مرسدس بنز AMG GLB 35

مرسدس بنز AMG GLB 35 مدل ۲۰۲۰

مرسدس بنز AMG GLB 35

ما مهندسان مرسدس بنز را بررسی کرده ایم و رانندگان را آزمایش می کنیم که آینده GLB کلاس SUV را برای مدت زمان زیادی در اختیار دارند. انتظار میرود که این دستهبندیهای جمع و جور، در نهایت در تابستان امسال به طور رسمی معرفی شوند اما اپلیکیشن Merc که در اینجا جذب شده است، ممکن است در معرض نمایش قرار نگیرد. این به این دلیل است که این استاندارد GLB-Class استاندارد نیست، اما مدل AMG پرشده است.

مرسدس بنز AMG GLB 35
مرسدس بنز AMG GLB 35

اجاره مرسدس بنز

به طور خاص، ما معتقدیم این خودرو مرسدس-AMG GLB 35 است و با وجود تمام مشاهدات GLB، این تنها دومین بار است که ما مدل عملکرد بالا در جاده ها را جاسازی کردیم. تفاوت AMG سخت نیست – چرخ ها و ترمزهای عظیم یک عرضه ی مرده است، اما پوشش های کامو به جلو همچنین فیشی جلو جلو تیز و پنجره ی Panamericana را پنهان می کند. در عقب، شما همچنین می توانید خروجی های AMG علامت تجاری را مشاهده کنید، اگرچه مرسدس تلاش می کند تا آنها را با کمی کمو پنهان کند. طبیعت مادر نیز با برخی از برف های به خوبی در کنار هم قرار می گیرد.

مرسدس بنز AMG GLB 35
مرسدس بنز AMG GLB 35

کلاس GL-Class با استخراج استخوان هایش با کلاس A از شکل جعبه ای خود برای ایجاد فضای مسافری بیشتری در پلتفرم MFA2 کامپکت استفاده می کند. به همین ترتیب، آن را نیز باید به اشتراک قدرت A-Class، که در مورد AMG باید معادل یک موتور ۲٫۰ لیتری توربوشارژ از A35، که ۳۰۲ اسب بخار (۲۲۵ کیلووات) رانندگی تمام چهار چرخ است. انتقال کلاچ دوگانه هفت سرعته باید جعبه دنده انتخابی باشد و البته GLB 35 یک مدل تعلیق را برای اضافه کردن برخی از حرکت های ورزشی به SUV دریافت می کند.

مرسدس بنز AMG GLB 35
مرسدس بنز AMG GLB 35

ما می دانیم AMG همچنین طراحی یک مدل A45 ذهنی A-Class را با ۴۰۰ اسب بخار ۲۸۹ کیلو وات می کند، بنابراین تکامل نهایی کلاس GLB می تواند یک ماشین مشابه را ببیند. کارخانه شایعه در آن قسمت هنوز خاموش است، اما ما می دانیم GLB 35 در حال آمدن است. روش استاندارد در مرسدس، انتشار نسخه عملکرد چند ماه پس از آغاز مدل اصلی است و از آنجا که ما می دانیم کلاس GLB در تابستان امسال ظاهر خواهد شد، انتظار می رود GLB 35 را در اواخر امسال ببیند.

اجاره خودرو

مرسدس بنز AMG GLB 35
مرسدس بنز AMG GLB 35
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *