مرسدس میباخ S560 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس میباخ S560 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس میباخ S560 مدل ۲۰۱۸ رونمایی شد

مرسدس میباخ S560

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی مرسدس مایباخ S560 4Matic سدان فوق العاده لوکس برای خریدار ثروتمند است که ترجیح می دهد ظرافت نامطلوب برای ظاهر unarlterated. در حالی که Bentley Flying Spur و Ghost Rolls-Royce هر دو قسمت های مساوی را در اختیار دارند، می توان آن را جلب کرد. جفت Maybach جاده های شلوغ خود را با بدنه ای مشابه مرسدس کلاس S مرسدس بنز کوچک تر و مبهم تر نشان می دهد.

همانند سایر برادران S کلاس خود، Maybach در سال ۲۰۱۸ با بازسازی گسترده ای روبرو شده است. همه صندلی های S کلاس، صندلی های جدید و چراغ های جلو و عقب و جلو و عقب و جلو و عقب و جلو و عقب و جلو و عقب اتومبیل را با محصولات مرسدس بنز جدید ترجیح می دهند. در Maybach، جزئیات تازه شامل یک نشان کوچک Maybach در داخل پنجره مشبک طراحی شده و یک سپر جلو مخصوص Maybach است که شامل کروم پایین تر از ورودی هوا است.

مرسدس میباخ S560

 

مرسدس میباخ S560 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس میباخ S560 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

با این حال، ویژگی های بیرونی قابل توجه مرسدس مایباخ همچنان در گلخانه و در عقب دراز است. هر دو در نتیجه فاصله دو محور مینیبار میباخ است که در ۱۳۲٫۵ اینچ ۷٫۹ اینچ طولانیتر از همتای بنز آن است.

داستان پشت صندلی
طول اضافی به طور مستقیم به مسافران عقب صندلی کمک می کند، به عنوان محل legroom از ۳۴٫۱ اینچ در بنز به حتی ۴۰٫۰ اینچ در Maybach افزایش می دهد. صندلی عقب مجلل شامل چهار صندلی صندلی عقب قابل تنظیم قدرت با عملکرد گرمایی و خنک کننده، عقب پایه مکانیکی و یک ویژگی ماساژ داخلی است. کسانی که در جست وجوی زیبایی های بیشتری می توانند ۱۹۵۰ دلار فروختند تا جایگزین عقب با یک جفت صندلی فردی و یک کنسول مرکز کامل با جداول سینی تاشو جایگزین شود. یک جعبه یخچال در عقب ۱۱۰۰ دلار دیگر به این لایحه اضافه می کند، در حالی که فلوت های شامپاین نقره ای دستبند مشتریان را به ۳۲۰۰ دلار می رساند. صفحه نمایش های سرگرمی متصل به صندلی های جلو است استاندارد و مسافران عقب مجموعه خود را از کنترل اطلاعات سرگرمی و همچنین مجموعه های فردی از هدفون بی سیم.

اگرچه جاده های عقب جا به جائی مایباخ، قلب و روحانی آن است، لذت بردن از راحتی صندلی های جلو ۱۲ صندلی قابل تنظیم قدرت، که هر دو می توانند گرما، خنک و ماساژ آنها را در محدوده دلپذیر شما حل و فصل کند.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

مرسدس میباخ S560 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس میباخ S560 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

همانطور که در تمام مدل های کلاس S، داشبورد مایباخ با یک جفت صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچ مشخص شده است. یکی از آنها مستقیما در مقابل راننده به عنوان خوشه ابزار عمل می کند اما همچنین می تواند سایر اطلاعات مربوط به وسیله نقلیه مانند فید را از دوربین مجهز به دوربین مادون قرمز استاندارد بر روی صفحه نمایش نشان دهد. صفحه دوم نشسته در مرکز تار و تمام توابع اطلاعات سرگرمی را پوشش می دهد. بر خلاف مدل سال گذشته، هر دو صفحه نمایش در حال حاضر تحت یک قطعه از شیشه ای برای یک نگاه براق تر است.

یک دستگیره چرخشی دارای مرکز کنسول با صفحه لمسی بالای آن، ابزار اصلی برای کاربران با صفحه اصلی ارتباط برقرار می کند. به علاوه، راننده می تواند با هر صفحه ای از طریق لمس حساس لمسی که در فرمان سه چرخ صحبت می شود، رابط کاربری داشته باشد. پد Right روی صفحه مرکز کار می کند، در حالی که سمت چپ یکی از ابزار خوشه را مدیریت می کند. سیستم سرگرمی نیز دستورات صوتی را می پذیرد.

Cruisin ‘
در عوض ستون کروز کنترل فرمان قبلی، کلاس ۲۰۱۸ S تمامی کلیدهای کنترل کروز را به فرمان حرکت می دهد. درگیر شدن در سیستم کنترل کروز انطباقی، تغییرات بی شمار، از جمله استفاده بیشتر از داده های ناوبری را نشان می دهد که اجازه می دهد مایباخ به سرعت سرعت خود را در آماده سازی برای چرخش های آینده تنظیم کند.

ما متوجه شدیم که توابع نیمه خودمختار چندین مرحله کوتاه از کمال است، در حالی که Maybach برای چرخش ها نیز به شدت کند می شود. علاوه بر این، سیستم فرمان فعال دارای تمایل به پینگ پنگ ماشین به عقب و جلو در سراسر خط در تمام اما مستقیم از جاده ها است. ما از سیستم به روز رسانی پیشرفته تغییر مسیر قدردانی کردیم، که در حال حاضر اجازه می دهد مایباخ به صورت خودکار خطوط را با یک ضربه ساده از نوک سیگنال نوشتار تغییر دهد.

با این حال، ویژگی های خود رانندگی را غیرفعال کنید و Maybach با اعتماد به اشتباه مترادف با ستاره سه نقطه ای می شود. همانطور که قبلا، فرمان کاملا به ماموریت در نظر گرفته شده است: آن سبک و کم خنک در سرعت کم است، اما به سرعت و یکپارچه وزن و بازخورد را به عنوان سرعت صعود اضافه می کند. به همین ترتیب، تعلیق هوا هوا به عقب ارائه می دهد تکمیل کلاس اول در سراسر نقص جاده در حالی که اجتناب از رول بدن بیش از حد از طریق چرخش و یا تلفظ شیرجه در طول ترمز شدید.

 

 

مرسدس میباخ S560 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس میباخ S560 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

رولینگ بر روی مجموعه ای از ۲۰ اینچی Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 Run Flat تابستان تابستان، S 516 پهپاد S560 4Matic با استفاده از Mazda Miata، ۰٫۹۱ گرم دست ما را از بین برد. همچنین توانست از سرعت ۷۰ مایل در ساعت در ۱۶۳ پا جلوگیری کند، و پدال ترمز و تندرست آن در یک ماشین ورزشی احساس راحتی می کند.

موتور ۴/۳ لیتری V-8 با دو توربوشارژر با قدرت ۴/۷ لیتری ۴۴۹ اسب بخار در سال گذشته با استفاده از موتور ۴ سیلندر توربو ۴۴۹ اسب بخار قدرت خود را به سمت خود جذب کرد. این هواپیما تا ۴٫۷ ثانیه با سرعت ۶۰ مایل در ساعت و از طریق یک ربع مایل در ۱۳٫۱ ثانیه با سرعت ۱۱۰ مایل در ساعت روبرو شد، در حالی که یک ۲۰۱۷ مرسدس مایباخ S550 4Matic مورد آزمایش قرار گرفت و نیاز به ۵٫۰ ثانیه داشت تا به ۶۰ مایل بر ساعت و ۱۳٫۵ ثانیه برسد تا فاصله یک مایل با فاصله ۱۰۹ مایل در ساعت .

مانند موتور قبلی، توربو جدید V-8 دارای هیچ تأخیری قابل توجهی نیست، در حالی که سیستم ۴Matic استاندارد تمام چرخ ها، گشتاور را به هر چرخ با لئونل مسی که یک توپ فوتبال را می پوشاند، اعمال می کند. در همین حال، انتقال اتوماتیک نه سرعته با چرخشگرهای لودسل فرمان چرخ کاملا بی نظیر است و واکنش سریع آن به ورودی شتاب دهنده کمک می کند تا ما ماشین آزمایش Selenite Gray را از ۳۰ تا ۵۰ مایل در ساعت در ۲٫۷ ثانیه و از ۵۰ تا ۷۰ مایل در ساعت در ۳٫۵ ثانیه هر دو رقم نسبت به مدل قبلی ۰٫۲ ثانیه افزایش یافته است.

 

اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

مرسدس میباخ S560 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس میباخ S560 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

مجهز به فضای اضافی و شکوه و جلال مرسدس مایباخ S560 4Matic نیاز به حداقل ۱۶۹،۵۹۵ دلار یا ۶۵،۷۰۰ دلار بیشتر از مرسدس بنز S560 4Matic مرسدس مشابه، اما کمی کمتر است. با تشکر از ارزش ۵۰۰۰ دلار چرخ های ۲۰ اینچی و ۱۰۰۰ دلار در چرم Designer، چیدمان Beige and Blue آبی، Maybach ما به عنوان یک تست قیمت ۱۷۵،۵۹۵ دلار بود، که هنوز هم ۱۶،۱۳۰ دلار کمتر از یک هشت سیلندر پرنده ی اسپرت (و ۱۳۸،۸۰۵ دلار کمتر از شبح ۱۲ سیلندر).

اگر چه ظاهر آشنا مایباخ ممکن است با توجه به رقابت بریتانیا توجه نکند، مرسدس بنز نیز یک کابین مشابهی را ارائه می دهد همانطور که در Bentley و Rolls-Royce قیمت گذاری شده است. هرچند مطمئن شوید که یک راننده خوب پیدا کنید، زیرا اگر شما در صندلی عقب مجلل مایباخ نباشید، ممکن است بخواهید با کوچکتر و ارزان تر مرسدس بنز S560 4Matic بپوشانید.

 

مرسدس میباخ S560 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مرسدس میباخ S560 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *