مرسدس S کلاس کابریوی فیس‌لیفت آماده حضور در فرانکفورت - اجاره خودرو

مرسدس S کلاس کابریوی فیس‌لیفت آماده حضور در فرانکفورت

مرسدس S کلاس کابریوی فیس‌لیفت

تنها چند روزی با نمایشگاه خودروی فرانکفورت فاصله داریم و مرسدس نیز تیزری جدید از نسخه فیس لیفت S کلاس کابریولت را منتشر کرده است.

 

مرسدس S کلاس کابریوی فیس‌لیفت
مرسدس S کلاس کابریوی فیس‌لیفت

اجاره خودرو

مرسدس S کلاس کابریوی فیس‌لیفت آماده حضور در فرانکفورت – اجاره خودرو این خودرو که چند روز دیگر رونمایی خواهد شد قدم‌های برادر سدان فیس لیفت شده را دنبال کرده و بهبودهایی دارد. این تیزر چیز زیادی را نشان نمی‌دهد اما انتظار داریم سپرهای اصلاح شده به همراه چراغ‌هایی با طراحی جدید را مشاهده کنیم. مرسدس S کلاس کابریوی فیس‌لیفت آماده حضور در فرانکفورت – اجاره خودرو زیر کاپوت چندین پیشرانه جدید و ارتقا یافته حضور خواهند داشت. این پیشرانه‌ها از مدل سدان گرفته شده‌اند و شامل نسخه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین توربو با قدرت ۳۶۲ اسب بخار و گشتاور ۵۰۰ نیوتون متر می‌باشد. همچنین انتظار می‌رود پیشرانه جدید ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو با قدرت ۴۶۳ اسب بخار و گشتاور ۶۹۹ نیوتون متر نیز در قلب خودرو بتپد. نسخه به روز شده S63 نیز از همین پیشرانه سود خواهد برد اما خروجی آن به ۶۰۳ اسب بخار و گشتاور نیز به ۹۰۰ نیوتون متر خواهد رسید.

در داخل نیز همچنان همان دو صفحه‌نمایش ۱۲٫۳ اینچی قبلی حفظ شده است اما آخرین نسل از سیستم ناوبری Comand مرسدس بنز به آن اضافه شده است، درحالی‌که مانند E کلاس، غربیلک فرمان هم به دکمه‌های لمسی مجهز شده است. علاوه بر این، یکی دیگر از ویژگی‌های جدید و قابل‌توجه این ماشین سیستم Energizing Comfort است که کنترل تهویه، نورپردازی داخلی، ماساژور صندلی‌ها، انتشار عطر و حتی پخش موسیقی را با توجه به خلق‌وخو یا نیازهای راننده تنظیم می‌کند.

اجاره خودرو بنز

طیف مدل‌های نسخهٔ بروز شدهٔ S کلاس کوپه و کابریولت تنها شامل دو مدل غیر AMG می‌شود که S450 و S560 نام دارند. از این دو مدل نیز تنها S560 در بازار ایالات‌متحده عرضه خواهد شد. این مدل که جایگزین مدل قبلی S500 شده است، همانند نسخهٔ سدان، مجهز به پیشرانهٔ جدید ۴ لیتری V8 توئین توربو شده که از مدل AMG GT قرض گرفته شده و ۴۷۰ اسب بخار قدرت و ۷۰۰ نیوتن متر گشتاور دارد. انتقال این نیرو هم توسط یک گیربکس ۹ سرعتهٔ اتوماتیک انجام می‌گیرد.

اجاره خودرو مرسدس بنز s500

مرسدس S کلاس کابریوی فیس‌لیفت
مرسدس S کلاس کابریوی فیس‌لیفت

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *