اجاره خودرو - اجاره ماشین
اجاره خودرو - اجاره ماشین

مدل جدید استون مارتین Vantage 503 HP رونمایی کرد

مدل جدید استون مارتین Vantage 503 HP

به گزارش اجاره خودرو در سال ۲۰۱۸ Vantage به دنبال تحقق کامل آن است. با توجه به نشانه هایی که از DB10 جیمز باند در Specter گرفته شده است، تنها ۱۰ مورد آن به طور انحصاری برای این فیلم ساخته شده است، Vantage 2018 به طور قابل توجهی از بقیه ستون GT استون جدا شده است. Miles Nürnberger طراح داخلی بیرونی می گوید: “اگر DB11 نجیب زاده باشد، Vantage شکارچی است.

مدل جدید استون مارتین Vantage 503 HP

مدل جدید استون مارتین Vantage 503 HP

اجاره ماشین

در حالیکه نسبت پایه Vantage از یک کوپه جلوی موتور با سقف کمربند کمتری را حفظ می کند، به نظر می رسد قهرمانانه تر و ورزشی تر از سلف خود است. به نظر می رسد که Vantage به صورت ناهار در زمین لگد زده است.

کروک مشخص شده، بر خلاف خطوط سفارشی سفید که از پشت صحنه کارتون سوپرمن خارج می شود، از سمت چپ بزرگ سمت چپ خودرو گسترش می یابد و سپس در اطراف درب های کوپه به سمت کوچه های عضلانی Vantage فرو می رود. هنوز در حال ایستادن است، به نظر می رسد که این قانون در ۴۸ کشور شکست خورده است.

تمام عناصر آیرودینامیکی در طراحی ساختاری Vantage بطور یکنواخت در آمده اند، به این معنی که هیچ چیز برای راه اندازی وجود ندارد و هیچ بیت اضافی وجود ندارد.

مدل جدید استون مارتین Vantage 503 HP

مدل جدید استون مارتین Vantage 503 HP

اگر قسمت جلویی Vantage در محوطه قرار داشته باشد، پس عقب در حالت کامل طاووس قرار دارد. تمام عناصر آیرودینامیکی در طراحی ساختاری Vantage بطور یکنواخت در آمده اند، به این معنی که هیچ چیز برای راه اندازی وجود ندارد و هیچ بیت اضافی وجود ندارد. یک عقب پیچیده عقب کنترل آشفته را از لاستیک ها و با کمک splitter جلو و پانل های ژل سمت، در نظر گرفته شده برای کمک به ایجاد نیروی قابل توجهی قابل توجه است.

با وجود اینکه دو اینچ کوتاهتر از پورشه ۹۱۱ است، فاصله دوچرخهی Vantage تقریبا ۱۰ اینچ طولانیتر از کنونی Carrera نسل ۹۹۱ است. فاصله بین دوچندۀ بلند و بلند و کوتاه، باعث می شود Vantage به طور منظم ریشه داشته باشد – و به همین معنی است که در داخل کابین اتاق زیادی وجود دارد.

داخلی Vantage جدید دارای یک ویژگی کابین خلبان است، با همه چیز از درها به داشبورد مجسمه در مد یک شکل از مداد دور از راننده، مانند دیوار موج دار در ساختمان فرانک ژی مدرن است. این فضای منفی بیشتری در داخل خودرو ایجاد می کند و راحت تر به راننده بلندتر می رسد.

DB10 سفارشی Bond نیز از ستون مرکزی و کنسول الهام گرفته است که هنگامی که عناصر افقی را به بیشتر از یک پیکربندی آبشار منتقل می کند، از جمله دکمه های انتقال که در یک خوشه سه گانه کارآمد قرار گرفته اند، حرکت می کند. حتی فرمان به طور کلی در پایین شل شده است، دادن راننده اتاق سقف.

مدل جدید استون مارتین Vantage 503 HP

اجاره خودرو تهران

توزیع وزن در ۵۰/۵۰ خنثی و ۴٫۰ لیتری V8 بیت توربوشارژ قرار دارد که نزدیک به وسط ماشین به عنوان جدیدترین شاسی آلومینیومی است که برای اولین بار در DB11 دیده می شود. با یک ساختار یکپارچه پرچین و ساخت هواپیما و همچنین زیربنای عقب یکپارچه، سفتی پیچشی گفته شده است که به شدت بر پیشرفت خروجی بهبود یافته است.

موتور فوق العاده مرسدس AMG، مخصوصا برای نیازهای Vantage، باعث ایجاد ضربان قلب این موجود می شود. نقشه برداری موتور، نقشه برداری سوخت، نقشه کشی جعبه دنده، و تنظیم اگزوز، همه به Vantage منحصر به فرد است. این باعث می شود ۵۰۳ اسب بخار، که ۸۰ بیشتر از آخرین V8 Vantage GT و ۵۰۵ پوند گشتاور است. و در ۳،۳۷۳ پوند، Vantage جدید حدود ۳۰۰ پوند کمتر از سلف خود، برای نسبتا قدرت به وزن بسیار بهبود یافته است. استون مارتین می گوید که زمان ۰ تا ۶۰ مایل در ساعت باید ۳٫۶ ثانیه با سرعت بالای ۱۹۵ مایل در ساعت برسد.

نسبت سرعت چرخشی کوتاهتر در انتقال اتوماتیک هشت سرعته ZF جدید بدین معنی است که Vantage از طریق آنها سریعتر و هموارتر می شود. بعضی اوقات پس از تحویل اولیه Vantage در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸، یک نسخه انتقال کتابچه ای در دسترس خواهد بود و در حالی که صرفا گمانه زنی در این باره است، ما شرط بندی هایی را در اختیار داریم که نسخه ای از هفت سرعته از خروجی V12 Vantage خواهد بود. S.

مدل جدید استون مارتین Vantage 503 HP

Vantage جدید دارای یک دیفرانسیل عقب الکترونیکی است که برای اولین بار از استون مارتین استفاده می شود. e-diff به سیستم کنترل ثبات اشاره می کند و گشتاور ارسال شده به هر چرخ عقب را به صورت الکترونیکی تغییر می دهد. با اضافه کردن به تجربه راننده، هر دو کشش و کنترل ثبات را می توان به طور کامل خاموش اگر مورد نظر. برای اطمینان از این که ماشین به عنوان بازیگر به عنوان امکان پذیر است، مهندسان تنظیم نقشه گشتاور بر روی جاده های برف و یخی در سوئد را تنظیم کرد. ما ایده لغزیدن این چیز را در برف دوست داریم. خوب ما یک دفتر دیترویت داریم …

معماری تعلیق در جلوی دوچرخه دوبل همانند DB11 است، فقط برای احساس سخت تر، احساس ورزشی بیشتر تنظیم شده است. و Vantage در حال حاضر کفش Pirelli P-Zero را می پوشد. یا ترمزهای چدن یا فیبر کربن در دسترس هستند.

وقتی که در مورد V12 در جاده سوال شد، استون مارتین ادعا می کند در حال حاضر هیچ گزینه در کار وجود دارد. یکی از پرسنل روابط عمومی می گوید: “ما حتی مطمئن نیستیم که اگر (V12) مناسب باشد”. خواهیم دید.

Vantage جدید، که در قیمت ۱۴۹،۹۹۵ دلار قیمت دارد، بخشی از مرحله دوم برنامه قرن دوم استون مارتین پس از معرفی DB11 است. بعدا در خط: جایگزین کنونی Vanquish با نسخه جدید در برخی از سال ۲۰۱۹ است. فراتر از آن، توسعه نمونه کارها با DBX استون مارتین را به قلمرو ناشناخته اما ضروری، SUV ارسال می کند. گفته می شود خودروی جدید با نام تجاری Mid-engine در بال های خود، در کنار سرمایه گذاری مجدد در مارک Lagonda، و RapidE الکتریکی به سرعت شرکت را به فضای الکتریکی تبدیل می کند.

اجاره ماشین تهران

مدل جدید استون مارتین Vantage 503 HP

اگر یک شکایت عمده از نام تجاری بریتانیا این است که تفاوت ماهرانه بین مدل های استون مارتین کافی نیست، در سال ۲۰۱۸ Vantage مشتاق است تا هر سوء تفاهم را روشن کند. و اگر آن را به عنوان خوب به نظر می رسد، ما فروخته می شود.

پایان مقاله / مدل جدید استون مارتین Vantage 503 HP

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *