مرسدس بنز G 350 d
مرسدس بنز G 350 d

مرسدس بنز G 350 d مدل ۲۰۱۹ سوخت دیزلی

مرسدس بنز G 350 d

یک کلاس جدید مرسدس بنز G-Class جدید وجود دارد و دارای یک موتور دیزلی توربو گشتاور است. به G 350 d جدید خوش بگذرانید – یعنی، مگر اینکه در شمال امریکا زندگی کنید. این Merc مرسدس بنزین به خارج از کشور سفر نخواهد کرد و خریداران آمریکایی با قدرت ۴۱۶ اسب بخار (۳۱۰ کیلووات) G 550 را به عنوان نقطه ورود برای تفریح G-Class خواهند برد.

مرسدس بنز G 350 d
مرسدس بنز G 350 d

اجاره خودرو لوکس

این خیلی بد است، زیرا G 350 d بسیار خوب است. نمایشگر اصلی بدیهی است که موتور جدید است که شش لیتری شش است که با کمک توربوشارژر تولید ۲۸۶ اسب بخار (۲۱۰ کیلو وات) تولید می کند. مهمتر از همه، این کارخانه سنگین ۴۴۳ پوند (۶۰۰ نیوتن متر) گشتاور از ۱۲۰۰ تا ۳۲۰۰ دور در دقیقه را ارائه می دهد، که تقریبا همان چیزی است که شما در Burtbo V8 G 550 دریافت می کنید. مرسدس می گوید به اندازه کافی برای ارسال ۳۵۰ تا ۶۲ مایل در ساعت (۱۰۰ کیلومتر در ساعت) در ۷٫۴ ثانیه است. سرعت بالا به عنوان ۱۹۹ کیلومتر / ساعت نامیده می شود که به ۱۲۴ مایل در ساعت می رسد.

اگر موتور به نظر می رسد آشنا، این به این دلیل است که همان آسیاب در سال گذشته با S-Class ظاهر شد. مرسدس می گوید که دیزل توربو هنوز رتبه بندی مصرف سوخت مصرفی ۹٫۸ تا ۹٫۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر را در اختیار دارد. تقریبا برابر با ۲۴ مایل در دقیقه است.

مرسدس بنز G 350 d
مرسدس بنز G 350 d

بقیه بسته ها کاملا استاندارد G-Class هستند. این بدان معنی است که اتوماتیک ۹ سرعته در کنار هم، کابین خلبان داخلی و کلاسیک دیجیتال که در سال جاری با مدل جدیدی عرضه شده است، در حال اجرا است. مرسدس می گوید G 350 d کمی کیت استاندارد تر از مدل نسل قبلی دارد، از جمله مواد سطح بالاتری و گزینه های سفارشی بیشتری برای خریداران.

قیمت گذاری هنوز در دسترس نیست، اما سفارش بانک ها برای G 350 d در ماه ژانویه افتتاح خواهد شد. وسایل نقلیه تولیدی در بهار به نمایندگی مجاز می آیند.

ماشین اجاره ای

مرسدس بنز G 350 d
مرسدس بنز G 350 d
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *