مرسدس بنز AMG S63 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG S63 کروک ۲۰۱۷ بررسی و نقد

مرسدس بنز AMG S63

به گزارش اجاره خودرو مدیر Dirk Fetzer می گوید، پذیرش سبک اتومبیل باقی می ماند تا اینکه AMG تصمیم گرفت تا سرمایه گذاری را در بخش فنی متمرکز کند. در نتیجه، مقدار زیادی در زیر پوشش وجود دارد: یک ۴٫۰ لیتری V8 بی توربو واحد جایگزین ۵٫۵ لیتر، ۹ سرعت گیر کلاچ مرطوب کلاچ و تعدادی از فن آوری های فانتزی که اخیرا در سالن S کلاس معرفی شده است .

به خاطر سرسختی، تغییرات بیرونی شامل صندلی های AMG پانامریکانا جدید و پیشانی جلو با جت بال، علاوه بر دامن های جدید و OLED (چراغ های نوری ال ای دی) است.

مرسدس بنز AMG S63 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG S63 – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

پنجره پانامریکا در S63 تضمین می کند که مدل به نظر می رسد متفاوت با دو مدل دیگر کلاس کابریولت S است: S560 ورودی و S65 بالاترین حد. S65 همچنین دارای یک پنجره مشبک پانامریکانا است، اما با مصرف هوای خنک کننده V شکل گرفته است، در حالی که S560 دارای یک پنجره استاندارد مرسدس بنز است.

قیمت گذاری هنوز اعلام نشده است، اما با توجه به این که معادل کوپه از ۱۲۷،۵۱۵ پوند شروع می شود و کابریولت S63 که در حال خروج است ۱۳۵،۶۷۵ پوند است، می توان انتظار داشت مدل جدید ۱۴۰،۰۰۰ پوند افزایش یابد. هنگامی که شما به رقبای خود فکر می کنید، استون مارتین DB11 و Bentley Continental GT – که به طور معمول معتبر تر از مرسدس می باشند – در قیمت یکسان قرار دارند، S63 Cabriolet برای اثبات بسیار مفید است.

شایان ذکر است که ماشین آزمون آمریکایی ما ۴ ماتیک چهار چرخ است که تنها گزینه ای برای S63 خواهد بود، مگر اینکه شما در آن زندگی کنید. در انگلستان، تنها درایو عقب در دسترس خواهد بود.

اجاره ماشین

مرسدس بنز AMG S63 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG S63 – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

ما قبلا طرفدار خروجی S63 Cabriolet بودیم و AMG توانست این مدل به روزرسانی را که در آن مورد مطلوب است بیشتر متمرکز کند و همچنین به طور گسترده ای برای همه جذاب باشد.

وزن کلاسیک ۲۱۸۵ کیلوگرم است، در مقایسه با ۱۷۶۰ کیلوگرم DB11 (هرچند Volante آینده آن کمی کندتر خواهد بود)، اما با این وجود، چیزی در مورد خم شدن آن چیزی نیست. به گفته این شرکت، DB11 بیشتر فشرده شده است – ۲۹۳ میلیمتر کوتاهتر اما گستردهتر است و کمی بیشتر در مورد آن خم شده است. این بدین معنا نیست که DB11 در حال تلاش برای کاهش تعداد افراد است.

S63 کروک همچنین یک خودرویی است که شما می توانید پای خود را پایین بیاورید و به سرعت شگفت زده شوید، به لطف ۶۱۲ اسب بخار (۲۶ اسب بخار بیشتر از مدل خروجی)، ۶۶۴lb ft گشتاور، چهار چرخ و ۹ کولر چند کلاچ اتوماتیک، اولین بار در E63 دیده می شود. این بار در ۳٫۵ ثانیه شتابزده ۰-۶۲ مایل در ساعت است. این ۰٫۵ ثانیه سریعتر از DB11 V8، ۰٫۷ ثانیه سریعتر از سلف خود و به خصوص، ۰٫۷ ثانیه سریعتر از S65 Cabriolet جدید است.

مرسدس ادعا می کند که تفاوت به طور عمده به سیستم S63 با چهار چرخ است. S65 از اکسل عقب استفاده می کند. بنابراین، برای خریداران انگلستان، که تنها S63 کروک دو نفر می گیرند، شتاب به ۴٫۲ ثانیه افزایش می یابد.

کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG S63 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG S63 – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

از سه حالت کلیدی، راحتی بیشتر توسط رانندگان مورد استفاده قرار میگیرد، مرسدس میگوید. و این حالت این است که S63 را قادر می سازد مانند یک ماشین عادی غیر AMG رفتار کند، اما فقط یک واقعا خوب است. بدترین شکایت Comfort این است که فرمان فوق العاده تیز نیست، اما تنها در مقایسه با دو حالت دیگر Sport و Sport + است. این عناصر تغییری مانند نقشه گیرندگی گیربکس، وزن فرمان، دمپر ها و پاسخ های موتور به درجه های مختلف. این در Sport + است که S63 شروع به رقابت در راه های رانندگی با DB11 می کند.

در داخل، S63 جدید کابین پهن به همراه چند افزودنی مانند sat-nav و کنترل کروز می شود. سپس برخی از گزینه های ارزش افزوده نیز وجود دارد – مخصوصا پکیج ۱۶۰۰ پیک درایور، که تمام تکنولوژی هوشمند نیمه اتوماتیک را در سالن S-Class پیدا کرده است.

ما کنترل از راه دور فعال و کمک فرمان فعال را آزمایش کردیم، که اساسا به شما اجازه می دهد (اگر قانونی بود) تا دست ها را از چرخ به مدت ۳۰ ثانیه بردارید و نه تنها می توانید سرعت و کاهش دهید بلکه چرخش را نیز دربر می گیرد. این چیزهای چشمگیر است، حتی اگر بدان معنی است که آلمانی ها فقط با تسلا روبرو هستند.

مرسدس بنز AMG S63

مرسدس بنز AMG S63 - اجاره خودرو - اجاره ماشین - کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG S63 – اجاره خودرو – اجاره ماشین – کرایه ماشین

باید یکی را خریداری کنم؟

بزرگترین معضل در اینجا، ترجیح نام تجاری است. برای بسیاری، یک بنتلی یا استون مارتین دارای اعتبار بیشتری نسبت به مرسدس بنزین است که در مقایسه با فروخته شده است.

با این وجود، این یک خودرو فوق العاده خوب است که از رقیبان خود در ارائه یک ترکیب قابل توجه از راحتی، دست زدن و سرعت برخوردار است.

برای کسانی که در کابیرولت S-Class قرار می گیرند، ارزش S560 ارزان تر نیز است. ماشین ۱۱۶۰۰۰ پوند، تقریبا به اندازه تیز است، اما ممکن است به اندازه کافی قابل احترام باشد تا بیشترین خوشبختی را حفظ کند و برای پول بسیار کمتری خرج کند.

 

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *