مرسدس بنز AMG 53 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG 53 رونمایی شد

مرسدس بنز AMG 53

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی یکی از برجسته ترین مرسدس بنز CLS-2019 مرسدس بنز جدید هیبریدی خفیف آن است. موتور ۳/۶ لیتری توربوشارژر مستقیما با یک تنظیم “EQ Boost” همراه است که از یک موتور الکتریکی کوچک برای ارائه رانش اضافی و برای اجرای سیستم الکتریکی ۴۸ ولت استفاده می کند. این واقعا شیرین است – من یک چرخش کوتاه در S500 اروپایی با این نیروی ترمز گرفتم و می توانم تأیید کنم که آن صاف و ابریشمی است و قدرت زیادی را عرضه می کند. اما البته همیشه برای قدرت بیشتر وجود دارد. مدل جدید مرسدس AMG 53 را وارد کنید.

مرسدس بنز AMG 53

 

مرسدس بنز AMG 53 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG 53 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

AMG 53 با استفاده از سدان کلاس CLS، کوپه E-Class، و کلاس E-Class، AMG 53 از همان موتور ۳٫۰ لیتری Inline-6 ​​استفاده می کند، با افزایش توربو بیشتر برای افزایش تولید کلی. CLS450 استاندارد ۳۶۲ اسب بخار و ۳۶۹ پوند فوت گشتاور را با این موتور تولید می کند، به علاوه ۲۱ اسب بخار و ۱۸۴ پوند فوت دیگر از موتور الکتریکی. اما در CLS53، تعداد خروجی ها به ۴۲۹ اسب بخار و ۳۸۴ پوند فوتون افزایش یافته است، هرچند رتبه بندی موتور موتور تغییری نکرده است. مرسدس می گوید CLS53 با حداکثر ۶۰ مایل در هر ساعت در فقط ۴٫۴ ثانیه صعود خواهد کرد.

همانطور که برای مدل E-Class، AMG E53 نشان دهنده افزایش سالم قدرت در ۳۲۹ اسب بخار E400 و گشتاور ۳۵۴ پوند فوت است. جهنم، حتی از AMG E43 396 اسب بخاری استفاده می کند. این اولین بار است که مرسدس نسخه کامل AMG کوپه E-Class و Cabriolet را ارائه می دهد و صادقانه با توجه به تلاش شرکت AMG برای همه چیز، من تعجب می کنم که این مدت طولانی است.

مدل AMG 53 همه از یک انتقال ۹ سرعته دو کلاچ استفاده می کند و از طریق سیستم مرسدس ۴Matic + تمام چرخ دنده، قدرت را به زمین می فرستد، که می تواند در حالت تمام درایو عقب برای کارآیی بهتر اجرا شود (متاسفم، حالت رانندگی اینجا نیست ) مدل های AMG CLS53 نیز تعدادی از فن آوری های کمک رانندگی را از گل سرسبد S-Class از جمله فعال ترمز کمک، Active Steering Assist، Active Speed ​​Limit Assist، کنترل کروز انطباقی و بسیاری دیگر به دست می آورند. تمام خودروهای AMG 53 دارای یک تعلیق هوا، با تنظیمات Comfort، Sport و Sport + ساخته شده به حالت های درایو Dynamic Select.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

مرسدس بنز AMG 53 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG 53 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

مدل های AMG 53 مدل های جدید را طراحی کرده اند و رادیاتور دوتایی در کروم نقره ای به پایان رسیده است، چیزی که مرسدس می گوید معمولا برای مدل های AMG V8 محفوظ است. دمپایی های دوگانه پشتی نیز یک نشانه طراحی جدید هستند.

در مورد آینده خط AMG 53، سخت است بگویم که در آن گسترش خواهد یافت. گزارش شده است که S-Class بزرگتر مدل S53 نخواهیم داشت، اگر چه من می توانستم به راحتی AMG 53 را به تمامی Mercs جدیدی که موتور جدید مستقیم شش را دریافت می کردند، ببینم. تا آنجا که من نگران هستم، بیشتر شادتر است.

کلیک کنید در زیر برای خواندن مرسدس بنفش مطبوعاتی در مورد AMG 53 مدل، که رسما در این هفته در نمایشگاه بین المللی خودرو در آمریکای شمالی در دیترویت آغاز شده است.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG 53 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG 53 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *