مراکز معاینه فنی خودروها سه شیفته می شوند - اجاره خودرو طباطبایی

مراکز معاینه فنی خودروها سه شیفته می شوند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از با اشاره به زمان اجرای سراسری طرح معاینه فنی خودروها در شهر تهران گفت : از آذر ماه در سطح شهر تهران کلیه خودروهای فاقد معاینه فنی توسط دوربین های ثبت تخلفات کنترل و جریمه می شوند.

سردار سید تیمور حسینی افزود : طبق مصوبه شورای عالی ترافیک کشور ثبت تخلفات خودروهای فاقد معاینه فنی از ۱۵ شهریور ماه آغاز شده است.

وی در خصوص اجرای طرح معاینه فنی خودروها به صورت ارشادی تا اول مهر ماه تصریح کرد : در ابتدا طرح به صورت ارشادی به شهروندان اطلاع رسانی گردید لذا خودروهای فاقد معاینه فنی در محدوده زوج و فرد توسط دوربین های پلاک خوان رصد گردیده و از اول مهرماه به صورت رسمی جریمه شده اند.

وی در ادامه افزود: کلیه مراحل اخذ معاینه فنی در مراکز به صورت مکانیزه و هوشمند صورت می گیرد.

حسینی با اشاره به مراجعه شهروندان به مراکز معاینه فنی ابراز کرد: خوشبختانه اجرای طرح LEZ با استقبال قابل قبولی از سوی شهروندان همراه بوده بر همین اساس برای سرعت بخشیدن و همچنین کاهش معطلی در صف هماهنگی های لازم انجام شده تا کلیه مراکز به صورت سه شیفت به شهروندان خدمات رسانی کنند.

وی همچنین در خصوص چشم انداز آتی در اجرای طرح معاینه فنی خودروها گفت : جایگزینی روش های سنتی و قدیمی با روش های جدید و استفاده از ابزارهای روز به طور قطع اثر بخشی بیشتری در روند کاهش تخلفات و همچنین کاهش آلودگی هوای تهران دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *