مرسدس AMG C63 VÄTH - اجاره خودرو - اجاره ماشین
مرسدس AMG C63 VÄTH - اجاره خودرو - اجاره ماشین

مرسدس AMG C63 استیت؛ با تیونینگ VÄTH

مرسدس AMG C63 استیت

به گزارش اجاره خودرو شرکت تیونینگ وات آلمان، با بهینه‌سازی مرسدس AMG C63، حداکثر سرعت این استیشن پرقدرت را به ۳۴۰ کیلومتر بر ساعت رسانده است.

 

در دنیای تیونینگ و بهینه‌سازی خودروها، شاید نتوان تمام پتانسیل یک مدل را صرفا در ظاهر آن دید. مصداق این ادعامرسدس AMG C63 با پکیج تیونینگ شرکت آلمانی وات (VÄTH)  است که در نگاه اول کاملا مشابه یک مدل استاندارد از C63 به نظر می‌رسد؛ اما متخصصان وات، قدرت بیشتری از پیشرانه‌ی هشت سیلندر V شکل توئین توربو با حجم چهار لیتر آزاد کرده‌اند تا این استیشن مرسدس، به‌راحتی سرعت‌های بالای ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت را در اختیار راننده قرار دهد.

مرسدس AMG C63 VÄTH

اجاره ماشین و اجاره خودرو

بیشتر تغییرات محصول جدید وات، در زیر کاپوت C63 بوده است؛ مدل استاندارد این خودرو با قدرت ۵۱۰ اسب بخار و گشتاور ۷۰۰ نیوتن‌متر، یکی از پرقدرت‌ترین استیشن‌های بازار جهانی است. اما حالا با استفاده از پکیج تیونینگ شرکت وات، این خودرو به قدر ۷۰۰ اسب بخار و گشتاور ۹۰۰ نیوتن‌متر رسیده است تا در زمان ۳.۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت رسد. با این حساب، نسخه‌ی وات در مقایسه با مدل استاندارد، ۰.۸ ثانیه سریع‌تر است.

حداکثر سرعت مدل استاندارد مرسدس AMG C63 به ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است که البته با سفارش آپشن پکیج ویژه‌ی AMG به ۲۹۰ کیلومتر بر ساعت ارتقاء پیدا می‌کند؛ اما با پکیج وات، C63 به حداکثر سرعت ۳۴۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد تا قابل مقایسه با نسل جدید پورشه ۹۱۱ GT2 RS باشد.

مرسدس AMG C63 استیت

مرسدس AMG C63 VÄTH

اجاره خودرو در تهران

علاوه بر پکیج ارتقاء فنی به قیمت ۱۲ هزار و ۸۰۰ یورو (حدود ۱۵ هزار دلار)، متخصص‌های وات پکیج مخصوص سیستم اگزوز را هم با قیمت سه هزار و ۴۴۰ یورو (حدود چهار هزار دلار) پیشنهاد می‌کنند تا استیشن C63 خوش‌صداتر از همیشه باشد. موارد سفارشی دیگر مانند کاهش ارتفاع، ترمزهای تقویت‌شده، رینگ‌های آلومینیومی ۲۰ اینچی و ست کامل تایر کانتیننتال به قیمت سه هزار و ۵۰ یورو (حدود سه هزار و ۵۰۰ دلار) در پکیج کامل ارائه‌شده توسط تیونر وات وجود دارند.

مرسدس AMG C63 استیت

مرسدس AMG C63 VÄTH-مرسدس AMG C63 استیت

در بخش بدنه، کیت آیرودینامیک و فیبر کربنی وات شامل اسپویلر جلو و دیفیوزر عقب می‌شود که البته اسپویلر سقفی نیز در حال طراحی است. از کابین C63 تصویری منتشر نشده؛ اما بر اساس گفته‌ی تیم مهندسی وات، کف‌پوش و سرعت‌سنج جدید با قابلیت نشان دادن سرعت تا ۳۶۰ کیلومتر بر ساعت از تغییرات بخش داخلی C63 است؛ البته این سرعت‌سنج جدید که برای نمایش توانایی‌های خودرو طراحی شده است به تنهائی ۲ هزار و ۱۳۰ یورو (۲ هزار و ۵۰۰ دلار) قیمت دارد.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *