مرسدس بنز از برنامه خود برای سال آینده خبر داد - اجاره خودرو طباطبایی

مرسدس بنز از برنامه خود برای سال آینده خبر داد

مرسدس بنز آمار عملکرد خود در نیمه ابتدایی سال را منتشر کرد و هم چنین اطلاعاتی از خط تولید خود برای سال ۲۰۱۷ را نیز ارائه داد.

مدل های قبل توجه در این برنامه فیس لیفت کلاس S و کراس اوور کامپکت GLA هستند. این خودروها در سال ۲۰۱۷ عرضه می شوند در حالی که اواخر سال جاری شاهد عرضه کلاس E کوپه و All-Terrainخواهیم بود.

مرسدس بنز نسل کنونی کلاس S را در سال ۲۰۱۴ معرفی کرد که موفقیت چشم گیری برای این خودروساز در پی داشت. ۱۰ سبک بدنه از این مدل پرچم دار به همراه چندین گزینه موتور عرضه شد. تصاویر فاش شده نشان می دهند که تغییرات ظاهری زیادی برای این خودرو در نظر گرفته نشده و صرفا به روز رسانی هایی در بسته روشنایی آن اعمال خواهد شد. هم چنین می توان انتظار داشت تکنولوژی هایی جدید به همراه کابینی به روز شده با آپشن های لوکس تر برای این مدل ارائه شود.

زمانی که GLA عرضه شد به عنوان کوچک ترین کراس اوور این خودروساز شناخته شد. این خودرو مدلی موفق محسوب می شود چرا که پس از کلاس A دومین محصول پرفروش در خط تولید MFA است. گمان می رود تغییرات ظاهری این خودرو اندک و شامل به روز رسانی هایی در بسته روشنایی و رینگ ها باشد. کابین این خودرو نیز لیست تجهیزاتی به روز شده خواهد داشت که شامل نمایشگر لمسی بزرگ تر و بسته های ارتقایی جدید تودوزی می شود.

جدیدترین نسل کلاس E سال گذشته عرضه شد و مرسدس به تدریج سبک های بدنه جدیدی را برای این سدان متوسط معرفی می کند. نسخه های سدان و استیت این خودرو اکنون در حال فروش هستند در حالی که نسخه های کوپه و All-Terrain آن سال آینده عرضه خواهند شد. مدل های کوپه و کابریولت این خودرو از موتورها و زیرساخت های مشترک با سدان آن بهره خواهند برد. گمان می رود هر دوی این مدل ها نسخه های AMG و دیزلی نیز داشته باشند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *