مرسدس بنز CLA در اولین عکس های جاسوسی

مرسدس CLA

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی در حال حاضر CLA فعلا ارزان ترین راه برای عقب رانندگی از یک سدان جدید مرسدس بنز است. این امر در اواخر امسال تغییر خواهد کرد، هنگامی که Sedan A-Class کلاس اول ایالات متحده اولین حضور رسمی خود را خواهد داشت. با کشیدن یک سدان جدید در پایین زنجیره غذایی، این شرکت با ستاره ای سه نقطه ای امکان می دهد که سبک تر CLA را به بازار عرضه کند.

مرسدس CLA

 

مرسدس CLA - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس CLA – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

بخشی از ارتقاء CLA شامل یک سوئیچ به یک سبک فوردبوک می شود همانند مفهوم AMG GT که در طی چند ماه آینده مدل تولیدی تولید خواهد کرد. منابع مرتبط با دستور کار مرسدس به خبرگزاری خودرو گفت: در مورد طرح تعدادی از تغییرات مهم در CLA، که قرار است در اواخر سال ۲۰۱۹ به ایالات متحده برسد، باید در سال ۲۰۲۰ به فروش برسد.

عکس های جاسوسی مجاور یک نمونه اولیه را حمل می کنند که به نظر می رسد مانند بدن تولید، اما با پیچ و تاب. به نظر می رسد یک لایه اضافی از استتار بر روی کلاه وجود دارد تا طرح را بهتر مخفی کند و در فیشی جلو، درست بالای پنجره مشبک، ادامه پیدا کند. این همان داستان در پشت است که خودروی آزمایشی به نظر میرسد قطعه اضافی را حمل می کند، مگر آنکه یک اسپویلر واقعا بزرگ باشد.

مرسدس ممکن است آن را کوپه چهار درب، اما CLA به طور موثر یک سدان در پایان روز است. بله، خط سقف پایین تر از آن چیزی است که Sedan A-Class در اختیار دارد (تصویر بالا در سمت راست)، اما این کافی نیست تا آن را کوپه کند. هنگامی که استتار سقوط می کند، CLA جدید احتمالا به نظر می رسد مانند CLS کاهش یافته است، که بد نیست.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

مرسدس CLA - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس CLA – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

کابین داخلی از رمز و راز نیست، مرسدس اعلام کرده است که طراحی داشبورد هفت سقفی پنج طبقه A-Class را نشان داده است. منطق به ما می گوید که در همه مدل های جمع و جور، از جمله GLB جعبه ای که احتمالا قبل از پایان دهه استفاده می شود، مورد استفاده قرار می گیرد. این اتومبیل ها می خواهند سیستم سرگرمی و سرگرمی MBUX جدید خود را با استفاده از دو صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچ صفحه نمایش دیجیتال در نسخه های با کیفیت بالا به اشتراک بگذارید.

تا آنجا که به پایه های مربوط می شود، CLA بعدی همراه با دیگر ماشین های جمع و جور همه در تکامل پلت فرم MFA سوار. در مورد هاتاکبن، که به بسته بندی بهتر تبدیل می شود که به طور قابل توجهی داخلی تر است، بنابراین انتظار می رود ارتقا مشابه برای مدل های دیگر.

مجموعه ای از موتورهای چهار سیلندر توربو شارژر، CLA را با مدل ۴۵ اینچی با برد بالا برای تولید یک دستگاه ۲٫۰ لیتری با توان بیش از ۴۰۰ اسب بخار می اندازد. همچنین گفته می شود که یک پلتفرم Hybridized A45 با عنوان “Predator” با نامحدودتر است، بنابراین ما نمی توانیم خیلی شگفت زده شویم که CLA در این مشخصات قوی ارائه خواهد شد.

با Hatchback کلاس A و کلاس سدان در سال جاری، احتمالا ما تا سال ۲۰۱۹ برای دیدن CLA جدید صبر خواهیم کرد.

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

مرسدس CLA - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس CLA – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *