مرسدس بنز GLC کوپه
مرسدس بنز GLC کوپه

مرسدس بنز GLC کوپه

مرسدس بنز GLC کوپه

مرسدس بنز به دلیل مجموعه گسترده ای که دارد، کمی دشوار است. از آنجا که مدل های زیادی وجود دارد، به این معنی است که در طول سالیان متمادی از چهره سازی یا ماشین نسل بعدی درست در اطراف گوشه وجود دارد. کوپه GLC تنها کمتر از سه سال است، اما در دنیای خودروهای بسیار رقابتی امروز، شرکت Daimler نیاز به نگه داشتن موتور کراس کوپه جدید و مرتبط با نبرد با BMW X4 و سال آینده Audi Q3 Sportback / Q4 .

مرسدس بنز GLC کوپه
مرسدس بنز GLC کوپه

اجاره خودرو

یک نمونه اولیه از کراسچر فشرده که به سختی پنهان شده بود متوجه شد و در خیابانهای آلمان نادیده گرفته شد، چرا که چراغهای جلو و چراغهای عقب آن به راحتی قابل مشاهده نبود. یک خودرو آزمایشی GLC 300 4Matic، سوپر سوار سوپرمارکت فقط در سپر جلو و نوار افقی پنجره مشبک بود، در حالی که چراغهای عقب مجلل نیز اصلاحاتی داشتند که حاوی ریمل مژه و ابرو بودند.

بدین معنی که GLC / GLC کوپه همانند C-facelift C همانند C-Class معروف است. بدین ترتیب، GLC 43 به تقویت نیروی C43 برسد در حالی که در داخل آن وجود دارد رفتن به یک سیستم اطلاعاتی به روز شده است، اما متاسفانه MBUX از مدل های جدید مرسدس بنز.

مرسدس بنز GLC کوپه
مرسدس بنز GLC کوپه

نفوذ خود را در دیدن GLC 53 از زمانی که ستاره سه نقطه ای C53 را ذکر کرده است – که برای آن یک علامت تجاری را ثبت کرده است – نگذارید تا نسل بعدی نسل C منتظر بماند. به هر حال، جاسوسان ما در حال حاضر بر روی دوربین W206 تحت آزمایش آب و هوای سرد در سوئد پیش از راه اندازی بازار ممکن است در سال ۲۰۲۰ گرفتار شد.

در همین حال، مرسدس در ماه های آینده مدل GLC را معرفی خواهد کرد، بنابراین ما ممکن است در ژانویه نمایشگاه خودرو در ماه مارس شاهد آن باشیم. مطمئنا در دیترویت نخواهد بود، زیرا مرسدس همراه با BMW و آئودی، در سال ۲۰۱۹، NAIAS را پر می کنند.

اجاره ماشین بدون راننده
مرسدس بنز GLC کوپه

مرسدس بنز GLC کوپه

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *