مرسدس بنز کلاس S - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس بنز کلاس S - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز کلاس S مدل ۲۰۱۸

مرسدس بنز کلاس S

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی دلیل بسیاری وجود دارد که کلاس مرسدس بنز S کلاس پایینی برای اتومبیل های لوکس محسوب می شود. کیفیت مناسب و کیفیت آن کامل است، کاسه ای قدرتمند آن، و کابین آن با ویژگی های لوکس ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های موجود امروزه بسته بندی شده است. علاوه بر این، مرسدس بنز به طور منظم گل سرسبد معتبر خود را با آخرین و بزرگترین به روز رسانی. کسی که کسی است مسافر منظم در این سدان کلاس جهانی است و این انتخاب آسان برای خریداران است که برای چیزی جز بهترین راه حل نیست. بله، آن گران است، اما همان طور که می گوید، شما چیزی را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید و هرگز درست تر از آن چیزی است که در مورد S-Class صحبت می کنید.

مرسدس بنز کلاس S

 

مرسدس بنز کلاس S - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس بنز کلاس S – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

با وجود تفاوت های بی نظیر ظریف، S-Class 2018 نسبت به مدل ۲۰۱۷ کاملا تازه به نظر می رسد. V-4 و ۴٫۷ لیتری V-12 و ۶٫۰ لیتری V-12 در سال جاری جایگزین V-6 توربوشارژر با موتور توربوشارژ ۳۶۲ اسب بخاری (S450 با نام تجاری) و ۴٫۰ لیتری V-8 توربوشارژر با دو توربو ۴۶۳ اسب بخار نشان S560). V-12 در مرسدس AMG S65 و مرسدس مایباخ S600 زندگی می کند، هر دو جداگانه بررسی می شوند. مدل هیبریدی plug-in سال گذشته که S550e نامیده می شود، قطع شده است. در نهایت S560e جایگزین آن خواهد شد، که تنها محدوده رانندگی الکتریکی را فراهم می کند. تعلیق جدید اختیاری فعال اجازه می دهد تا کلاس S به ۲٫۷ درجه به نوبه خود برای کاهش کمبود مسافر کمک کند. در داخل، ساکنان با ویژگی جدید جدید مرسدس بنز Energizing Comfort را معرفی می کنند که هدف آن ارتقاء شغل ها را با جذب تمامی پنج حس خود می داند. فرمان جدید کنترل های به روز شده برای کنترل کروز و سرگرمی را فراهم می کند، در حالی که یک پد استاندارد جدید شارژ بی سیم برای دستگاه های هوشمند سازگار، محل اقامت در کنسول مرکز را می گیرد. S-Class نیز از یک نمایشگر دیجیتال و صفحه نمایش اطلاعاتی به روز شده بهره می برد که شامل دو صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی اس

مرسدس بنز کلاس S

انتخاب سال گذشته S550 بود که دیگر وجود ندارد. جای آن S560 است که توسط یک ۴٫۰ لیتری V-8 با دو توربوشارژر طراحی شده است. ما این موتور را توصیه می کنیم اگر نه برای S450 جدید و نه با دو موتور توربو V-6 بسیار کارآمد تر است. با وجود قیمت بالای ۹۰۸۹۵ دلار، S450 با وجود جایگاهش در نردبان پایین S-Class، قیمت آن بسیار گران است، بنابراین ما می توانیم گزینه های سبکتری داشته باشیم. با این حال، ما بسته ۲۲۵۰ دلاری درایور را برای تجهیز کلاس S انتخابی ما با قابلیت رانندگی نیمه مستقل جدید، که نیاز به اضافه کردن بسته حق بیمه برای ۵۰۰۰ دلار، در نظر می گیریم:

• ماساژ صندلی های جلو با گرما و تهویه
• ویژگی پارکینگ خود را با دوربین بیرونی ۳۶۰ درجه
• آفتابگیرهای جانبی جانبی برای صندلی عقب
• ورود بدون کلید و فشار دکمه شروع

در ۹۸۱۴۵ دلار، ما S450 دارای موتور مجهز و دارای چرخ دنده عقب یکی از راحت ترین و تکنولوژیکی ترین سدان های موجود در بازار امروز است. درایو تمام درایو در دسترس است، اما قیمت را با قیمت ۳۰۰۰ دلار و بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار از نظر روانشناختی ناراحت کننده تحریک می کند.

ت که در یک صفحه نمایش یکپارچه قرار گرفته است. Apple CarPlay و Android Auto در حال حاضر هر دو ویژگی های استاندارد هستند. در خارج، S-Class یک گیربکس جدید، یک سپر جلو تجدید شده با مصرف بیش از حد تندرستی هوا و چراغهای LED جدید دریافت می کند. تکنولوژی تسهیلات برای اولین بار با کلاس E معرفی شد، S-Class در حال حاضر همان تکنولوژی رانندگی نیمه مستقل را ارائه می دهد اما با استفاده از برخی از ویژگی های هوشمند مانند قابلیت تغییر خودکار خط و توانایی استفاده از داده های نقشه برای آماده سازی گوشه ها، تقاطع ها و تقاطعات.

یک انتقال اتوماتیک نه سرعته، واحد هفت سرعته را در S550 مجهز به V-8 جایگزین کرد. مرسدس بنز هوشمندانه سحر و جادو آسمان کنترل متغیر سقفی sunroof در کلاس S به عنوان یک ویژگی اختیاری عرضه شد.

موتور :
هر ساله S کلاس شما با یکی از دو موتور کلاسیک صاف و قدرتمند در دسترس است: یک موتور ۳٫۰ لیتری V-6 توربوشارژر ۳۶۲ اسب بخاری و یک موتور ۴٫۰ لیتری V-8 با دو توربوشارژر ۴۶۳ اسب بخار. سابق با نشانهای S450 فروخته می شود، و دوم S560 را بر روی صندلی خود می پوشد.

موتورهای V-8 و V-12 سال گذشته با عرضه جدید V-6 و V-8 جایگزین شده اند. V-12 در زیر کاپوت مرسدس AMG S65 و مرسدس مایباخ S600 زندگی می کند و اکثر خریداران S450 یا S560 از قدرت کمتری برخوردار نیستند. شتاب در هر دو موتور دیگر ثابت است. با V-6، با این حال، S کلاس کمی از سرعت رقبای اصلی مانند BMW 740i و Cadillac CT6 است.

مرسدس بنز کلاس S ۲۰۱۷ 
موتورهای V-8 و V-12 به فراتر از شمارنده و شمار خروجی های سیلندرشان به موتورهای هیدرولیکی مختلف متصل می شوند. V-12 (و هیبریدی پلاگین S550e) تنها می تواند با چرخ های عقب و هفت سرعته اتوماتیک زوج شود، در حالی که V-8 با استفاده از اتوماتیک ۹ سرعته و اختیاری ۴Matic را در اختیارتان قرار می دهد. هر تکرار از یک توقف با یک حرکت لوکوموتیو شتاب می گیرد و تنها یک اشاره از انقباض اگزوز به داخل داخل آن از طریق مهر و موم متراکم بدن و عایق می شود.

اقتصاد سوخت :
S-Class برای وزن حدود ۵۰۰۰ پوند نسبتا کارآمد است و هر دو موتور V-6 و V-8 از رقبای خود در رتبه بندی EPA فراتر می روند. در آزمایش ما، اقتصاد سوخت بزرگراه S-Class بسیار خوب بود، با پایه S450 ارائه بهترین بهره وری سوخت و یکی از بالاترین محدوده برآورد شده بزرگراه ها از وسایل نقلیه ما تا کنون آزمایش شده است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

مرسدس بنز کلاس S - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس بنز کلاس S – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

با دو موتور جدید دوگانه توربوشارژ در سال ۲۰۱۸ – V-6 و V-8 – بهره وری سوخت S-Class به طور چشمگیری از مدل های V-8 و V-12 در سال گذشته تغییر کرده است. رتبه بندی EPA در سراسر هیئت مدیره افزایش یافته است، و دو مورد از سه مدل مورد آزمایش ما نتایج خوبی را به دست آوردند. هیبرید plug-in S550e برای سال ۲۰۱۸ متوقف شده است، اما در نهایت با S560e جایگزین خواهد شد، که انتظار می رود که فاصله دور رانندگی طولانی تر باشد. جزئیات در مورد این مدل و دسترسی به آینده آن در این زمان ناشناخته است.

S450 و S450 4Mati جدید که هر دو توسط یک موتور ۳٫۰ لیتری V-6 با دو توربوشارژر تولید شده اند، در آزمایش های ما نسبت به EPA رتبه بندی شده اند. S450 دارای چرخ دنده عقب تقریبا توان اقتصادی سوخت خودرو و ۷۱۰ مایل رانندگی باورنکردنی را ارائه می دهد. S560 مدل V-8 با امتیاز ۱ درصدی به دست آمد و با مدل S550 که سال گذشته در آن جایگزین شده بود، به میزان قابل توجهی ۲۷ مایل در دقیقه رسید.

ما تست اقتصاد سوخت خود را در تلاش برای تکرار چگونگی اکثر مردم در بزرگراه رانده ایم. روش ما شامل یک حلقه ۲۰۰ میلی متری در مسیر بزرگراه I-94 میشیگان می باشد. ما یک GPS با سرعت ۷۵ مایل در ساعت را نگه می داریم و از کنترل کروز تا آنجا که ممکن است، تقلید می کنیم که چگونه بسیاری از رانندگان در طی سفرهای طولانی رفتار می کنند.

یک ۲۰۱۵ S550 از یک محدوده تست بزرگراه ما ۲۷ مگا پاسکالی باور نکردنی است. (هنوز باور نکردنی است، این رقم فقط در مقایسه با دیگر سدان های لوکس بزرگ و قدرتمند بسیار مقرون به صرفه است.) اگر چه ما S550e را در حلقه بزرگراه ما آزمایش نکرده ایم، مدل ۲۰۱۵ که در آن ما داده های اقتصاد سوخت موتور مخلوط را به دست آوردیم ۲۰ mpg؛ همان S550 که ۲۷ مایل در دقیقه بر روی تست بزرگراه بود، به طور متوسط ​​فقط ۱۵ مایل در هکتار در رانندگی مشابه مخلوط شد. اساسا، هیبرید و ۱۲ مایل از محدوده رانندگی الکتریکی تنها ممکن است برای صاحبان که وقت خود را در ترافیک شهر صرف می کنند، سودمند باشد، در صورتی که کمک های الکتریکی برای کاهش مصرف سوخت بیشتر از آنکه در بزرگراه انجام شود، بیشتر باشد، در حالی که cruisers های طولانی از S550 V-8 و راندمان آزادراه طولانی مدت قدردانی میکنیم.

عملکرد و رانندگی:
مرسدس بنز به نوعی لیموزین لوکس خود را با عملکرد فوق العاده ای به ویژه در فرم V-8 تحریک می کند. بقیه راندمان رانندگی آن به همان اندازه عالی است.

جدید V-6 و ۳٫۰ لیتری توربو شارژر با ۳۶۲ اسب بخار و ۴٫۰ لیتری V-8 با دو توربوشارژر ۴۶۳ اسب بخار جایگزین V-8 و V-12 در سال گذشته شده اند (V-12 همچنان در دسترس است مدل های AMG و Maybach). نسخه جدیدی از تعلیق فعال که مرسدس بنز با نام Control Magic Body Control اختیاری است؛ این می تواند کلاس S را تا ۲٫۷ درجه به نوبه خود برای افزایش راحتی مسافرین بچرخاند و راه را برای پیشبرد بهتر رانندگی در امتداد مسیر، فراهم می کند و حتی سواری را بیشتر می کند.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

مرسدس بنز کلاس S - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس بنز کلاس S – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

مرسدس بنز کلاس S

شتاب
در پدال گاز S550 ایستادن و صدای بوقلمون در پشت تایرهای عقب قرار می گیرد و از سوراخ خارج می شود مانند یک قایق سواری که در بالای آب پرش می کند. ما زمان ۴٫۴ تا صفر تا ۶۰ مگاوات ساعت نه تنها بهترین در میان سایر سدان های لوکس لس آنجلس است، بلکه در مقایسه با چیزهای کوچکتر از اتومبیل های ورزشی پر از رکورد سریع است. ما S600 12 سیلندر را آزمایش نمیکنیم، اما عدم کشش چرخ دنده، وزن بدنه سنگین تر و صرفه جویی کم در مقایسه با S550، ما را به این باور می رساند که کمی شتاب بیشتری به ۶۰ مایل در ساعت خواهد داشت. S550e شگفت انگیز است و شتاب به ۶۰ مایل در ساعت فقط ۰٫۵ ثانیه در پشت S550 هشت سیلندر است.

تصور کنید، اگر شما می خواهید، سواری ایده آل لوکس ماشین: راحت با اشاره کوچک ترین شناور، بدون هیچ گونه قربانی برای امن حمل و نقل و یا کنترل خودرو. این تعلیق S-Class است که استاندارد صنعت خودروهای لوکس بزرگ است. هر کلاس S استاندارد با یک تعلیق هوا و دمپرهای انطباقی با توانایی انتخاب حالت Comfort یا Sport می باشد. (هر حالت دارای تنظیم خاصی برای فرمان، موتور و انتقال است.) هیچ اندازه پنهانی بنز وجود ندارد، اما ماشین با توجه به لایهای متوسط، خوب و واکنش نشان می دهد.

ترمز مرسدس بنز کلاس S
عملکرد ترمز در کلاس کمتر از حد متوسط است. پدال ترمز همانند سایر کنترل های اولیه S کلاس، بیشتر احساس راننده را از بین می برد و از طریق یک سیکل طولانی و نرم و آرام، تغییر می کند. CT6 Cadillac دارای حس خوب و محکم تر است، اگر چه حداقل پدال بنز به حتی کوچکترین ورودی پاسخ می دهد. نگاهی به هیبرید پلاگین S550e؟ توجه داشته باشید که پدال ترمز آن از پاسخ ناسازگار رنج می برد و دشوار است به طور مداوم در اطراف شهر.

داخلی مرسدس بنز کلاس S :
تعداد زیادی از خودروهای داخلی بسیار گرانبها وجود دارد که ما ترجیح می دهیم از S-Class باشد. کابین معاصر و آشکار لوکس است. خریداران می توانند از مجموعه ای از پوست، چوب، و پیچیده دوخت برای صندلی ها، پانل های درب و داشبورد، و همچنین عملکرد قدرت برای صندلی های عقب و عملکرد ماساژ برای صندلی عقب جلو و عقب را انتخاب کنید. به لطف سیستم یکپارچه هوای یکپارچه هوا کنترل هوا، حتی بوی دودستانه است.

علاوه بر یک فرمان جدید که دارای کنترل دستگیره های فلزی و پد های حساس لمسی برای پیمایش از طریق منوهای سرگرمی است، در سال ۲۰۱۸، کلاس S به طور کامل تغییری نخواهد کرد. مرسدس بنز یک ویژگی جدید از ویژگی های سازمانی به نام Energizing Comfort اضافه کرده است. این سیستم با استفاده از دیافراگم رایحه عطر، نور محیط، صندلی های گرم و دستشویی، عناصر ماساژ، صداها و وسایل بصری نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش سرگرمی برای تنظیم انواع حالات، به تمام حواس ها می پردازد. هدف این است که اثرات خیره کننده ای را برای مسافران کلاس S داشته باشیم. بسته به حساسیت شما، ممکن است این ویژگی را تحریک کننده تر و حیرت انگیز تر از آنچه واقعا مفید باشد پیدا کنید.

مقایسه فضای داخلی مرسدس بنز کلاس S
تنها مرکز مجهز به عقب صندلی می تواند کمتر از کلاس اول باشد. (علاوه بر این، مرسدس بنز به خریداران S-Class اجازه می دهد تا صندلی پنجم را به طور کامل به جای مرکز کنسول مرکزی تمام کند). در مورد ابعاد داخلی بنز که شبیه رقبای آن است، توجه نکنید، زیرا همه آنها لیموزین عظیم فضا در حق بیمه نیست حق بیمه است.

ویژگی های داخلی مرسدس بنز کلاس S
سطوح منحنی، ملایم و ملایم، داخلی S-Class را به یک ارتعاش آلی و جذاب می دهد. بهترین چرم، چوب و رنگ های فلزی، طرح را تنظیم می کند و همه چیز را که می بینید یا لمس می کند لمس می کند، تضمین می کند. اطلاعات کلیدی خودرو و عملکرد اطلاعات سرگرمی در یک صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی صفحه نمایش با وضوح بالا نمایش داده می شود که یک قطعه مداوم شیشه و فاصله از طرف راننده تا مرکز ماشین. نمایش های اضافی را می توان برای پشت هر صندلی جلو برای سرگرمی سواران در پشت خریداری شده است، که البته می تواند به صندلی های ماساژ قابل تنظیم قابل تنظیم و یک کنسول سرد بین آنها – همه برای قیمت، البته.

سطح صدا داخلی مرسدس بنز کلاس S
کابین های مدرن کار بسیار خوبی از عایق بندی مسافران از سر و صدای محیط انجام می دهند، اما هیچکدام نمی توانند به طور کامل از صدای تند باد و هواپیمای بدون سرنشین صدای تایر استفاده کنند. برای اندازه گیری سطح فشار صدا در داخل کشور، ما از یک سنج سنج سنج Brüel & Kjær Type 2250-L استفاده می کنیم که در وسط ردیف اول صندلی ها در گوشه راننده قرار دارد. این دستگاه به طور خودکار ۱۵ ثانیه صدا را در دسی بل وزن با وزن A (dBA) می گیرد، در حالی که ماشین آزمایشی در ۷۰ مایل در ساعت است. (A-weighting یک استاندارد صنعتی است که قرائت های دایبل را تنظیم می کند تا بتوانند منعکس کنند که چگونه گوش انسان صدای فرکانس های مختلف را می شنوید.) ما دو اندازه گیری و نتایج متوسط ​​را انجام می دهیم. ما همچنین با دروغ سنجهای اطلاعات مبتنی بر GPS ما را برای اشتباهات سرعت سنج درست می کنیم. شایان ذکر است که دسی بل یک واحد لگاریتمی است، بنابراین امتیاز ۴۰ دسیبل دو برابر فشار صدا ۲۰ دسیبل نیست؛ فشار ۱۰ برابر فشار صدا است. افزایش شش دسیبل فشار تقریبا دو برابر شده است.

S-class در یک کلاس پر از سدان آرام و صاف سواری، خاموش ترین، با ۶۶ دسی بل نجومی با سرعت ۷۰ مایل در ساعت است. این برجسته است و باعث خستگی در درایوهای طولانی می شود.

صندلی و ارتفاع قدم زدن
برای اندازه گیری دقیق ارتفاع صندلی – فاصله از جاده تا راننده راننده – از یک ماشین H-Point (HPM)، یک دستگاه دقیق مهندسی که توسط SAE International به بازار عرضه می شود، استفاده می شود. این ابزار چند منظوره در ارتباط با یک دستگاه لیزر، عرض و موقعیت انسداد مواجهه با ابعاد سقف را نشان می دهد (نقاط کور). ما ابزار اندازه گیری HPM و لیزر طول جاده ای را که توسط کاپوت و همچنین جاده ای که توسط تنه یا چوبه بسته شده (از طریق آینه عقب دیده می شود) تعیین می کند.

امکانات اطلاعاتی
هر کلاس S دارای دو نمایشگر ۱۲٫۳ اینچی، دکمه COMAND و صفحه لمسی و ناوبری است. تلفن های همراه مانند تلفن بلوتوث و اتصال صوتی، اطلاعات ترافیکی در زمان واقعی، ۱۰٫۸ گیگابایت حافظه داخلی و سیستم صوتی ۵۹۰ وات استاندارد هستند. یک ناامیدی این است که Apple CarPlay و Android Auto حتی بعنوان گزینه ها در دسترس نیستند.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

مرسدس بنز کلاس S - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس بنز کلاس S – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

با تشکر از دستگیره چرخشی COMAND setup و عدم کنترل حساس به لمس بر روی صفحه نمایش، آن را به سرعت به ورودی پاسخ. با استفاده از دستکش لپ تاپ سیستم که فقط در پشت دستگیره قرار دارد، می توانید زمان انتظار را بیشتر کنید.

اطلاعات سرگرمی:
در پشت صفحه نمایش چشمگیر چشمگیر و صفحه نمایش بزرگ خود را از دو نمایش ۱۲٫۳ اینچ – سیستم COMAND S کلاس پیچیده است و دارای توانایی برای غرق شدن کاربران است. ساختارهای منو به اندازه کافی ساده هستند، اما تعدادی از توابع و گزینه های آنها را تحسین می کنند. پنج گزینه کنترل برای مرور سیستم وجود دارد از جمله یک دکمه کنترل اصلی، یک پد لمسی حساس در کنار آن دکمه، کلید های میانبر سخت به کلید های منو در داشبورد، کنترل فرمان چرخان و دستورات صوتی است.

امتیاز گارانتی:
مرسدس بنز چهار سال / ۵۰،۰۰۰ مایل ضمانت بهتر از متوسط صنعت است در عین حال تنها با آنچه مارک های لوکس دیگر ارائه می دهد، و آن را از پوشش Genesis G90 کوتاه تر است. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که شما باید در مورد ضمانت ها بدانید، اینجا را مطالعه کنید.

پایان مقاله / مرسدس بنز کلاس S

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *