مرسدس همچنان می‌تازد! - اجاره خودرو

مرسدس همچنان می‌تازد!

مرسدس همچنان می‌تازد!

آمار فروش مرسدس بنز در ماه گذشته نشان دهنده رشد ۱۱ درصدی بود. تقاضای رو به رشد برای نسل جدید E کلاس و همچنین شاسی‌بلندهای این شرکت باعث شده تا فروش کمپانی به ۲۰۹,۳۰۹ دستگاه در ماه پیش برسد.

مرسدس همچنان می‌تازد! - اجاره خودرو - 0
مرسدس همچنان می‌تازد! – اجاره خودرو

در مقام مقایسه باید گفت فروش ب‌ام‌و در ماه ژوئن تنها با رشد ۲ درصدی مواجه و به ۱۹۲۸۷۳ دستگاه رسید. آئودی نیز رشد ۱ درصدی داشته و در این ماه توانست ۱۷۰۶۵۰ دستگاه از محصولات خود را بفروشد؛ اما اختلاف مرسدس و ب‌ام‌و در نیمه اول سال جاری چشمگیرتر بوده به گونه ای که ب‌ام‌و ۱۰۶۲۴۴ دستگاه خودرو کمتر از رقیب سنتی خود فروخته است.

مرسدس موقعیت بهتری دارد زیرا مدل‌های نسبتاً زیادتر و به‌روزی را عرضه می‌کند. در سال‌های آینده قطعاً شاهد رقابت سفت و سختی خواهیم بود و حتی آئودی نیز فرصت را از دست نخواهد داد اما امسال مرسدس در رتبه اول باقی خواهد ماند.

اجاره ماشین بی ام و

مرسدس همچنان می‌تازد! - اجاره خودرو - 1
مرسدس همچنان می‌تازد! – اجاره خودرو

اجاره خودرو بنز

فروش E کلاس در نیمه اول سال ۲۰۱۷ رشد قابل توجه ۶۸ درصدی داشته و از طرف دیگر تقاضا برای شاسی بلندهای مرسدس نیز رشد ۱۳ درصدی را نشان می‌دهد؛ اما یکی از خودروهای جدیدی که بیشترین نقش در رشد فروش ب‌ام‌و را داشته کراس اوور X1 است.

مرسدس همچنان می‌تازد! - اجاره خودرو - 2
مرسدس همچنان می‌تازد! – اجاره خودرو

طراحی‌های ب‌ام‌و در سال‌های اخیر محافظه‌کارانه‌تر بوده اگرچه که مدیرعامل کمپانی برنامه‌هایی برای سبقت از مرسدس دارد. او گفته در دو سال آینده ۴۰ مدل جدید عرضه خواهد شد که شامل شاسی‌بلند کامپکت X2 و کراس اوور فول سایز X7 می‌باشد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *