریکا را آغاز خواهد کرد.

 

لکسوس UX - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
لکسوس UX – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *