مرسدس ویتو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس ویتو رونمایی شد

مرسدس ویتو

به گزارش اجاره خودرو طباطبایی خودروسازانی که تلاش می کنند هر دلار ممکن را از فهرست فعلی خود برداشت کنند، فکر می کنید نسخه ای از عملکرد در مورد هر مدل موجود وجود دارد. Crossovers، SUV ها، سدان خانواده ها و واگن ها دارای سطوح مختلف گزینه های عملکرد در دسترس هستند. اما متأسفانه، این مورد برای کامیون ها نیست. حتی مرسدس بنز نسخه AMG از مدل Van آن را تولید نمی کند. با این حال، این خودروساز از متوقف کردن برخی از فلاش ها متوقف نمی شود. از ماه آینده، Vito Sport Line برای مدل های Vito Panel Van، Mixto و Tourer در دسترس خواهد بود.

مرسدس ویتو

 

مرسدس ویتو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس ویتو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

کلا مایر، مرده فروش و بازاریابی در مرسدس بنز ونز می گوید: “Vito Sport Line ترکیبی از لوازم ورزشی متعددی از تجهیزات اضافی برای ارائه یک بسته پویا و جذاب برای مدل موفق ما است.”

نه، چیزی شبیه به AMG 1989 مگا با قدرت ۹۵ اسب بخار (۷۰ کیلو وات) از موتور دیزلی ۲٫۴ لیتری انتظار نداشته باشید. این بسته جدید در مورد اضافه کردن برخی از بیت های ظاهر مانند چرخ های فلزی آلیاژ ۱۸ اینچ و گرافیک است. خط Vito Sport شامل دامن های جانبی بدن و کریستالی مشبک رادیاتور است. مرسدس تعلیق را برای احساس تناسب اندام ارتقا می دهد. سقف پانورامیک نیز وجود دارد

در داخل، صندلی ها در چرم مصنوعی سیاه پوشیده می شوند که در مقایسه با بسته داخلی داخلی کروم است. اهرم فرمان و چرخ دنده در چرم با کیفیت بالا پیچیده می شود. گزینه ها شامل چرخ دنده ی تمام چرخ و چرخ های ۱۹ اینچی است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

مرسدس ویتو - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

مرسدس ویتو – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

نه، مرسدس بنز مرسدس بنز Sport Vita نخواهد توانست نیاز خود را به AMG واگن برساند، اما این بسته دارای برخی از نکات ظریف طراحی شده و تعلیق ارتقا یافته است. شاید یک روز مرسدس بنز AMG را تحت هود قرار دهد. تا آن زمان، Sport Vito Line از ماه آینده در دسترس خواهد بود بین ۲۵۰۰ یورو (۳،۱۱۶ دلار در نرخ ارز فعلی) و ۴۱۰۰ یورو (۵۱۱۰ دلار) بسته به مدل. این یک AMG نیست، اما خنک است.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *