مرسدس بنز CLA
مرسدس بنز CLA

مرسدس بنز CLA مدل ۲۰۲۰

مرسدس بنز CLA

در حال شروع سال نو با مجموعه ای تازه از عکس های جاسوسی نشان می دهد نسل دوم CLA مرسدس دقیقا یک هفته از اولین در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی در لاس وگاس. نمونه اولیه نزدیک به تولید توسط خواننده Motor1.com Jakusa در Hedervar مجارستان مشخص شد، که همه چیز شگفت انگیز نیست در حالی که سدان شیک در کارخانه Kecskemét ساخته خواهد شد.

مرسدس بنز CLA
مرسدس بنز CLA

اجاره خودرو بنز

در مواردی که احتمالا آخرین نسخه از تصاویر جاسوسی با CLA تجدید نظر شده است، ما شاهد بی نظمی داخلی به نظر می رسد در مورد همان چیزی است که شما در داخل نزدیک Aed کلاس Sedan پیدا کنید. لهجه های سیاه و سفید براق و دوختن قرمز درختان کاج، در حالی که صفحه نمایش کاملا دیجیتال با یک جفت صفحه نمایش ۱۰٫۲۵ اینچ، بخشی از MBUX جدید همراه با صفحه لمسی بزرگ است.

شرکت Daimler در مورد سیستم اطلاعاتی مرسدس جدید، برنامه های خود را برای افزایش توانایی های خود در سال ۲۰۲۰ CLA اعلام کرده است، به همین دلیل است که سدان لقب نخستین آن را در نمایشگاه فناوری جشن می گیرند. همانطور که ممکن است به یاد بیاورید، این خودرو در CES در ماه جاری نمایش داده خواهد شد، زیرا مارک آلمان تصمیم دارد این نمایشگاه دیترویت را در سال جاری از دست بدهد که متأسفانه ما هیچ مدل از آئودی و BMW را نمی بینیم.

مرسدس بنز CLA
مرسدس بنز CLA

پیش بینی می شود که CLA پیش بینی شده از نظر فنی کمی بزرگتر و بزرگتر از سلف آن باشد و از سری جدیدی از موتورهای تولید شده توسط رنو معرفی شده است که در اوایل سال جاری با هتچک A-Class معرفی شده است. ما احتمالا مجبور نیستیم تا زمان زیادی را برای دیدن نسخه های AMED AMD که به عنوان عطرهای “۳۵” و “۴۵” از چندین بار توسط عکاسان جاسوسی دیده می شود، صبر کنیم.

نسخه معمولی CLA 2020 مرسدس احتمالا در نیمه دوم سال آینده فروش خواهد شد، در حالی که ما انتظار داریم شاهد تیراندازی CLA غیر استاندارد ایالات متحده نیز باشیم.

کرایه ماشین

مرسدس بنز CLA
مرسدس بنز CLA
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *