مرسدس بنز CLA رونمای شد

مرسدس بنز CLA

تنها روز گذشته، زمانی که جاسوسان ما یک سری از عکس های جاسوسی را با نسل بعدی CLA مرسدس به ما فرستاد، هم اکنون همتای طولانی آن نیز دیده شده است. این راز نیست که ما طرفداران بزرگ واگن ها هستیم و حتی اگر ترمز تیراندازی بعضی از عملیات را به خاطر سبک فدا کند، هنوز هم در میان موارد مورد علاقه ما است.

مرسدس بنز CLA
مرسدس بنز CLA

اجاره خودرو بنز

به نظر می رسد که مجتمع تولیدی کامل و مجزا در خیابان های آلمان قرار داشته باشد. همانطور که در پایان ماه گذشته در یک وسیله نقلیه آزمایشی دیگر مشاهده کردیم، CLA Shooting Brake دوم نسل دیگر نیز به نمایش گذاشته خواهد شد، اما دارای یک درب عقب قابل ملاحظه ای است که شامل برخی از چراغ های عقب است.

شکل آشنا ممکن است شما را به اعتقاد برساند که طراحی بیشتر از آن چیزی است که شما می توانید آن را انجام دهید، اما هنگامی که لباس پوشیدن از بین می رود، شما یک شگفتی خواهید داشت. با مشاهده کلاس A در هر دو نوع هتشلوکه و سدان، انتظار می رود نگاه تازه ای از خودروهای کم حجم مرسدس بنز  به یک خبرنگار مستقیم در CLA / CLA Shooting Brake نیز داشته باشیم.

مرسدس بنز CLA
مرسدس بنز CLA

دلیلی کاملا منطقی وجود دارد که چرا ستاره سه نقطه ای حتی نمی ترسید داشبورد را ماسک کند، زیرا بیشتر آن ها از مدل A-Class و B-Class منتقل خواهند شد. می توان فرض کرد که برخی از تغییرات در اینجا و آنجا وجود دارد تا CLA کمی شگفت انگیز باشد، اما هیچ چیز برای نوشتن درباره خانه نیست.

ترمز و ترمزهای CLA ترمزهای غیر واقعی ترمز، از ترمزهای موتور، گیربکس و تکنولوژی از مدل جدید مرسدس بنز کامپکت استفاده می کنند. صحبت از آن، خانواده به زودی با اضافه شدن یک GLB اولین بار – به سرقت رفته است دیروز ارسال از طریق GLK ارتعاش به لطف بدن جعبه خود را.

ما احتمالا چند ماه از دور شدن از واگن جهان خبر می دهیم، زیرا منطق به ما می گوید که CLA اولین بار از آن خارج خواهد شد و پس از آن، خواهر و برادر طولانی آن، حضور ما را به ما نشان خواهد داد.

کرایه ماشین

مرسدس بنز CLA
مرسدس بنز CLA
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *