مرسدس مایباخ S600 پالمن
مرسدس مایباخ S600 پالمن

مرسدس مایباخ S600 پالمن نگاهی به داخل غول پیکر

مرسدس مایباخ S600 پالمن

اگر به هر دلیلی شما در حال پیدا کردن استاندارد مرسدس S کلاس به کمی در سمت کوچک، نسخه های محور طول بلند فقط می تواند آنچه شما نیاز دارید. هنوز کافی نیست؟ نسخه Maybach حتی طولانی تر است، اما اگر کیف پول شما بتواند از آن استفاده کند، یک نسخه حتی بزرگتر از سدان گل سرسبد شرکت وجود دارد. پالمن را وارد کنید لوکس ترین خودرو که تا کنون ساخته شده توسط Daimler است، فاصله دو جانبه طولانی تر از کل طول ماشین های جمع و جور، کشش در اعمال ۴۴۱۸ میلی متر (۱۷۳٫۹ اینچ).

مرسدس مایباخ S600 پالمن
مرسدس مایباخ S600 پالمن

Shmee150 این فرصت را داشت تا فیلم Luxobarge 6.5 متر (۲۵۶ اینچ) را در پوشش پیش چهره سازی فیلم بسازد و ما تصور می کردیم که ارزشش را دارد با توجه به اینکه Pullman دقیقا یک چشم انداز معمول نیست. این همه چیزهایی است که شما در مورد کلاس S-V12 V12 دوست دارید اما با فضای بیشتری در داخل کابین است که در آن چهار صندلی عقب قرار گرفته و از دیوار پارتیشن شیشه ای الکتریکی برای حفظ حریم خصوصی بیشتر استفاده می کنند.

به مدت طولانی، به عنوان یک تعجب آور نیست، مرسدس راهی برای نصب کمتر از ۲۴ بلندگو در داخل کشور را به عنوان بخشی از سیستم صدای Burmester فانتزی پیدا کرد. اندازه کاملی از ماشین بیشتر آشکار است، زمانی که شما می بینید طول قابل توجهی از درب های عقب دسترسی به داخل کابین با شکوه که در آن تشک ملافه های فرفری و بسیاری از پرده های الکتریکی نشان می دهد آن را فقط به هر کلاس S نیست، این نهایی S.

اجاره خودرو بنز s500

مرسدس مایباخ S600 پالمن
مرسدس مایباخ S600 پالمن

نسخه Pullman کمی بیش از یک متری دیگر (۱۰۵۳ میلیمتر / ۴۱٫۴ اینچ دقیق) از S-Class Maybach S-Class کمتر است، اما این نیز ۱۰۰ میلیمتر (تقریبا ۴ اینچ) بلندتر است و به سرعتی بیشتر تبدیل شده است. همانطور که از یک لیموزین انتظار داشتید، چرم تقریبا در همه جا به عنوان استاندارد است، از جمله در فریم های درب و سرنشین که در آن شمارنده های سقف نصب شده برای درجه حرارت، سرعت و زمان وجود دارد.

به عنوان یک تازه کار، مرسدس بنز Pullman را در اوایل سال جاری با ارائه یک پنجره مشبک جدید با چرخ های عمودی، چرخ های ۲۰ اینچی تازه و موتور ارتقا یافته V12 که اکنون ۶۳۰ اسب بخار (۴۶۳ کیلو وات) و ۱۰۰۰ نانومتر (۷۳۷ lb-ft) . این خودرو با استفاده از “تنها” ۵۳۰ اسب بخار (۳۹۰ کیلو وات) و ۸۳۰ نیوتن متر (۶۱۲ پوند فوت) است.

اجاره ماشین بدون راننده

مرسدس مایباخ S600 پالمن
مرسدس مایباخ S600 پالمن
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *